House of Languages

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

House of Languages

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika House of Languages

O mnie

Odwiedź nas na Instagramie lub na Facebooku: House of Languages :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2016

Zajęcia u Pani Izy są najbardziej efektywnymi zajęciami językowymi w jakich miałam okazję uczestniczyć. Są profesjonalne, przebiegają w bardzo miłej atmosferze i mobilizują do pracy. Konwersacje są wciągające do tego stopnia, że łatwo zapomnieć o barierach językowych jeżeli się takie posiada. Chodzę na te zajęcia z wielką przyjemnością i widzę, że z zajęć na zajęcia robię realne postępy. Taki nauczyciel to skarb!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2016

Pani Iza jest kimś kogo brakuje w polskiej edukacji. Moim celem bylo przygotowanie sie do egzaminu CAE po maturze by latwo rozpoczac studia. Dzięki milej atmosferze panującej na zajeciach nauczyłem sie mówić płynnie, mimo ze byl to przez lata szkolnej nauki moj największy problem. Zajęcia to prawdziwa przyjemność, a pani Iza to prawdziwa profesjonalnistka. Niewątpliwie przyczyniło się do tego ze zdałem swoj egzamin za pierwszym razem i mogę sie pochwalić nim.na uczelni.
Gorąco polecam wszystkim!!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Nauka pod okiem pani Izy to sama przyjemność. Uczę się intensywnie mówienia po angielsku, gramatyki i o dziwo nie mam lęku, nie czuję zmęczenia, co zdarzało mi się na innych kursach. Wręcz przeciwnie pokochałam angielski i czuję się się bardzo zmotywowana. Pani Iza jest osobą pozytywną i bardzo profesjonalną. Tematy zajęć są ciekawe, nieszablonowe i nie ma miejsca na nudę. Uczęszczam na zajęcia od 3 miesięcy i sama dziwę się sobie jak duży postęp zrobiłam.
Polecam wszystkim, którym zależy na rzeczowym i sumiennym nauczycielu.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2016

Do Pani Izabeli zapisałem się na zajęcia 8 miesięcy temu. Chciałem poprawić swój angielski tak, aby móc się nim swobodnie posługiwać w nowej pracy. Cel ten udało się spełnić z nawiązką. Teraz przygotowuję się u niej do egzaminu CAE.
Zajęcia przebiegają w miłej i swobodnej atmosferze, materiały są przygotowane przez panią lektor, nie był konieczny zakup podręcznika. Podczas zajęć duży nacisk jest kładziony na mówienie, co bardzo mi odpowiada, biorąc pod uwagę specyfikę moich potrzeb. Po zajęciach dostaję listę słówek z zajęć, których nie znałem lub powinienem zapamiętać, wraz z tłumaczeniem. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.