Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 41 / 60 min

Iza Sikorska

Opis ogłoszenia

Sono laureata presso l’Universita’ di Stettino che collabora con l’Universita’ Italiana, la lingua a cui mi applico mi sviluppa tantissimo. Gli studi mi diedero le possibilita’ di attraversare pure la cultura italiana. Cerchero’ a fare il meglio per il tuo progresso, con carini emozioni, ti invito a studiare con me. Salve auguri! Zakręcona pasją do języków obcych, udzielę korepetycji z języka włoskiego, z doświadczeniem studiów wśród native-speakers, rzetelnie zapraszam Iza korepetycji udzielam na terenie całego Szczecina z dojazdem do ucznia nr tel. 578220680

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 20:00
Środa15:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek15:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 09.2013
Uniwersytet Szczeciński
Licencjat
Italianistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.