Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Przyjemna nauka języka niemieckiego od podstaw dla dorosłych lub młodzieży. Skupienie na konwersacji i rozumieniu ze słuchu zamiast nauki gramatyki. Mogę pomóc w nadrabianiu zaległości szkolnych oraz w przygotowaniu do matury podstawowej.

Obecnie pracuję w zagranicznej korporacji, w której na codzień posługuje się jezykiem angielskim oraz niemieckim, jestem studentką politechniki i pasjonatką języków obcych i sama nauczyłam się niemieckiego w krótkim czasie. Zdałam maturę rozszerzoną z niemieckiego na 90%. Gwarantuję naukę w ciekawej formie i nastawienie na praktyczną znajomość języka. Zachęcam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
08.2020 - aktualnie
Politechnia Rzeszowska
finanse i rachunkowość
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.