Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań (Os. Zwycięstwa +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Chcesz rozpocząć naukę hiszpańskiego od podstaw poprzez zajęcia online? Masz już jakąś wiedzę i chcesz dowiedzieć się więcej? Albo potrzebujesz tylko kilku lekcji aby zrozumieć trudniejsze zagadnienia? A może planujesz wyjechać na Erasmusa do Hiszpanii i potrzebujesz poznać podstawy języka przez wakacje? :)

Każdy przypadek jest inny więc dopasuję program nauczania do Twoich potrzeb, tak aby nauczyć się jak najwięcej w jak najkrótszym czasie!

Prowadzę zajęcia indywidualne od kilku lat. Aktualnie pracuję także w szkole językowej.

Wykształcenie: Ukończyłam studia magisterskie - filologia hiszpańska na UAM w Poznaniu oraz licencjackie - lingwistyka stosowana: j.włoski i j.hiszpański na UMK w Toruniu. Spędziłam 5 miesięcy w Walencji w ramach programu wymiany studenckiej Erasmus+.

Zapraszam do kontaktu :) Aktualnie preferuję zajęcia online - prowadzę w ten sposób 10 uczniów :)

Nr telefonu: 783 907 866

Niestety nie nauczam dzieci :(

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 18:00
Wtorek17:30 - 20:00
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.