Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 60 min

Iza

Opis ogłoszenia

Cześć,
jestem po kursie  C1 Advanced i przygotowuję się do  egzaminu CAE. Lubię pracę z ludźmi, mam 3 letnie doświadczenie jako dwujęzyczna animatorka urodzinowa dla dzieci, później pracowałam w restauracji, w której głównie używałam angielskiego  To takie ,,formalne’‘ info na początek ;)

Generalnie jestem młodą, wesołą osóbką, która z chęcią zaszczepi  zamiłownaie do języka  i pokaże że angielski to nie taka czarna magia:)) ( jako dziecko nie nawidziłam tego przedmiotu… )  

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub tutaj

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.