Izabela Kostuj

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań
Warszawa
Faktura VAT

Izabela Kostuj

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii
Dla użytkownika Izabela Kostuj

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2007
TestDaF, Bochum
01.2018
Prüferzertifikat: Goethe-Zertifikat A1, A2, B1, Monachium
09.2018
TestDaF: Teilnehmende gut vorbereiten, Bochum
01.2019
Prüferzertifikat: Goethe-Zertifikat B2, C1, Monachium
09.2020
Der digitale TestDaF, Bochum
04.2021
Coaching językowy, Warszawa
11.2021
Szkoła coachingu, Warszawa
Doświadczenie
10.2016 - 06.2021
Szkoła Języków Obcych Omnibus
11.2019 - aktualnie
Szkoła Językowa NJO Izabela Kostuj

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Franciszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2023

Zdecydowanie polecam zajęcia z panią Izą. Lekcje odbywają się w przyjemnej atmosferze, materiał jest sprawnie i klarownie wyjaśniany a postępy widoczne. Ponadto, niezwykle zauważalne jest zaangażowanie oraz wkład pani Izy w każde spotkanie. Nauka języka jest czystą przyjemnością.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Izą.Profesjonalne podejście.Zajecia są prowadzone w sympatycznej atmosferze.Pokecam każdemu. Lepszej nauczycielki nie mógłbym sobie wymarzyć

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

Nauka języka niemieckiego może być przyjemna, jeżeli odbywa się w przyjaznej atmosferze, ale też wówczas, kiedy prowadzi nas do celu osoba kompetentna i profesjonalna w swoim fachu. Taką osobą jest Iza, kompetentna, profesjonalna, posiadająca ogromną wiedzę w swojej dziedzinie, ale co najważniejsze, umiejąca tę wiedzę przekazać dalej!
Z czystym sumieniem polecam każdemu naukę języka niemieckiego z Izą. Wielka przyjemność i wymierne efekty nauki. Dziękuję za wsparcie i postęp, który poczyniłam:)

avatar
Vivien
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Izą!
Języka niemieckiego uczyłam się od dawna, ale dopiero po zajęciach z Izą poczułam, że naprawdę umiem posługiwać się językiem.
Mam zajęcia z Izą zaledwie od kilku miesięcy, ale aż samej ciężko mi uwierzyć jak duży postęp przez ten czas zrobiłam. Skutecznie przełamałam barierę językową, co od zawsze było dla mnie największym problemem. Iza zwraca uwagę na błędy, które popełniam i na bieżąco je koryguje, jest wymagająca, ale bardzo serdeczna, dzięki czemu zajęcia są na wysokim poziomie, ale niestresujące i zawsze w miłej atmosferze.
Lepszej nauczycielki nie mogłabym sobie wymarzyć! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Izą. Po kilku miesiącach zajęć widzę duży progres mojej wiedzy, a także o wiele mniejszą barierę w komunikacji. Zajęcia prowadzone są zawsze w bardzo sympatycznej atmosferze, korzystamy z wielu różnych materiałów, a Iza ma bardzo dużą wiedzę oraz cierpliwość. Nie spodziewałam się wcześniej, że zajęcia w formie online mogą być tak świetnie poprowadzone!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2022

Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Izą. Profesjonalne podejście i duża cierpliwość do ucznia. Zajęcia odbywają się zawsze w miłej atmosferze.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2022

Bardzo bardzo polecam Izę jako nauczycielkę. Od dawna miałam problem, żeby opanować dobrze poziom B2, ale okazało się, że z właściwym prowadzącym wszystko jest możliwe :) Zajęcia są prowadzone w sympatycznej atmosferze, ale też są bardzo treściwe. Polecam każdemu, szczególnie osobom zdającym niemieckojęzyczne certyfikaty !

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2022

Polecam zajęcia z Izą. Iza jest wymagająca ale i wyrozumiała. Perfekcyjnie zna zawiłości gramatyczne jak i słownictwo języka niemieckiego. Nigdy nie miałem lepszego nauczyciela tego języka.

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2022

Iza jest najlepszą nauczycielką z jaką współpracowałam! Zawsze w pełni przygotowana do zajęć, punktualna ale też wyrozumiała i bezproblemowa. Zajęcia owocują dobrymi wynikami. Polecam współpracę z Izą!

avatar
wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2022

Polecam! Iza to najlepsza nauczycielka na świecie!!!! Uczymy się od kilku miesięcy, a progres widać z lekcji na lekcję! Super toll

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2022

Bardzo polecam panią Izabelę - przemiła lektorka z ogromnym doświadczeniem tak zawodowym, jak i życiowym. ;) Zajęcia prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, z dużą ilością dodatkowych materiałów. Nie ma czasu na nudę! Zajęcia mamy wspólnie już kilka dobrych miesięcy i współpraca z pewnością potrwa jeszcze kolejnych kilka(naście). Bariera językowa złamana! :D

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2022

Serdecznie polecam niemiecki z Izą! Jest ona punktualną, zawsze świetnie przygotowaną i uśmiechniętą korepetytorką. Otwarta na sugestie kursanta, co do treści zajęć. Od 10 miesięcy spotykamy się online na konwersacje z elementami gramatyki i zdecydowanie pomaga mi to odświeżać i utrwalać język. Dzięki!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Izą! Dzięki niej zdałam w tym roku Goethe-Zertifikat C1 z bardzo dobrym wynikiem i z jej pomocą osiągnęłam to w czasie zdecydowanie krótszym, niż pierwotnie planowałam.
Iza jest bez wątpienia świetną nauczycielką - zajęcia są zawsze bardzo dobrze prowadzone, dostarcza dużo materiałów i pomocy naukowych, zawsze wszystko tłumaczy oraz mobilizuje do nauki. Jestem bardzo zadowolona, że miałam szczęście trafić na taką nauczycielkę!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Iza przygotowywała mnie do Goethe Zertyfikat na poziomie B2. Dzięki niej egzamin zdany z wysokim wynikiem. Zajęcia były prowadzone w bardzo milej atmosferze, ale tez konkretnie.
Szczerze polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2021

Iza to cudowna nauczycielka języka niemieckiego: profesjonalna, pełna zaangażowania, troski o jak najwyższe postępy ucznia w nauce. Współpracujemy już razem od ponad 2 lat - z poziomu A2 osiągnęłam B2; podchodzę do Goethe-Zertifikat B2 między innymi dzięki Jej wsparciu i motywacji do działania.
Tym, co odróżnia Izę od innych nauczycieli językowych, jest swoboda rozmowy po niemiecku na wszystkie tematy, szczerość i optymizm. Atmosfera podczas zajęć jest na tyle swobodna, że człowiek nawet nie wie, kiedy upływa to 1,5h.
Serdecznie polecam! :)

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2021

Z Izą miałam przyjemność uczyć się i przygotowywać do Egzaminu Goethe-Zertifikat B1, który zdałam bardzo dobrze i z czego jestem dumna.
Iza jest osobą o bogatym doświadczeniu językowym, czego można tylko pozazdrościć, ale także ciepłą i serdeczną osobą.
To bardzo odpowiedzialny i rzetelny lektor, nauczyciel, tłumacz oraz egzaminator.
Wszystkie materiały, z których korzystamy podczas lekcji są odpowiednio dobrane i przemyślane, by podnieść swoje kwalifikacje/umiejętności w każdej sferze językowej, tj. pisaniu, czytaniu i mówieniu.
Szczególnie ważnym elementem nauki jest przełamanie bariery mówienia, dlatego Iza zwraca na tą część szczególną uwagę, bo w końcu nie sztuką jest rozmawiać z drugim człowiekiem poprzez pisanie.
Będąc za granicą, choćby w sklepie, miło jest odezwać się do ekspedientki, zapytać o poszukiwany produkt, czas dostawy, czy też życzyć sobie wzajemnie po prostu miłego dnia – tego nie da się napisać, dlatego musisz mówić, z Izą z pewnością zaczniesz :) Serdecznie polecam :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2021

Bardzo polecam zajęcia z Izą. Jest to bardzo wyrozumiała i cierpliwa osoba. Potrafi w łatwy sposób tłumaczyć trudne zagadnienia gramatyczne. Zawsze przygotowana na zajęcia, które przebiegają w przyjaznej atmosferze. Jeśli czegoś nie rozumiem nie ma problemu, aby wytłumaczyć to drugi raz.

Przygotowuje się do egzaminu i Iza bardzo pomaga mi w organizacji nauki oraz tego, aby wytrwale dążyć do zamierzonego celu. Na zajęciach przygotowujemy się do egzaminu, ale także rozwiązujemy zadania z książki oraz czytamy teksty. Widać różnorodność w przygotowywanych materiałach. Bardzo lubię zajęcia z języka niemieckiego z Izą, jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2021

Serdecznie polecam! Praca z Izą to czysta przyjemność. Zawsze sympatyczna, świetnie przygotowana. Lekcje odbywają się w bezstresowej atmosferze, co umożliwia szybkie przełamanie bariery językowej.
Polecam Izę przede wszystkim osobom, które tak jak ja przygotowują się do egzaminu językowego. Dzięki jej doświadczeniu jako egzaminator potrafi świetnie do niego przygotować oraz zwraca uwagę na właściwą technikę rozwiązywania zadań , co jest głównym kluczem sukcesu na egzaminie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.