Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Warszawa (Ochota)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jakie zdolności ma Twoje dziecko?
Jak radzi sobie w przedszkolu lub szkole?
Jakie są jego mocne, a jakie słabsze strony?
W co się bawić, by rozwijać zdolności dziecka? 

Jestem dziecięcym psychologiem rozwojowym oraz pedagogiem z doświadczeniem w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. 

Pomogę w ocenie zdolności Twojego dziecka, ważnych szczególnie w szkole, takch jak motywacja, pamięć, uwaga, koordynacja ruchowa, rozumienie, umiejętności społeczne, język, matematyka, orientacja przestrzenna.

Jeżeli Twoje dziecko ma co najmniej 5 lat, możemy się spotkać. 

Przyjadę do Państwa. Twoje dziecko będzie czuło się swobodniej, będąc u siebie. 

Spotkanie potrwa ok. 1,5 godziny. 

Przywiozę ze sobą atrakcyjne dla dziecka przedmioty – m.in. książeczki, koraliki, klocki, fotografie, figurki… Nie będziemy się nudzić. 

Cały zestaw oraz kryteria oceny zostały dokładnie opracowane przez psychologów i są dostępne tylko dla osób z dyplomem magisterskich studiów psychologicznych. 

Wnioski opiszę i przekażę Państwu. 

Koszt spotkania wraz z opisem: 500,00 zł. 

Jeżeli chcieliby Państwo zafundować swojemu dziecku spotkanie ze mną, proszę o wiadomość. Ponieważ nie odbieram telefonu podczas spotkań z klientami, ta forma kontaktu jest dla mnie wygodniejsza. W wiadomości proszę podać wiek dziecka i przybliżone miejsce spotkania (np. nazwa ulicy). Możecie Państwo również podać numer telefonu, wtedy oddzwonię.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota12:00 - 17:00
Niedziela12:00 - 17:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.