Ostatnia aktywność:
8 dni temu
Poznań (Piątkowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia35 - 65 / 60 min

Iza

Opis ogłoszenia

Witaj,chcesz dobrze przygotować się do matury z biologii i zdać ją na wysokim poziomie? a może masz problem ze zrozumieniem zagadnień biologicznych? Jeśli tak to chętnie ci pomogę.

Mam na imię Iza i od kilkunastu lat zajmuję się biologią. Jeśli potrzebujesz jednorazowej pomocy, aby przygotować się do sprawdzianu, kartkówki albo masz problem z napisaniem pracy lub odrobieniem trudnego zadania domowego?
Pisz śmiało, na pewno odpowiem :-)

 Lekcje u mnie są bezstresowe, co nie oznacza że nie będę od Ciebie wymagać. Lekcje prowadzone przeze mnie przebiegają w przyjaznej atmosferze a jednocześnie są efektywne. 

Kilka lat temu ukończyłam dwa kierunki: Biologię i Biotechnologię. Pracowałam w laboratoriach na Uczelni (UAM) oraz w Polskiej Akademii Nauk. Obecnie jestem mamą na pełen etat dwóch urwisów. Biologia zawsze była dla mnie bardzo ciekawa. Nie będę pisać że to moja pasja, bo to jasne, skoro zostałam biologiem i biotechnologiem.

Ceny:
- 60 minut - 35 zł
- 90 minut - 55 zł
- 120 minut - 65 zł

Jest możliwość prowadzenia zajęć w grupie do 2 osób max. Wtedy cena ustalana jest indywidualnie. 

Zajęcia prowadzę u mnie, u ucznia, w kawiarni lub na uczelni.

Zapraszam już dziś :-), ale PRZYJMUJĘ JUŻ TYLKO ZAPISY NA ZAJĘCIA ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ OD WRZEŚNIA 2019R.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 19:00
Wtorek15:00 - 19:00
Środa15:00 - 19:00
Czwartek15:00 - 19:00
Piątek15:00 - 19:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela08:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.