Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Turka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe40 - 50 / 60 min

Iwona

Opis ogłoszenia

Witam! Magister Matematyki oferuje zajęcia z dziecmi w Turce na osiedlu Borek. Jestem sympatyczną i opanowaną osobą, prowadzącą zajęcia z dziećmi od 11lat :) z miłą chęcią zaoferuję pomoc w nauce dzieci na poziomie szkoły podstawowej z zakresu wszystkich przedmiotów obejmujących podstawę programową. Odrabianie zadań domowych, przygotowanie do kartkówek oraz sprawdzianów, czy też pomoc w nauce czytania a także nadrabianie zaległości nie będzie nam straszne. Zapraszam serdecznie! W trakcie pandemii udzielam lekcji osobiscie z zachowaniem zasad bezpieczenstwa jak rowniez online. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia szczegolow!

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 20:00
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 20:00
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota08:30 - 18:00
Niedziela08:00 - 19:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
UMCS
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.