Iwona Kondraciuk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nazywam się Iwona Kondraciuk. Prowadzę stacjonarny kurs esperanta w Białostockim Towarzystwie Esperantystów. Od 2013 roku uczę języka polskiego jako obcego zarówno na kursach stacjonarnych, jak i online za pomocą komunikatora Skype. Studiowałam filologię polską (2007-2012) oraz biologię (2010-2015) na Uniwersytecie w Białymstoku, ukończyłam też studia podyplomowe z glottodydaktyki języka polskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Kiedykolwiek mogę, uczę języków. Mówię po polsku, esperanto, angielsku i trochę po niemiecku.

Pracowałam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku jako asystent. W ramach pracy uczyłam fizjologii z anatomią. Obecnie uczę w szkole języka polskiego, biologii i informatyki.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.