iwona grzelak

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Kostrzyn nad Odrą
Sulechów
Słubice
Gubin
Lubsko
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Poniżej krótko przybliżę jak wyglądają oferowane przez nas zajęcia.Wspólne ustalenie celu jaki chcesz osiągnąć jest pioytetem, ewentualne zaległości oraz częstotliwość zajęć jest ustalana indywidualnie. Dzięki naszemu wielotetniemu doświadczeniu w prowadzeniu korepetycji na każdym poziomie gwarantujemy wysoką jakość oraz efektywność zajęć.

Dzięki temu zauważą Państwo efekty juz po kilku lekcjach, które będą w pełni dopasowane do indywiduanych potrzeb. Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały.

Zajęcia prowaszone są na poziomach:
-szkoły podstawowej
-szkoły średniej (podstawa i rozszerzenie)
-studiów

zapewniamy również naukę do:
-olimpiad
-sprawdzianów
-matury
-testu po klasie 8

Zajęcia prowadzimy w formie online na specjalnej platformie, dzięki której zajęcia są tak samo efektywne jak prowadzone stacjonarnie. Niczego nie trzeba instalować czy zakładać kont.

Przed każdą lekcją nauczyciel wysyła Państwu na e-mail zaproszenie na zajęcia. Po wejściu w link zostanie otwarta tablica do zajęć. Na platformie nie tylko się słyszymy, ale i mamy możliwość pisać po materiałach, które nauczyciel publikuje.

Mają Państwo pytania? Proszę dzwonić aby wspólnie ustalić szczegóły zajęć.tel.534385497

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.