Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Chorzów

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,Jestem nauczycielem wychowania wczesnoszkolnego oraz plastykiem z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Oferuję pomoc w zakresie: nauczania wczesnoszkolnego, matematyki, j.polskiego i przyrody. Prowadzę również indywidualne zajęcia z techniki, plastyki, malarstwa, rysunku, historii sztuki, rzeźby. Do każdego dziecka/osoby podchodzę indywidualnie dostosowując się do jego/jej potrzeb i opracowywując sposób nauczania/prowadzenie zajęć tak aby dzieci/osoby czerpały z nich jak największe korzyści i przyjemność. Zapraszam do indywidualnego kontaktu poprzez sms bądź e-mail.Pozdrawiam serdecznie,Iwona Foryś

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.