Iwona Wasniewska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Sopot (Sopot Górny)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na prowadzone przeze mnie w Sopocie warsztaty rysunku i malarstwa od końca września br. dla Wszystkich interesujących się doskonaleniem swoich umiejętności rysunkowych i malarskiego spojrzenia na martwą naturę.

Zajęcia dla młodzieży od 12-13 lat i dla dorosłych.

Zajęcia obejmują zarówno podstawy rysunku jak i dla tych osób, które już mają wiedzę o kompozycji, odmierzaniu proporcji, kadrowaniu kompozycji jak i nabycie nowych umiejętności poprzez doskonalenie rysunku światłocieniowego lub walorowego.
Zajęcia odbywają się w moim prywatnym mieszkaniu.

Osobna oferta to przygotowania kandydatów z testu umiejętności rysunku i malarstwa do liceum plastycznego, liceów z profilem plastycznym etc. oraz na studia plastyczne ASP oraz architekturę na politechnice.

  • Art lessons are available in English :)

Mam w tej mierze kilkuletnie doświadczenie. Wszyscy moi kandydaci zawsze zdawali testy umiejętności plastycznych. Ostatnio współpracowałam przez dwa lata z warsztatami sztuki Prosta Kreska w Gdańsku Wrzeszczu i Gdańskiej Szkole Artystycznej.
Obecnie uczę rysunku i malarstwa w Pomorskim Inkubatorze Sztuki w Gdańsku Wrzeszczu i u siebie prywatnie w Sopocie.
Zapraszam również amatorów, dorosłych na zajęcia rysunkowe, malarskie w każdym wieku!

Cena za pojedynczą lekcję :50/ 60 minut
Cena za 3h sesje 60-minutowe           130 zł /180 minut (3 godziny)
[*Przegląd teczki na ASP                     100 zł.   *]

O mnie:

Ukończyłam malarstwo i rysunek artystyczny na Wydziale sztuk Pięknych UMCS w Lublinie i od tego czasu należę do Związku Polskich Artystów Plastyków.

Najważniejsze wystawy plastyczne:1982 International Festival of Sacred Art, Paris, France1983 Biennale Małych Form Malarskich, Toruń, Poland1985 International Experimental Art, Budapest, Hungary.1986 International Exhibition” Art of Today, Budapest, Hungary1987 International Mail art: Trondheim Bergen, Oslo, Norway,1987 Second Inter-Biennale of Visual Art, Mexico City, Mexico1988 „Calexico” New York, United States1989-2018 Individual drawing and painting exhibitions:   Oslo, Christchurch, Teignmouth- Devon, United Kingdom2020 Festiwal Zbliżenia kultury żydowskiej, wystawa  w Gdańsku (GSA)
Podczas 12-letniego pobytu W Wlk. Brytanii prowadziłam tam zajęcia plastyczne, współpracowałam z Galerią TAAG w Teignmouth prowadząc warsztaty rysunku i malarstwa akwarelowego, akrylowego, tempery i malarstwa olejnego.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!
Iwona
Zapisy już się zaczęły!

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 14:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 14:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 14:00
Sobota11:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1977 - 05.1982
Uniwersytet im.Marii Curie Skłodowskiej, Wydział Sztuk Pięknych
Magister
Malarstwo, Rysunek
Kursy i szkolenia
09.2018
Arteterapia
Doświadczenie
03.2016 - 04.2018
International School of Gdansk
09.2017 - 09.2019
Prosta Kreska - Kursy Rysunku i Warsztaty Sztuki
09.2019 - aktualnie
Gdańska Szkoła Artystyczna
07.2021 - aktualnie
Pomorski Inkubator Kultury

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.