Iwona Rudakiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zielona Góra (Sulechowska 1)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ucz się ze mną szydełkowania w Zielonej Górze!
Jeśli jesteś osobą która:
- jest zainteresowana szydełkowaniem, ale jeszcze się waha, czy to aby na pewno zajęcie dla niej,
- jest zdeterminowana, żeby nauczyć się podstaw szydełkowania,
- chce spróbować nowego hobby,
- umie szydełkować, ale ma problem ze znalezieniem lub wykonaniem konkretnego projektu,
- chce wykonać pracę wg konkretnego wzoru, ale najciekawsze wzory, jakie znajduje są po angielsku i nic z tego nie rozumie,
- potrzebuje wyjść z domu popołudniami lub wieczorami i stworzyć coś kreatywnego, a przy tym porozmawiać z kimś przy kubku herbaty,to ZAPRASZAM do mojej pracowni, która znajduje się w Zielonej Górze. Dosłownie minutę od Centrum Przesiadkowego.

Oferuję zajęcia dostosowane do Twoich potrzeb, zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Wszystkie potrzebne materiały mam w pracowni - nie musisz się o nie martwić! Możesz przyjść sam/sama lub brać udział w zajęciach: ze swoim dzieckiem, z przyjacielem, przyjaciółką, mamą, tatą, bratem, siostrą albo teściową!

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nauczyć się pojęć z związanych z szydełkowaniem w języku angielskim oferuję pracę z moim autorskim SŁOWNICZKIEM.  Zawiera on 51 kart z najczęściej używanymi angielskimi pojęciami (wariant amerykański) wraz z ich tłumaczeniem oraz graficznym przedstawieniem pojęć. Ułatwi Ci on naukę podstawowych pojęć w języku angielskim dotyczących szydełkowania. Po krótkim czasie zorientujesz się, że słówka, które masz przed sobą powtarzają się jak mantra w każdym z filmików instruktażowych oraz pisanych wzorów. I tak krok po kroku będziesz robić projekty, które dotąd wydawały się czarną magią. Słowniczek otworzy Ci drzwi do niezliczonej ilości projektów anglojęzycznych autorów. Każdy, kto będzie brał udział w moich zajęciach otrzyma ode mnie ten słowniczek w formie PDF.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie: +48 692 116 393.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Iwona Rudakiewicz
ul. Sulechowska 1, lok.505
65-022 Zielona Góra
NIP: 6912466599

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.