Iwona Beksiak

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Lublin

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
UMCS Lublin
Licencjat
lingwistyka stosowana
10.2017 - aktualnie
UMCS Lublin
Magister
translacja konferencyjna
10.2017 - 07.2019
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Magister
lingwistyka stosowana
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2015 - aktualnie
Wieloletni nauczyciel korepetytor
03.2019 - aktualnie
Nauczyciel języka angielskiego w szkole policealnej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Z całego serca wszystkim polecam!
Iwona do każdego ucznia podchodzi indywidualnie, profesjonalnie oraz z najwyższą starannością. Na każde zajęcia posiada dodatkowe materiały, dzięki którym łatwo można pojąć trudne zagadnienia czy gramatykę. Do domu zadawane są prace domowe oraz nowe słówka do nauki. Przede mną jeszcze wiele pracy ale czuję, że matura dzięki Iwonie zostanie napisana na dobrym poziomie. :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2019

Bardzo polecam!
Korepetycje zaczęłam zaledwie miesiąc przed maturą i mimo to zdecydowanie podwyższyłam swój wynik z matury podstawowej. Iwona to nauczyciel z powołania - zawsze przygotowywana, uśmiechnięta i pełna energii!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Polecam gorąco! Pierwsza osoba, która znalazła podejście do tak trudnego ucznia. Świetne przygotowanie do matury i przede wszystkim rzetelne podejście. Wymagający nauczyciel, pełen pasji, który daje z siebie 100%.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Swoją przygodę z Iwoną zaczęłam tak naprawdę od zera. Z pełnym zaangażowaniem, indywidualnym podejściem do każdego i ogromną ilością materiałów przygotowała mnie to matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. A więc jeżeli ktoś chce nauczyć/dokształcić to lepiej trafić nie mógł.. Fanfary.. Tadam! She's the best all over the world!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Iwona przygotowywała mnie do matury podstawowej i rozszerzonej z angielskiego. Miałam ogromne problemy z gramatyką i przełamaniem się w mówieniu . Korepetycje na których rozwiązywałam masę zadań , i byłam zmuszona mówić po angielsku pomogły mi zdać maturę na bardzo dobrym poziomie . Iwona bardzo angażuje się w przygotowanie materiałów na zajęcia , otrzymywałam prace domowe , dodatkowe materiały i zadania, teksty z nowymi słówkami no i tony pozytywnej energii . Nagle angielski stał się łatwy i przyjemny . Serio super sprawa . Gorąco polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.