Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe50 - 80 / 60 min

Iwona

Opis ogłoszenia

Jako nauczyciel kształcenia wczesnoszkolnego pracuję już od 10 lat. Jestem także terapeutą pedagogicznym. Oferuję zajęcia rozwijające myślenie, kreatywność, a także wspomagające w zakresie czytania oraz pisania. Uzupełniam wiedzę ucznia z j, polskiego i matematyki, by móc wkroczyć dobrze przygotowanym na start w klasie 4.Prowadzę także zajęcia terapeutyczne dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w zakresie czytania i pisania (dysleksja, dysgrafia oraz dysortografia). Jestem certyfikowanym I i II stopnia terapeutą terapii ręki.

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 21:00
Wtorek
Środa18:00 - 21:00
Czwartek
Piątek15:00 - 21:00
Sobota09:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.