Iván García

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Gdynia
Gdańsk
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hola!
Me llamo Iván y soy español. Doy clases de todos los niveles, basados en la conversación y en contextos prácticos.Garantizo materiales y buen ambiente durante las clases. Conmigo aprenderas español de una manera eficaz y divertida. Si estas interesado no dudes en escribirme.
Un saludo

Hi,
My name is Ivan and I am spanish. I give spanish lessons for all levels, based on conversations and practical issues. I guarantee materials and friendly atmosphere during the clases . WIth me you will learn language in an effective and funny way:) If you are interested do not hesitate to write me.
Regards

Czesc!
Nazywam się Ivan i jestem Hiszpanem. Udzielę lekcji hiszpańskiego na wszystkich poziomach, opartych na konwersacjach i praktycznych zagadnieniach. Gwarantuję materiały i przyjazną atmosferę
podczas zajęć. Ze mną nauczysz się języka w sposób efektywny i ciekawy:) Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.
Pozdrawiam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.