Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kołobrzeg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski45 - 70 / 50 min

Italiamo MB

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Italianistka z zawodu i zamiłowania (przede wszystkim!) z 9 letnim doświadczeniem w nauczaniu zaprasza w podróż po językowej mapie krajów śródziemnomorskich.

Oferuje lekcje z języka włoskiego na wszystkich poziomach, przygotowania do egzaminów, do wyjazdów, online bądź stacjonarnie na terenie Kołobrzegu i okolic.

W ofercie również lekcje online z języka hiszpańskiego i francuskiego!

Serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.2009 - aktualnie
SJO Europa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Uczyłem się angielskiego przez kilka lat i posiadam spore doświadczenie w zakresie dawania korepetycji. Włoskiego uczę się od siedmiu miesięcy i jest to mój pierwszy kontakt z językiem. Pani Magda jest osobą godną polecenia z następujących względów:
- jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć.
- lekcje są interesujące,
- na zajęciach nie można się nudzić,
- materiały są zróżnicowane i dopasowane do posiadanej wiedzy i umiejętności słuchacza.
- nie ma problemu z odwołaniem czy zamianą terminu zajęć.
- jest korepetytorką godną polecenia osobom, które chcą lub muszą się uczyć języka włoskiego.
- potrafi zainspirować do nauki dobrym filmem lub fajną muzyką, oczywiście po włosku.
- bardzo mi się podoba forma zadawania zadań domowych, które po odrobieniu można przesłać na e-maila, po czym Pani Magda je sprawdza i odsyła. Dzięki temu jest czas na analizę i ewentualne pytania na kolejnych zajęciach
Serdecznie i szczerze polecam.
Krzysztof.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2019

Magda jest niesamowitą nauczycielką. Współpracujemy już od 7 lat, więc jestem wiarygodnym opiniodawcą. Przygotowała mnie do matury z włoskiego na 100%, następnie do certyfikatu CILS na poziomie B2, a obecnie do poziomu C1. Miłośniczka języka włoskiego to mało powiedziane! Magda posiada bogaty zasób materiałów, a ponadto sama jest skarbnicą wiedzy. Polecam z całego serca i jestem pewny, że nikt się na niej nie zawiedzie. Magda jest zawsze przygotowana na zajęcia, nigdy się nie spóźnia, a ponadto bardzo przykłada się do systematycznego poprawiania zadań domowych. Jeżeli chcesz podszlifować włoski, to tylko z Magdą.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2019

Serdecznie polecam!!! Pani Magda jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Lekcje są intetersujące, nie można się na nich nudzić, materiały są różnorodne. Zawsze elastyczna, nie ma problemu z odwołaniem czy zamianą zajęć. Dla mnie osoba godna polecenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.