Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Tarnowskie Góry
Zabrze
Gliwice
Miasteczko Śląskie
Piekary Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski60 - 80 / 60 min

Andrea PIga

Opis ogłoszenia

Ciao!

Nazywam się Andrea Piga, jestem Włochem, pracowałem w turystyce jako Projekt Manager na statkach MSC Cruisesa a w Polsce mieszkam od siedmiu lat.
Zapraszam wszystkich na konwersacje z języka włoskiego z native speakerem - czyli ze mną :)
Jeśli chcesz nauczyć się włoskiego (stacjonarnie lub online) skontaktuj się ze mną. Cena za 60 min zajęć to 60 zł. Termin spotkań, ich forma i preferowany zakres materiału do nauki ustalone będą indywidualnie po wcześniejszym kontakcie (telefon, email, Skype). Istnieje także możliwość przeprowadzenia zajęć w dwuosobowych grupach, wtedy cena za osobę wynosi 40 zł.  (Łącznie dla 2 osób 60 min to koszt 80 zł za lekcję). Aby lepiej się poznać, proponuję pierwsze 30 min lekcji za darmo!

Arrivederci,
Andrea

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.