IT Korepetycje

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Gdańsk
Rzeszów
Bydgoszcz
Sosnowiec
Białystok
Lublin
Gliwice
Częstochowa
Faktura VAT

IT Korepetycje

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika IT Korepetycje

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Bardzo profesjonalne przygotowanie do matury z informatyki, w ciągu niecałego roku udało mi się powtórzyć cały materiał z 3 lat i napisać maturę na 98%. Podczas zajęć otrzymałem wiele użytecznych rad i wskazówek, które pozwoliły mi optymalizować moją pracę zarówno pod względem czasowym jak i jakościowym. Bardzo polecam pana Adama i pana Jakuba.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2022

Miła i profesjonalna obsługa pomogła mi rozwiązać problemy z wypełnieniem dokumentów. Bardzo polecam, a zwłaszcza pana Adama, to miły inteligentny i życzliwy człowiek, za perfekcyjną pomoc dziękuję, oceniam na szóstkę!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Bardzo przemyślany i świetnie przygotowany program nauczania! Dzięki indywidualnemu podejściu w ciągu jednego roku można się z powodzeniem przygotowac do egzaminu z informatyki rozszerzonej na maturze i osiągnąć wysoki wynik. Wspaniały kontakt z organizatorem Panem Jakubem i z prowadzącymi zajęcia równiez. Warto zainwestować!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2022

Serdecznie polecam! Zacząłem szukać korepetytora do matury z informatyki dopiero w grudniu. Większość korepetytorów twierdziła, że nie mam zbyt dużych szans na dobry wynik i nie ukrywam, że poczułem się odrzucony i naprawdę straciłem wszelkie nadzieję. W końcu natrafiłem na to ogłoszenie, zostało mi powiedziane, że faktycznie jest mało czasu, ale z odpowiednim nakładem czasu wszystko jest możliwe. Mogłem liczyć na motywację, miłą atmosferę i wyrozumiałość. Zaowocowało to wynikiem 70%+ Bardzo dziękuję Jakubowi za danie mi szansy, a Krzysztofowi za prowadzenie zajęć na wysokim poziomie i w mega luźnej atmosferze.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2022

Korepetycje pozwoliły mi ogarnąć materiał niezbędny do matury w mniej niż rok. Przy jednej godzinie tygodniowo udało mi się przerobić wszystko nawet mimo tego, że nie miałam lekcji informatyki w szkole. Moim zdaniem jeżeli komuś zależy stricte na dobrym wyniku z matury z informatyki a szuka korepetycji to te tutaj są jednym z najlepszych możliwych wyborów. Warto.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Jedna godzina tygodniowo starczyła, aby solidnie przygotować się do napisania egzaminu maturalnego. Przed zajęciami tutaj, miałem lekcje z innymi korepetytorami i nie mogłem podjąć lepszej decyzji od tej, jaką było zdecydowanie się na zajęcia tutaj. Cały czas pracowaliśmy na udostępnionym ekranie, przez co wszystkie błędy były wyłapywane w ułamek sekundy. Pan Łukasz cały czas czuwał nad moją pracą i w momencie, gdy oddalałem się od dobrego rozwiązania, OD RAZU naprowadzał mnie na dobrą drogę. Warto to zaznaczyć, ponieważ wcześniejsi korepetytorzy, pomimo udostępnionego ekranu, chyba nie do końca monitorowali tą pracę, przez co było trzeba poświęcać czas na szukanie błędów. Tutaj takiego problemu nie było. Dodać trzeba, że nigdy nie było problemu z przekładaniem zajęć. Podsumowując - LEKCJE ODDAJĄ! Jeżeli ktoś chce dostać się na wymarzoną uczelnię oraz w miłej atmosferze doskonalić swoje umiejętności informatyczne to znalazł się w dobrym miejscu. Nic innego bym nie szukał. POLECAM! 10/10

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Zajęcia z panem Łukaszem wspominam bardzo dobrze. Wszystko było uporządkowane i zrobione porządnie. Mimo że matura dopiero za rok to czuję się już teraz dobrze przygotowany.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Jestem świeżo po napisaniu rozszerzonej matury z informatyki. Przygotowując się od początku roku szkolnego z Panem Łukaszem ogarnąłem materiał ze szkoły średniej mimo braku rozszerzonej informatyki w szkole. Zajęcia realizowane są w przemyślany sposób zgodnie z programem kursu stopniowo wprowadzając kolejne pojęcia. Niejednokrotnie zdarzyła się sytuacja kiedy po niezrozumieniu zagadnienia objaśnianego w internecie tłumaczenia Pana Łukasza były strzałem w dziesiątkę momentalnie rozwiewającym wątpliwości. Na lekcjach panuje luźna i przyjazna atmosfera, która w połączeniu z wysokim poziomem merytorycznym sprawia, że przygotowania do matury stają się przyjemnością. Zdecydowanie warte swojej ceny, serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.