Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Język włoski150 / 60 min

Jack

Opis ogłoszenia

Cześć! Mam na imię Jack, pochodzę z Irlandii. Jestem studentem III roku medycyny w Bydgoszczy.

Mogę uczyć Cię języka włoskiego i angielskiego, niezależnie od Twojego wieku. Ukończyłem filologię włoską we Włoszech. Mam doświadczenie także w nauczaniu dzieci - pracowałem jako nauczyciel angielskiego we włoskim przedszkolu i w gimnazjum. 

Lekcje ze mną opierają się głównie na konwersacjach. Pomogę Ci także w nauce pisania, czytania i słuchania w języku włoskim oraz w nauce gramatyki.

*Dopiero uczę się polskiego, dlatego proszę o wiadomości tekstowe.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.