Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola a tod@s!

Czy chciałbyś bez chwili wahania, swobodnie odpowiedzieć na przywitanie znajomego z Hiszpanii? Czy ciekawi Cię dlaczego w słowach, które są używane w codziennej korespondencji pojawia się @ ? A może już to wiesz i chcesz rozwinąć swój język na tyle, by móc rozmawiać na każdy temat?

Jeśli tak, te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Mówimy już od pierwszych zajęć!

Zapraszam na lekcje dopasowane do Twoich potrzeb oraz poziomu. Od ponad 12 lat pracuję jako lektor języków obcych, a opinie moich uczniów na temat ich odczuć oraz efektów w nauce przeczytasz w komentarzach na dole strony.

Na zajęciach ze mną, nauczysz się nie tylko gramatyki, słownictwa oraz swobodnej komunikacji, ale także poszerzysz swoją wiedzę na temat krajów hiszpańskojęzycznych. Dzięki ukończeniu studiów filologicznych posiadam wiedzę nie tylko na temat języka, ale także na temat metod skutecznego nauczania. Na co dzień jestem w stałym kontakcie z przyjaciółmi hiszpańskojęzycznymi z Hiszpanii, Kolumbii, Chile czy Kuby, dlatego wiem jak wygląda "żywy" język w wielu krajach.

Prowadzę zajęcia nie tylko opierające się na konwersacjach, ale także przygotowujące do  egzaminu maturalnego bądź egzaminów na studiach.  
Dzięki uzyskanym wynikom, moi uczniowie dostają się nie tylko na wymarzone uczelnie w Polsce, ale także za granicą. 

Na zajęcia zapraszam starszą młodzież oraz dorosłych, którzy są zmotywowani do systematycznej nauki. Podczas lekcji udostępniam wszelkie potrzebne materiały, zadaję też prace domowe, które oparte są na prawdziwych materiałach - podcasty, artykuły, wywiady itp.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez wiadomość prywatną. Nie czekaj i zapisz się na zajęcia, które dadzą Ci więcej niż się spodziewasz! Zajęcia odbywają się on-line.

 

ODWOŁYWANIE ZAJĘĆ:
Lekcje odwołane później niż 24h są płatne 100%. Korepetycje to moja pasja, ale także praca, dlatego na zajęcia zapraszam osoby zdecydowane, szanujące czas swój oraz innych.

Wystawiam faktury VAT.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 73
avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2024

Zajęcia bardzo dobrze przygotowały mnie do egzaminu i zawsze była na nich miła atmosfera. Polecam :))

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2024

Bardzo polecam wszystkim zajęcia z Ireną. Dzięki nim zdałam egzamin certyfikacyjny B2 na UW! Podchodziłam do niego po raz 3 i dzięki korepetycjom udało mi się zdać. Zajęcia prowadzone w przemiłej atmosferze. Wszystkie lekcje oparte na zadaniach z tego egzaminu. Regularnie też dostawałam sprawdzane wypracowania. Na zajęciach przełamałam swoją barierę językową. Bardzo wszystkim polecam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2024

Bardzo doceniam rzetelne prowadzenie zajęć oraz regularne sprawdzanie prac domowych. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu oraz dużej ilości przydatnych materiałów, udało mi się zdać egzamin certyfikujący, pomimo początkowych trudności i dużych zaległości. To naprawdę motywujące doświadczenie, które pomogło mi w rozwoju umiejętności językowych. Polecam te zajęcia każdemu, kto chce skutecznie podszkolić swój angielski!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2023

Zajęcia prowadzone w przyjemnej atmosferze, zawsze przygotowane. Prace pisemne sprawdzane na bieżąco, mnóstwo przydatnych materiałów i ćwiczeń. Bezproblemowy kontakt. Pani Irena jest cierpliwą nauczycielką, wie na co zwrócić uwagę, ma odpowiednie podejście. Dzięki korepetycjom zdałam egzamin na studiach i nauczyłam się więcej niż w szkole. Szczerze polecam !!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2023

Zajęcia z Ireną są prowadzone w bardzo miłej i komfortowej atmosferze. Dobór ciekawych materiałów na zajęcia sprawił, że znacznie pogłębiłam swoje zdolności językowe oraz zauważyłam większą otwartość w mówieniu. Irena podchodzi do zajęć w sposób rzetelny i indywidualny, serdecznie polecam! :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2022

Polecam z całego serca! Po trzykrotnym niezdaniu egzaminu ustnego B2, zdecydowałam się na korepetycje u Ireny i był to strzał w dziesiątkę! Po długiej przerwie od języka angielskiego, uważam, że zrobiłam duży progres, przełamałam barierę językową. Na każdych zajęciach czytałam nowe teksty, odpowiadałam na pytania, niezrozumiałe przeze mnie słowa Irena na bieżąco tłumaczyła, na bieżąco rownież poprawiała moje błędy językowe. Dodatkowo po każdych zajęciach dostawałam materiały z nowym słownictwem i dłuższymi czytankami. Po dwumiesięcznych zajęciach, bez problemu zdałam egzamin językowy! Poza tym Irena jest bardzo ciepła i życzliwa osobą, na bieżąco informuje o naszych postępach, co działa zdecydowanie budująco:) Jeszcze raz bardzo polecam!!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2022

Zajęcia naprawdę w bardzo miłej, koleżeńskiej atmosferze. Pani Irena zwraca na uwagę na błędy podczas mówienia i na bieżąco je koryguje (zwraca uwagę na ten sam błąd na każdych zajęciach aż uczeń zapamięta poprawną formę). Niezrozumiałe słówka są pisane na czacie. Pani Irena wysyła bardzo dużo materiałów do gramatyki. Sprawdzanie esejów i innych prac poza zajęciami jest wliczone w cenę zajęć więc płaci się tylko za godzinę lekcji on-line. W pół roku zrobiłem duże postępy i dzięki temu zdałem egzamin B2. Polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2022

Polecam z całego serca! Wystarczyło kilka lekcji po długiej przerwie od angielskiego, żeby zaliczyć egzamin B2. Pani Irena udostępnia mega pomocne materiały i jest bardzo cierpliwą i sympatyczną osobą! Nie ma co się zastanawiać:)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Ireną! Miałam 3 lata przerwy w nauce języka angielskiego, który też nigdy nie był moją mocną stroną. Dzięki Irenie zdałam egzamin certyfikacyjny UW na poziomie B2 w jednej sesji i czuję, że znacznie podwyższyłam swój poziom dzięki korepetycjom.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Ireną! Miałam dużą przerwę w nauce języka angielskiego, a dzięki korepetycjom zdałam egzamin B2 na UW :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2021

Podobały mi się wysoki poziom organizacji zajęć i samej prowadzącej.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2021

Gorąco polecam! Profesjonalne i bardzo ciekawe zajęcia w miłej atmosferze.
Otrzymałem również bardzo pomocne materiały. Lekcje bardzo dużo mi dały pozwoliły mi zaliczyć egzamin na bardzo dobrą ocenę oraz nabrać pewności siebie w posługiwaniu się językiem.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2021

Zajęcia u Ireny rozpoczęłam ok. dwa miesiące przed egzaminem na poziomie B2 i to wystarczyło, aby uzyskać satysfakcjonujący wynik. Zajęcia były bardzo ciekawie prowadzone i całkowicie dopasowane do moich umiejętności i potrzeb. Irena świetnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, a przy tym jest cierpliwa i wyrozumiała. Dodatkowo materiały, jakie przesyła do pracy własnej zawsze są o aktualnej i ciekawej tematyce. Serdecznie polecam zajęcia z Ireną, szczególnie jeśli komuś zależy na dobrym przygotowaniu do egzaminu na UW. Wydaję mi się, że mając wsparcie Ireny oblanie tego egzaminu jest wręcz niemożliwe, a przy zaangażowaniu ucznia bardzo dobry wynik jest gwarantowany.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2021

Bardzo polecam! W ciągu trzech miesięcy zrobiłam duży progres. Miałam bardzo długą przerwę od nauki angielskiego, ale dzięki P. Irenie udało mi się zdać egzamin certyfikacyjny na UW za pierwszym razem! :D

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2020

Polecam serdecznie Panią Irenę! Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze i bez stresu, a materiały zostają przesłane wcześniej. Dzięki zajęciom zdecydowanie podwyższyłam swój poziom i zdałam egzamin certyfikacyjny na UW. Ponadto polubiłam naukę języka angielskiego, który wcześniej był dla mnie dużym problemem. Jeśli szukasz solidnego korepetytora to tylko Pani Irena! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2020

Trafiłam na P. Irenę z polecenia i nie żałuję ! Pani Irena to sympatyczny i kompetentny nauczyciel- profesjonalista. W ciągu 60 min. praca była intensywna i żadna minuta nie była zmarnowana. Pani Irena bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu B2 wymaganego na UW- przypomniałam sobie wiele, gdyż przez studia wiele zapomniałam. Także w pandemii zajęcia online były świetną opcją. Dzwoniąc do P. Irena, musiałam wybrać h ostatnie, gdyż było już tyle osób chętnych. Nie zastanwiaj się- tylko od razu zapisujcie się ! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2020

Polecam z całego serca Panią Irenę! Zajęcia z nią to czysta przyjemność. Rzetelne przygotowanie do zajęć, ogromna cierpliwość, dar tłumaczenia, tak właśnie określiłabym tą osobę! Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Zajęcia ciekawe w miłej atmosferze. Nic tylko się zapisywać na lekcje!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2020

Polecam:-) Przed korepetycjami z Panią Irena uważałam, że angielski nie jest dla mnie. Dzięki korepetycjom naprawdę polubiłam ten język. Mój poziom angielskiego wzrósł bardziej niż oczekiwałam. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna, a Pani Irena bardzo rzetelnie prowadzi zajęcia.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Serdecznie polecam! Chodzę na zajęcia już drugi rok i zaraz będę przystępować do matury i czuje się dobrze przygotowana! Pani Irena dostosowuje się do potrzeb ucznia, wymaga i dobrze robi to czym się zajmuje.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Serdecznie polecam! Bardzo kompetentna osoba, która zna się na tym co robi. Korzystałem przez ponad rok, a obecnie przeszedłem na lekcje online i przyznam szczerze, że wybór tej osoby był w 100% trafiony. Bogata wiedza, łatwość jej przekazania oraz przyjazna atmosfera podczas lekcji sprawiły, że mój angielski podniósł się nie o poziom, a o kilka poziomów wyżej. Nie mam już problemów z gramatyką, która została mi świetnie wytłumaczona, a poziom mojego postępu konwersacji jest zaskoczeniem nawet dla mnie. Jeśli szukacie nauczyciela, który sprawi że lekcje będą miłe, łatwe, przyjemne, ale przede wszystkim owocne to serdecznie polecam Irenę!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2019

Polecam wspolprace z Irena do konkretnych certyfikatow, ale rowniez jako zwykle lekcje angielskiego. Duza elastycznosc, bo mozna spotykac sie normalnie, jak i online. Poza tym duzo materialow dodatkowych do nauki oraz indywidualne podejscie do ucznia w zaleznosci od potrzeb oraz mozliwosci czasowych, jak i jezykowych. POLECAM kazdemu i na kazdym poziomie nauki angielskiego !!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

Baaaardzo polecam, Irena jest świetną i profesjonalną nauczycielką angielskiego, zawsze przygotowaną do zajęć i znającą się na tym, co robi ;) Irena przygotowywała mnie do CAE - zna strukturę tego egzaminu i wie, jak zaplanować zajęcia, aby przerobić potrzebny zakres materiału. Zajęcia spełniły moje oczekiwania - ćwiczyłyśmy wszystkie umiejętności (czytanie, mówienie, pisanie; gramatykę i słownictwo), zawsze dostawałam pracę domową (którą Irena sprawdzała na kolejne zajęcia) oraz dużo materiałów do nauki. Co ważne, zajęcia prowadzone są w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, Irena jest cierpliwa, potrafi wszystko wytłumaczyć i zmotywować do nauki. Mój poziom angielskiego jest znacznie wyższy, a nauka angielskiego stała się przyjemnością - dzięki Irenie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Pani Irena jest profesjonalistką. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, bez stresu. Chodziłam do pani Ireny na lekcje przez rok i jestem bardzo zadowolona z efektów współpracy. Mój poziom z angielskiego znacznie się podniósł czego dowodem jest mój wynik z matury ustnej. Dzięki tym zajęciom nie mam już problemów z komunikacją po angielsku. Pani Irena jest miłą i wyrozumiałą osobą.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2019

Pani Irena jest świetną korepetytorką. Łatwo nawiązuje kontakt, jest życzliwa, miła i bardzo kompetentna. Bardzo dobrze przygotowała mnie do matury rozszerzonej.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Chodziłam do Ireny przez prawie rok i muszę powiedzieć, że poziom mojego angielskiego jest znacznie lepszy. Więcej rozumiem, mniej błędów popełniam, a rozmowy po angielsku stały się o wiele przyjemniejsze dowodem na to jest mój wysoki wynik z matury ustnej, który zawdzięczam właśnie Irenie. Lekcje prowadzone są w super atmosferze, zawsze mogłam tez liczyć na jej pomoc gdy miałam z czymś problem. Polecam z całego serca :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2019

Lekcje prowadzone w przyjaznej atmosferze, bardzo serdecznie polecam :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2019

Z językiem angielskim od zawsze był u mnie jeden główny problem - mówienie. Dopiero zajęcia z Ireną pozwoliły mi się otworzyć, przełamać barierę językową.
Efektem jest zdany za pierwszym razem egzamin B2 na UW!
Zajęcia prowadzone są w sposób indywidualny w super atmosferze.
Dostałam dużo przydatnych materiałów i poznałam rzeczy najczęściej pojawiające się na egzaminie - które faktycznie się powtórzyły ;)
Dodatkowo regularne prace domowe i wypracowania motywują do systematycznej pracy.

Polecam te korepetycje każdemu!!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2019

Pani Irena to cudotwórczymi. W zaledwie trzy tygodnie uczyniła z niemożliwego możliwe-dzięki niej zdałam egzamin certyfikacyjny na poziomie B2. Atmosfera na zajęciach przemiła, bezstresowa. Bardzo polecam! Jeśli korepetycje to tylko z Panią Ireną! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Korepetycje z Ireną to coś więcej niż tylko zwykłe lekcje języka angielskiego - to pierwszy krok do sukcesu. Zajęcia przebiegają w przemiłej atmosferze i przypominają bardziej przyjemne spotkanie towarzyskie niż stresujące lekcje angielskiego, co sprawia, że nauka tego języka staje się nie tylko przyjemna, ale też przede wszystkim skuteczna. Irena jest zawsze przygotowana i ma wspaniałe podejście do każdego ucznia. Jej ogromne zaangażowanie i nieograniczona cierpliwość potrafią przełamać każdą barierę językową. Irena nie boi się żadnych wyzwań i potrafi przekazać wiedzę w bardzo efektywny sposób. Z jej pomocą zdałam egzamin certyfikacyjny z języka angielskiego na poziomie B2 na UW po prawie czterech latach przerwy w nauce angielskiego. Wsparcie Ireny dodało mi tak wiele motywacji, że wystarczyło tylko niecałe sześć miesięcy, żeby naprawdę dobrze przygotować się do tego egzaminu. Lekcje z Ireną dodają pewności siebie na każdym egzaminie i przewagę nad każdym, kto jeszcze nie korzystał z jej pomocy.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Pani Irena pomogla mi w bardzo dobrym przygotowaniu do matury, przecwiczyla ze mna te rzeczy, ktore szly mi najslabiej. Wielkim plusem pani zajec jest mozliwosc wyboru partii, ktora chcielibysmy pocwiczyc tj. gramatyka, mowienie, pisanie. Pani Irena jest niesamowicie otwarta nauczycielka, godzi sie na wszelkie mozliwosci, ewentualnosci, przy czym jest osoba bardzo cierpliwa i sumienna. Goraco polecam zajecia z Pania Irena!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Po kilku nieudanych podejściach do egzaminu na Uniwersytecie Warszawskim, zapisałem się do Ireny na korepetycje. Po 3 miesiącach nauki z nią w niezwykle przyjemnej atmosferze ZDAŁEM za pierwszym razem egzamin na poziomie B2 w czerwcu. Irena niezwykle szybko wyłapała z czym mam największy problem i dzięki swoim niezwykłym umiejętnościom z łatwością mi wszystko wytłumaczyła. Posiada wiele materiałów pomocnych do szybkiej nauki na egzamin. O ile najbardziej stresujący był dla mnie ustny to dzięki bogatym konwersacjom ( które ani trochę nie były stresujące) uzyskałem 90%. Zapewniam że każda noga z angielskiego z nią wyjdzie na prostą :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panią Ireną. Pomogła mi przygotować się do egzaminu maturalnego na poziomie rozszerzonym. Zajęcia były starannie przygotowane i ciekawe. Pani Irena dawała mnóstwo przydatnych materiałów i w motywujący sposób zachęcała do nauki języka. Pokazała na co zwrócić uwagę podczas rozwiązywania zadań maturalnych. Pani Irena posiada także bogaty materiał do matury ustnej, a konwersacje z nią były bardzo przyjemne.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

Pani Irena była moją pierwszą nauczycielką angielskiego. Po kilku miesiącach samodzielnej nauki od podstaw postanowiłam zdawać egzamin na poziomie B2+ na UW. Lekcje z Panią Ireną pomogły mi w przygotowaniu się do tego egzaminu, przede wszystkim Pani Irena zwróciła uwagę na to co jest ważne w tego typu egzaminach oraz ich ocenie. Pani Irena jest bardzo miłą osobą, w trakcie lekcji miałam wrażenie, że cieszy się z każdej wypowiedzi, to było bardzo miłe i mobilizujące :) Ponadto chętnie dzieli się różnymi bardzo pomocnymi materiałami i utrzymuje kontakt z uczniem, interesuje się postępem w jego nauce. Każda lekcja była jak spotkanie towarzyskie, nie czułam nigdy presji wynikającej z relacji uczeń-nauczyciel. Ostatecznie po 11 miesiącach własnej nauki i kilku spotkaniach z Panią Ireną zdałam język angielski na poziomie B2+ na UW :) Polecam lekcje z Panią Ireną, dzięki nim z pewnością niemożliwe stanie się możliwe! :D

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Jaka jest Irena? - zawsze przygotowana do zajęć; elastyczna, jeśli chodzi o formę zajęć, gdy zmieniają się cele uczącego (np.postanawia w trakcie korepetycji, że nie chce się tylko uczyć języka, ale planuje podejść do egzaminu z certyfikatu językowego); wymagająca (te zajęcia nie są dla tych, którzy nie chcą się nauczyć); otwarta na pomysłu uczącego się jeśli chodzi o tematykę lub materiały na zajęcia.
Irena jest po prostu godna polecenia:)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Bardzo bardzo polecam Panią Irenę...chodzilam na zajęcia indywidualne przez 1.5 miesiąca i zdałam egzamin z angielskiego.na poziomie B2 na APS. Pani Irena ma nieziemska cierpliwość i potrafi zdziałać cuda. Materiały które ma przygotowane dla słuchacza zawsze są konkretne i pomagają jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu. Bardzo serdecznie polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Polecam panią Irenę, po miesiącu chodzenia na indywidualne zajęcia udało mi się zdać angielski na poziomie B2+ na UW. Wcześniej chodziłam przez ROK do innej korepetytorki (też indywidualnie) i nie zdałam... Pani Irena czyni cuda! Polecam serdecznie! :)

avatar
Marietta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Polecam mega Panią Irenę! Zawsze byłam kulawa z języka angielskiego i na studiach miałam duży problem ze zdaniem egzaminu na UW. Dzięki tym korepetycjom zdałam i poszerzyłam swoje umiejętności. Pani Irena jest bardzo sympatyczną, cierpliwą oraz elastyczną osobą, jeśli chodzi o sposób nauczania ^_^

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panią Ireną! W trakcie trzyletniego kursu mój poziom języka angielskiego polepszył się, dzięki czemu bez problemu napisałam maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Również egzamin ustny nie sprawił mi problemu, gdyż uzyskałam 93%. Zajęcia w pełni były dostosowane do moich umiejętności i potrzeb. Plusem jest również miła atmosfera, jak i indywidualne podejście do ucznia. Myślę, że także lokalizacja jest duża zaletą, ponieważ dojazd nikomu nie powinien sprawiać problemu. Z całą pewnością mogę polecić lekcje z Panią Ireną :).

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Bardzo polecam Panią Irenę! Zaczęłam chodzić na zajęcia we wrześniu w celu przygotowania do matury. Mój język był naprawdę na bardzo słabym poziomie, nie potrafiłam prawie nic, a ustna matura była dla mnie abstrakcją. Dzięki lekcjom z Panią Ireną bardzo się otworzyłam i polubiłam język angielski :) Dostawałam bardzo dużo materiałów, dzięki którym stawałam się coraz lepsza. A maturę zdałam naprawdę dobrze. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Pani Irena jest najlepszą nauczycielkę angielskiego jaką miałam! :))

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Po wczorajszej maturze z angielskiego mogę z całego serca polecić zajęcia i powiedzieć, że nie tylko były mega skuteczne ale też sprawiły, że stres był o wiele mniejszy. Dzięki fajnym "trikom" na rozgryzienie różnych typów zadań maturalnych (szczególnie tych gramatycznych) oraz ogromnej liczby prac pisemnych czułam się doskonale przygotowana do matury. Bedę bardzo miło wspominać te dwa lata z Panią Ireną :') Nie tylko przesymaptyczna ale też sumienna,pracowita i motywująca do nauki. Najlepsza nauczycielka od angielskiego jaką miałam przez lata swojej edukacji..

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Chciałabym wszystkim polecić Panią Irene :) Dzięki korepetycjom matura pisemna podstawowa i rozszerzona poszła mi o wiele lepiej niż się spodziewałam. Angielski ustny również zaliczyłam na 90 % :D W ciągu niemal paru miesięcy przed maturą dzięki Pani Irenie opanowałam cały materiał, a w szczególności gramatykę, z którą miałam wcześniej problemy. Pani Irena tłumaczy bardzo dobrze i dokładnie każdą rzecz tak, że nawet uczniowie mający duże problemy mogą opanować zagadnienia oraz gramatyke z angielskiego w bardzo krótkim czasie. Pani również zadaje dużo ćwiczeń, dzięki którym można szkolić sie rownież w praktyce. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna Pani Irenie za pomoc i cierpliwość jaką mi okazywała przez okres przedmaturalny :)))

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panią Ireną! Dzięki niej bardzo dobrze poradziłam sobie na maturze pisemnej jak i na ustnej. Pani Irena jest osobą pomocną, miłą, sympatyczna, cierpliwą, zawsze jest przygotowana do zajęc i bardzo dobrze przekazuje wiedzę. Dysponuje duża liczba różnorodnych materiałów, jest wymagająca ale dzieki temu szybko i skutecznie nauczyłam sie języka angielskiego. Zadaje duzo prac domowych, które pomagają w opanowaniu tematów i sa juz sprawdzone na następne zajecia :) Jest najlepszą korepetytorką jaką miałam!!!! Polecam!!!

avatar
Otylia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2017

Szczerze polecam zajęcia z Ireną :) Po 4 miesiącach nauki z języka angielskiego na poziomie B2 niemożliwe stało się możliwe i w koncu udało mi się zaliczyć egzamin, dzięki czemu mogę przystąpić do obrony pracy licencjackiej. Jest osobą bardzo sumienną, zawsze świetnie przygotowaną do zajęć. Zadaje dużo prac domowych, więc można cały czas na bieżąco ćwiczyć ze zróżnicowanym materiałem. Do tego miła, sympatyczna, cierpliwa i dobrze tłumaczy :) Polecam!!! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2017

Zajęcia u Pani Ireny pomogły mi przygotować się do egzaminu z języka angielskiego na uczelni. Bardzo miła, zawsze rzetelnie przygotowana korepetytorka. Jeśli ktoś ma problemy z angielskim to serdecznie polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

Chciałabym serdecznie polecić korepetycje z języka angielskiego. Materiały były solidne i wyczerpujące. Irena świetnie przygotowała mnie do egzaminu (na poziomie B2). Polecam rzetelną, sumienną korepetytorkę. Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i pomoc :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2016

Dzięki Irenie zdałam egzamin z języka angielskiego na poziomie B2. Zostałam bardzo dobrze przygotowana poprzez dostosowanie właściwego materiału. Duża dawka prac domowych w krótkim czasie pozwoliła mi na szybkie utrwalenie wiedzy. Szczerze polecam zajęcia z Ireną :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2016

Gorąco polecam! Od pół roku męczyłam sie aby zdać B2 ktory był mi niezbędny do dopuszczenia do obrony. Kiedy trafiłam na to ogłoszenie od razu umowilam sie na zajecia. Po dwóch miesiącach zdałam angielski i przygotowuje sie wlasnie do obrony:-) dodam jeszcze ze chodziłam na rożne kursy przed pierwszym podjęciem i niestety one mi wtedy nie pomogły, dopiero te zajecia! Takze naprawde serdecznie polecam!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Irena to świetna korepetytorka. Przygotowała mnie do egzaminu pisemnego i ustnego B2 na UW. Jest cierpliwa i rzetelna. Szczerze polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2016

Zajęcia z Ireną to czysta przyjemność! :) Jest bardzo dobrą korepetytorką, a przy tym również cierpliwą, sumienną oraz pomocną osobą. Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, posiada dużą wiedzę oraz szeroki zakres materiałów do pracy, których do domu otrzymywałam sporo, a które były następnie dokładnie sprawdzane i tłumaczone. U Ireny przygotowywałam się do egzaminu B2 na uczelni, który zdałam z dobrym wynikiem.:) Szczerze polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2016

Polecam z czystym sumieniem :) Bardzo dobra korepetytorka, zawsze świetnie przygotowana do zajęć, które przez to są bardzo dobrze zorganizowane i przemyślane. Sporo pracy i zadań, które zawsze potem sa sprawdzane i tłumaczone, jeśli potrzeba. Irena bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu UW na poziomie B2.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Jestem bardzo zadowolona z zajęć u Ireny. Jest bardzo sumienną, cierpliwą i pomocną osobą. Zajęcia odbywały się w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Zawsze przygotowana, posiadająca dużą wiedzę i duży zasób materiałów do pracy. Irena przygotowywała mnie do egzaminu B2 na uczelni, który zdałam z dobrym wynikiem. Gorąco polecam! :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Bardzo dobra korepetytorka, zajęcia były przeprowadzane w miłej atmosferze, co ułatwiało przyswojenie wiedzy. Prace były regularnie sprawdzane, a potem omówione błędy. Materiały, których było dużo były dostosowane do mojego poziomu. Pani Irena dobrze przygotowała mnie na egzamin B1 na UW, który zdałam bez problemu. Bardzo polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2016

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia lekcji. Zajęcia prowadzone były bez stresu, presji i w miłej atmosferze. Pani Iwona przekazała mi dużą wiedzę i przygotowała do matury rozszerzonej z języka angielskiego. W pełni polecam korepetytora;)

Irena

Dziękuję bardzo za pozytywną opinię oraz za bardzo miłą współpracę! :) Życzę powodzenia na maturze :) A błąd z imieniem przypisuję pomyłce z poprzedniego komentarza ;))

Pozdrawiam,
Irena

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Iwona pomogła mi usystematyzować wiedzę i przygotować się do egzaminu B2 na UW.

Serdecznie polecam zajęcia z nią! :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2016

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu B1. Irena jest osobą cierpliwą oraz bardzo pomocną. W sposób jasny i klarowny wytłumaczyła mi zagadnienia, które wcześniej sprawiały mi trudności, zawsze przygotowana i oferująca dużo materiałów dodatkowych. Miła i jednocześnie wymagająca. Klucz do sukcesu to korepetycje u niej. GORĄCO POLECAM!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Świetne lekcje, godne polecenia! Irena jest bardzo cierpliwą, wyrozumiałą korepetytorką, o wysokiej kulturze osobistej i co równie ważne bardzo sympatyczną :) Przerabiany materiał był dopasowany do moich potrzeb i możliwości, ze szczególnym uwzględnieniem gramatyki, która była moją zmorą, ale dzięki Irenie na pewno stała się dużo przystępniejsza. Najlepszą rekomendacją jest uzsykany przeze mnie dobry wynik na egzaminie z języka na poziomie B2 na UW.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2015

Chciałabym bardzo polecić tę korepetytorkę. Szukałam korepetytorki cierpliwej, miłej, ale potrafiącej nauczyć. Sama niestety miałam dużą blokadę przed mówieniem w języku angielskim. Dzięki Irenie udało mi się ją przełamać i po kilku miesiącach wspólnej nauki sukcesywnie napisałam egzamin certyfikacyjny B2 na UW. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Ireny, dzięki niej polubiłam język angielski. Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2014

Pani Irena jest kompetentną i solidną osobą. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, widać, że Pani Irena ma ogromny zakres wiedzy i świetnie potrafi ją przekazywać innym.
Jestem w 100 % zadowolony ze współpracy, polecam korepetytora.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2014

Witam, wiem ,że to nie tu ale czy mogłabym prosić aby ktoś napisał numer telefonu do tej Pani .Słyszałam same pozytywne opinie ale nigdzie nie mogę znaleźć numeru:( Bardzo Proszę o pomoc.

Irena

Pani Katarzyno - proszę dzwonić pod numer 697 624 445 :)

avatar
Luiza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2014

Z chęcią wystawiam pozytywną opinię, Irena ma niesamowitą cierpliwość i mimo że niektóre działy szły mi po maxie opornie, ani razu nie usłyszałam irytacji w głosie :).Szczerze polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2014

Polecam tę korepetytorkę. Irena jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała, lekcje prowadzone są w miłej atmosferze. Przygotowywała mnie do egzaminu B2(na studia), który zdałam- wcześniej mój poziom z języka angielskiego był naprawdę słaby...

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2014

Przygotowywałam sie u Ireny do matury rozszerzonej i nasza wspołprace oceniam na 6 :) Irena jest wyrozumiała, kompetentna i w mojej opini bardzo dobrze uczy. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze i jestem z nich bardzo zadowolona. Po krótkich wakacjach bede kontynuować nauke u Ireny :) Szczerze polcam!!!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2013

Z czystym sumieniem mogę polecić Irenę, to naprawdę bardzo kompetenta osoba. Wyrozumiała i z poczuciem humoru, dlatego lekcje zawsze przebiegają w przyjemnej atmosferze. Z uśmiechem na twarzy dziekuję za kolejny rok owocnej nauki :))

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2013

Wielkie dzięki za przygotowanie do egaminu B2! Po 3 latach przerwy w nauce języka angielskiego egzamin zdany! Polecam ;) Adrian

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 września 2013

Z przykroscia musze wystawic negatywna opinie. Przede wszystkim za brak podejscia do ucznia. Angielski na pewno zna, ale przekazac Pani Irena moim zdaniem tej wiedzy nie potrafi.

Irena

Bardzo mi przykro, że nie jest Pani zadowolona z przeprowadzonych zajęć, a przede wszystkim dlatego, że nie miałyśmy możliwości wyjaśnienia i przedyskutowania tej kwesti. Jeśli dana metoda prowadzenia lekcji nie była dla Pani odpowiednia wystarczyło powiedzieć mi o tym, a wtedy na pewno doszłybyśmy do porozumienia i rozwiązały ten problem, ponieważ zawsze zwracam uwagę na wszelkie sugestie moich uczniów i dopasowuję lekcje do ich poziomu oraz wymagań - o czym świadczą pozostałe, pozytywne opinie.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2013

Naprawdę szczerze polecam lekcje u Ireny, świetnie przygotowała mnie do matury, zaczęłam też zupełnie inaczej patrzeć na ten język i całą jego naukę. Jest wymagająca, ale widać tego efekty. Jeszcze raz bardzo polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2012

Serdecznie polecam. Irena jest swietna w tym co robi i ma anielska cierpliwosc. Strasznie sie ciesze ze do niej trafilam. Zajecia przebiegaja w milej atmosferze i mega mobilizuja do dalszej nauki.
Szczerze polecam !!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2012

Szczerze polecam! Irena jest przesympatyczną osobą. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, dzięki czemu nauka staje się przyjemnością. Pomogła mi w przygotowaniach do matury, za co baardzo dziękuję :)

avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2012

Bardzo serdecznie polecam. Świetna nauczycielka, nauka przebiega w miłej atmosferze. Doskonale dobiera zadnia dla potrzeb ucznia, nauka z nią jest przyjemna. Zmotywowała mnie do nauki angielskiego.
POLECAM!!!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2012

Bardzo serdecznie polecam. Świetna nauczycielka, miła atmosfera pracy, dobre podejście do ucznia.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2012

Bardzo gorąco polecam tę korepetytorkę! Doskonałe, a przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia, przygotowuje do sprawdzianów i pomaga w lekcjach. Bardzo dobrze tłumaczy gramatykę, z którą od zawsze miałam problemy. Poza tym przełamałam swoją barierę językową i nie mam już problemów z mówieniem w języku angielskim!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2012

Bardzo polecam. Bardzo dobre podejście do ucznia, zawsze służy pomocą i jest uśmiechnięta. Nauka przebiega w miłej i niestresującej atmosferze. Dzięki niej przełamałam barierę w mówieniu i zmotywowałam się do nauki angielskiego.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2011

Polecam tę korepetytorkę. Świetnie przygotowana i bardzo sympatyczna osoba. Bardzo mi pomogła w nauce do matury (ustną zdałam na 100% więc są efekty!).
pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.