Irena Sidoruk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Szczecin (Śródmieście)

Irena Sidoruk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Irena Sidoruk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2020

Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pani Ireny. Jest to osoba ciepła, cierpliwa o ogromnej wiedzy, którą przekazuje w sposób bardzo przystępny. Przygotowywała córkę do egzaminu ósmoklasisty, który zdała na 100%.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

To najlepszy nauczyciel z matematyki jakiego znam. Mam piątki, a nawet szóstki ze sprawdzianów. Przed korepetycjami czwórka była marzeniem.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Pani Irena jest najlepszym pedagogiem jakiego znam, wszystkie zagadnienia tłumaczy jasno, łatwo i logicznie. Posiada niezwykłą wiedzę i dobrą praktykę w nauczaniu. Nie boi się wyzwań i jest przy tym bardzo cierpliwa jaki i życzliwa :) Zależy jej na dobrym, dokładnym przygotowaniu ucznia, dzięki czemu widać zaskakujące rezultaty.Bardzo polecam panią Irene.

avatar
Delfina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Pani Irena wszystkie zagadnienia tłumaczy jasno, łatwo i logicznie. Posiada niezwykłą wiedzę i dobrą praktykę w nauczaniu. Nie boi się wyzwań i jest przy tym bardzo cierpliwa jaki i życzliwa :) Zależy jej na dobrym, dokładnym przygotowaniu ucznia, dzięki czemu widać zaskakujące rezultaty. Współpraca była bardzo przyjemna, z równie przyjemnymi efektami zarówno w szkole jak i na maturze. Każdemu serdecznie polecam ;)

avatar
Rune
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Pani Irena jest najlepszą nauczycielką jaką znam - chodzę do gimnazjum i to właśnie ona nauczyła mnie operacji na liczbach ujemnych i dodatnich, tak że dostałem z klasówki piątkę! A teraz nauczyła mnie równań i znowu dostałem piątkę. Serdecznie polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

Dzięki pedagogicznemu podejściu do ucznia, cierpliwości, zaangażowaniu, ogromnej wiedzy matematycznej, empatii Pani Ireny zdałam egzamin maturalny na ocenę bardzo dobrą oraz egzamin wstępny na studia. W trakcie studiów również uczęszczałam na lekcje. Podczas tych kilku lat nauki z Panią Ireną nabrałam pewności siebie, co przełożyło się w dalszej mojej edukacji. Skończyłam ZUT. Potwierdzam jedyna w swoim rodzaju nauczycielka i osoba. Gorąco polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2019

Najlepszy korepetytor jakiego spotkałem. Z czystym sumieniem polecam korepetycje u Pani Ireny. Jest osobą z wieloletnim stażem, potrafi skutecznie nauczyć w przeciągu kilku lekcji. w 1998 roku Zdałem maturę z matematyki z oceną bardzo dobrą. Później na studiach również korzystałem z pomocy pani Ireny. Wszystkie kolokwia i egzaminy z matematyki na Politechnice zdane z oceną : dobry!
Jak mawiał amerykański psycholog: "Wykształcenie to to, co pozostaje, kiedy zapomina się rzeczy wyuczo­nych". [Burrhus Frederic Skinner]
W prawdzie minęło już kilkanaście lat odkąd zakończyłem edukację, to matematykę potrafię do dzisiaj. To dzięki Pani Irenie. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2019

Pani Irena jest najlepszym nauczycielem matematyki i jednocześnie niezawodnym pedagogiem jakiego znam - to jej metody nauczania właśnie, stara krakowska szkoła matematyczna albo jak mówi dzisiejsza młodzież "old school" podmurowane ogromną wiedzą, zaangażowaniem, cierpliwością i pedagogiczną motywacją przynoszą wspaniałe wyniki nauczania.
Dzięki P. Irenie matematyka nigdy nie była i nadal nie jest przedmiotem niezrozumiałym, stresującym albo odrażającym - wręcz przeciwnie, jest wszechobecna w całym moim życiu rodzinnym i zawodowym i ułatwia mi pokonywanie kolejnych szczebli bycia.

A tak na marginesie, ale również w sprawie własnej, opinia Rocznika 1987 bardzo odbiega od innych opinii P. Ireny. Nie mam zamiaru jej prostować ale zauważyłam, że ta opinia powtarza się prawie słowo w słowo w wielu innych komentarzach, zawartych na tym i innych portalach. I problem tego komentarza nie polega na tym, że krytykuje według uznanych reguł krytyki, bowiem konstruktywna krytyka jest wręcz wskazana, ale znieważa i poniewiera drugiego człowieka.

Czyż to nie jest wstęp do hejtu internetowego?
Czyż nie należałoby się zastanowić nad sobą samym, zanim się taki komentarz komuś napisze?
Czyż nie trafne są słowa Marka Twaina:
"Dzięki dob­ro­ci Bo­ga po­siada­my w naszym kra­ju trzy niez­wykle cen­ne war­tości: wol­ność słowa, wol­ność su­mienia i prze­zor­ność niekorzys­ta­nia z żad­nej z nich."
(źródło: Internet https://szukaj.cytaty.info/cytaty/)

Bardzo polecam P. Irenę jako korepetytorkę i osobę, która giętko i niezawodnie przygotuje was/ Państwo do jakichkolwiek egzaminów.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2017

Jeszcze nigdy nie trafiłem na tak świetną korepetytorkę. Wystarczyły dwa spotkania, żebym zaliczył kolokwium na 5. Bardzo się ciszę, że trafiłem właśnie na Panią Irenę i polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z matematyką.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Trzy spotkania z Panią Ireną umożliwiły mi przygotowanie się do wrześniowych poprawek z matematyki. Wszystko zdane bez problemu :) Pani Irena jest cierpliwą, wyrozumiałą i niezwykle ciepłą osobą. Polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Dzięki trzem godzinom zajęć z matematyki wyższej z panią Ireną Sidoruk zdobyłem niezbędną wiedzę oraz praktyczne umiejętności, które pozwoliły mi na formalne zaliczenie przedmiotu na ocenę bardzo dobrą oraz zwolnienie z egzaminu całorocznego! Pani Irena doskonale wykorzystuje swe zdolności empatyczne, potrafi bezbłędnie zorientować się w sytuacji klienta, co pozwala na dostosowanie tempa pracy do jego zdolności intelektualnych. Gorąco polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2016

Pani Irena jest zdecydowanie najlepszą nauczycielką matematyki z jaką się spotkałam. Gdyby nie jej lekcje nie sądzę żebym w ogóle zdała a co dopiero z pozytywną oceną. Potrafi wszystko wytłumaczyć bardzo jasno i zwięźle. Jest konkretna i solidna oraz ma spokojne usposobienie które pomaga mi skupić się na trudnych zagadnieniach a jednocześnie jest osobą wymagającą dzięki temu efekty jej lekcji są zdumiewające. Serdecznie polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2015

Potwierdzam, bardzo podobna sytuacja jak w ostatnim komentarzu. Syn, 2 klasa liceum o profilu humanistyczny, ostatni sprawdzian przed wystawieniem ocen, Dwie godziny z Panią Ireną uratowały sytuację. Dostał 4, był zadowolony ze współpracy z Panią Ireną. Polecam!!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2014

Rewelacja !
Po klasie humanistycznej samo słowo 'matematyka' budziło we mnie niepokój, szczególnie, że zacząłem studia na Politechnice Szczecińskiej (ZUT). Pani Irena świetnie wytłumaczyła mi szeroki zakres materiału, a czas nie stał po naszej stronie. Na lekcjach w przyjemnej, ale pracowitej atmosferze nadrobiłem zaległości oraz obecny materiał. Wszystko zdałem w pierwszych terminach, z czego w sesji najcięższy egzamin praktyczny zaliczyłem na 4.5 - jednen z najlepszych wyników. Gorąco polecam !

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2014

Pani Irena jest cudotwórczynią !!Z matematyką nie miałem do czynienia przez 8 lat, w tym roku postanowiłem iść na studia zaoczne na AM w Szczecinie ,i co s tym idzie zdawać zaliczenia i egzamin z matematyki. Pani Irena w ciągu 3 miesięcy przygotowała mnie tak, że potrafiłem zdać kolokwia i egzamin bez żadnych poprawek!Polecam gorąco i do zobaczenia w przyszłym roku!!!

avatar
marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2014

Pani Irena jest jednym z najlepszych nauczycieli matematyki z jakimi się spotkałem. Ogromna wiedza merytoryczna i bardzo duże doświadczenie w nauczaniu tego przedmiotu. Lekcje prowadzone są w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Gwarantowane solidne przygotowanie do egzaminów, kartkówek, sprawdzianów czy po prostu wytłumaczenie zagadnienia, które sprawia problemy. Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2014

Po jednosemestrowym przygotowaniu zdałam rozszerzenie z matematyki na 75%. Pani Irena jest bardzo kompetentną i skuteczną nauczycielką. Zajęcia prowadzi w bardzo życzliwej atmosferze. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.