Ireneusz Szwierc

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Zabrze
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska
Bytom
Faktura VAT

Ireneusz Szwierc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Ireneusz Szwierc

O mnie

uczę z pasją od 1999 roku• Chcesz uczyć się w atmosferze w której otworzysz się, czujesz się swobodnie, nie krępujesz się powiedzieć: nie rozumiem, nie wiem, nie pamiętam?

• Chcesz spotykać się z pasjonatem, którego interesują Twoje cele i oczekiwania?

• Szukasz nauczyciela, który chce Cię nauczyć i jest cierpliwy?Skorzystaj z pierwszej bezpłatnej lekcji lub konwersacji!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 05.2002
Uniwersytet Kraju Saary / Uniwersytet Wrocławski
Magister
filologia germańska
Kursy i szkolenia
03.2015
Kurs doskonalenia - "Jak uczyć efektywniej"
10.2016
Warsztaty doskonalające - "Metody aktywne w nauczaniu"
06.2018
Szkolenie - "Komunikacja społeczna"
Doświadczenie
01.1999 - aktualnie
nauczyciel/lektor/egzaminator
uczę z pasją, uczyłem niemieckiego w Niemczech jako języka ojczystego, mam doświadczenie od szkoły podstawowej przez gimnazjum, szkołę średnią (poszerzony niemiecki z przygotowaniem do matury) do zajęć ze studentami w ramach lektoratów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2023

Irek, oprócz tego, że jest niezwykle sympatycznym, profesjonalnym i rzeczowym korepetytorem, jest też wspaniałym rozmówcą - podczas konwersacji można z nim porozmawiać na każdy temat, również na te prozaiczne. Jest to niezwykła zaleta, ponieważ nie tylko czyni rozmowę bardziej naturalną, ale pozwala również doskonale rozwinąć słownictwo, które na innych kursach, zwłaszcza tych przygotowujących stricte do egzaminów, jest pomijane. Stąd najwyższa ocena. Gorąco polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2022

Irek? Der beste Lehrer aller Zeiten!
Korepetycje u Irka poleciła mi moja Żona, która sama jest lektorem (j.angielskiego) - profesjonalista rozpozna profesjonalistę.
I rzeczywiście tak jest. Irek to świetny nauczyciel, który nauczy, doradzi, poleci dodatkowe materiały do nauki … i to wszystko w naprawdę przyjemnej atmosferze.

Polecam zdecydowanie - bardzo dobrze spożytkowany czas i pieniądze.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Moje lekcje odbywały się przez skypa. Irek jest nauczycielem z dużym doświadczeniem, dużą wiedzą i poczuciem humoru. Lekcje były prowadzone ciekawie, w sposób urozmaicony i bardzo profesjonalnie. Odświeżyłam mój szkolny niemiecki i poprawiłam szybko swobodę komunikowania się. Z mojego doświadczenia serdecznie polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2019

Zdecydowanie polecam! Irek jako nauczyciel jest osoba kompetentna, zawsze swietnie przygotowany do lekcji, elastycznie dostosowuje sie do ucznia zarowno jesli chodzi czas i termin zajec jak i material lekcyjny. Po kilku miesiacach konwersacji zauwazylem duzy postep.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Bardzo serdecznie polecam korepetycje u Pana Irka, który z cierpliwością tłumaczy każde z pojęć, kładzie nacisk na rozmowę oraz podchodzi z zaangażowaniem do każdego ucznia indywidualnie. Warto dodać, że Pan Irek cechuje się wysoką kulturą osobistą oraz wyrozumieniem, dzięki czemu zajęcia przebywały w przyjemnej atmosferze.

avatar
Blazej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Gorąco polecam! Z Irkiem uczyłem się 2,5 roku, zaczynając od przypomnienia wiedzy zdobytej 10 lat wcześniej w szkole. Bardzo szybko odświeżyliśmy podstawy i ruszyliśmy do przodu. Irek bardzo duży nacisk kładzie na komunikatywność w języku, oraz umiejętność odnalezienia się językowo w konkretnej sytuacji. Dzięki temu bardzo szybko zawodowo zacząłem wykorzystywać język niemiecki. Lekcje na miejscu są ciekawe, zawsze przy dobrej kawie! Nawet lekcje przez Skypa były tak samo efektywne ja te tradycyjne. Konwersacje przez telefon podczas jazdy samochodem też działały. Irek to skuteczny nauczyciel z pasją!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Wszystkim zainteresowanym nabyciem bądź poprawą swoich umiejętności językowych (w szczególności mowy), polecam konwersacje z Ireneuszem. Jest komunikatywnym, otwartym na sugestie kursanta nauczycielem. Zajęcia prowadzone są w ciekawy, autorski sposób, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb kursanta. Przy tym punktualny, dobrze zorganizowany, o dużej, fachowej wiedzy.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2017

Konwersacje przez telefon rozpoczęłam, gdyż postanowiłam zmienić pracę, a pomimo wieloletniej nauki języka niemieckiego w dalszym ciągu nie potrafiłam mówić. Dzięki zajęciom z Irkiem wreszcie pokonałam barierę językową i znalazłam pracę, w której mam codzienny kontakt z niemieckim. Fachowe zajęcia w miłej atmosferze w pełni dopasowane do potrzeb kursanta - to tylko kilka plusów :) Polecam !!!!!!!!!!

avatar
edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2016

Bardzo polecam lekcje z Irkiem. Wymagajacy, motywujacy i wyrozumiały nauczyciel. Prowadzi duzo konwersacji co pozwala wykorzystywac swoja wiedze w praktyce. Rezultaty nauki widac bardzo szybko. Serdecznie POLECAM wszystkim.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2015

Polecam współpracę z Ireneuszem. Jest nowoczesnym nauczycielem z pasją. Profesjonalnie podchodzi do nauki. Dużym atutem Ireneusza jest kilkunastoletni pobyt w Niemczech, dzięki temu poza nauką języka można dowiedzieć wielu ciekawostek kulturowych o Niemczech, czy też praktycznych informacji o organizacji życia w tym kraju.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2015

Bardzo polecam zajęcia z Ireneuszem. Zawsze jest przygotowany do zajęć, wymagający i motywujący do pracy. Bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, sympatyczny, wyrozumiały!!!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2015

Wszystkim zainteresowanym szczerze polecam. Niemieckiego uczylem sie z roznymi ludzmi i szkoda, ze na Irka trafilem dopiero teraz. Konkretny, punktualny, elastyczny a co najwazniejsze bardzo komunikatywny. 60 minut zlatuje w oka mgnieniu i chyba wlasnie o to chodzi.... POLECAM

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2015

Bardzo polecam zajęcia z Panem Irkiem. Dobra organizacja zajęć, otwartość, zaangażowanie, dopasowanie się do indywidualnych potrzeb słuchaczy oraz dobre efekty nauczania.

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2015

Uczęsczam do Pana Irka od ponad roku. Godny polecenia nauczyciel, rzetelny z bardzo dużą wiedzą. Bardzo dobra organizacja lekcji i sposób ich prowadzenia, co owocuje dużymi postępami. Polecam!!!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2014

Osoba bardzo rzetelna, z dużo wiedzą. Z Łatwością przekazuje wszystkie potrzebne informację. Serdecznie polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2014

Od ponad pół roku mam regularne zajęcia z Panem Irkiem. Bardzo kompetentny oraz doświadczony nauczyciel, zawsze w pełni przygotowany do zajęć. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2014

Pana Irka miałem okazję poznać jako nauczyciela w liceum, a po studiach zacząłem uczęszczać na konwersacje z języka niemieckiego. Poważne podjeście, duża wiedza i doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt z uczniem, to jest to co na pewno charakteryzuje zajęcia z panem Irkiem. Dla mnie najważajniejsze były bezstresowe konwesacje pomagające przełamać barierę w mówieniu i rozwinięcie komunikatywności, co udało się osiągnąć dzięki wspólnej pracy. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.