Ireneusz Szwierc

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Zabrze
Gliwice
Katowice
Tarnowskie Góry
Chorzów
Bytom
Ruda Śląska
Świętochłowice

O mnie

uczę z pasją od 1999 roku• Chcesz uczyć się w atmosferze w której otworzysz się, czujesz się swobodnie, nie krępujesz się powiedzieć: nie rozumiem, nie wiem, nie pamiętam?

• Chcesz spotykać się z pasjonatem, którego interesują Twoje cele i oczekiwania?

• Szukasz nauczyciela, który chce Cię nauczyć i jest cierpliwy?Skorzystaj z pierwszej bezpłatnej lekcji lub konwersacji!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 05.2002
Uniwersytet Kraju Saary / Uniwersytet Wrocławski
Magister
filologia germańska
Kursy i szkolenia
03.2015
Kurs doskonalenia - "Jak uczyć efektywniej"
10.2016
Warsztaty doskonalające - "Metody aktywne w nauczaniu"
06.2018
Szkolenie - "Komunikacja społeczna"
Doświadczenie
01.1999 - aktualnie
nauczyciel/lektor/egzaminator
uczę z pasją, uczyłem niemieckiego w Niemczech jako języka ojczystego, mam doświadczenie od szkoły podstawowej przez gimnazjum, szkołę średnią (poszerzony niemiecki z przygotowaniem do matury) do zajęć ze studentami w ramach lektoratów

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Wszystkim zainteresowanym nabyciem bądź poprawą swoich umiejętności językowych (w szczególności mowy), polecam konwersacje z Ireneuszem. Jest komunikatywnym, otwartym na sugestie kursanta nauczycielem. Zajęcia prowadzone są w ciekawy, autorski sposób, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb kursanta. Przy tym punktualny, dobrze zorganizowany, o dużej, fachowej wiedzy.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2017

Konwersacje przez telefon rozpoczęłam, gdyż postanowiłam zmienić pracę, a pomimo wieloletniej nauki języka niemieckiego w dalszym ciągu nie potrafiłam mówić. Dzięki zajęciom z Irkiem wreszcie pokonałam barierę językową i znalazłam pracę, w której mam codzienny kontakt z niemieckim. Fachowe zajęcia w miłej atmosferze w pełni dopasowane do potrzeb kursanta - to tylko kilka plusów :) Polecam !!!!!!!!!!

avatar
edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2016

Bardzo polecam lekcje z Irkiem. Wymagajacy, motywujacy i wyrozumiały nauczyciel. Prowadzi duzo konwersacji co pozwala wykorzystywac swoja wiedze w praktyce. Rezultaty nauki widac bardzo szybko. Serdecznie POLECAM wszystkim.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2015

Polecam współpracę z Ireneuszem. Jest nowoczesnym nauczycielem z pasją. Profesjonalnie podchodzi do nauki. Dużym atutem Ireneusza jest kilkunastoletni pobyt w Niemczech, dzięki temu poza nauką języka można dowiedzieć wielu ciekawostek kulturowych o Niemczech, czy też praktycznych informacji o organizacji życia w tym kraju.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2015

Bardzo polecam zajęcia z Ireneuszem. Zawsze jest przygotowany do zajęć, wymagający i motywujący do pracy. Bardzo rzetelnie podchodzi do swojej pracy, sympatyczny, wyrozumiały!!!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2015

Wszystkim zainteresowanym szczerze polecam. Niemieckiego uczylem sie z roznymi ludzmi i szkoda, ze na Irka trafilem dopiero teraz. Konkretny, punktualny, elastyczny a co najwazniejsze bardzo komunikatywny. 60 minut zlatuje w oka mgnieniu i chyba wlasnie o to chodzi.... POLECAM

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2015

Bardzo polecam zajęcia z Panem Irkiem. Dobra organizacja zajęć, otwartość, zaangażowanie, dopasowanie się do indywidualnych potrzeb słuchaczy oraz dobre efekty nauczania.

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2015

Uczęsczam do Pana Irka od ponad roku. Godny polecenia nauczyciel, rzetelny z bardzo dużą wiedzą. Bardzo dobra organizacja lekcji i sposób ich prowadzenia, co owocuje dużymi postępami. Polecam!!!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2014

Osoba bardzo rzetelna, z dużo wiedzą. Z Łatwością przekazuje wszystkie potrzebne informację. Serdecznie polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2014

Od ponad pół roku mam regularne zajęcia z Panem Irkiem. Bardzo kompetentny oraz doświadczony nauczyciel, zawsze w pełni przygotowany do zajęć. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2014

Pana Irka miałem okazję poznać jako nauczyciela w liceum, a po studiach zacząłem uczęszczać na konwersacje z języka niemieckiego. Poważne podjeście, duża wiedza i doświadczenie oraz bardzo dobry kontakt z uczniem, to jest to co na pewno charakteryzuje zajęcia z panem Irkiem. Dla mnie najważajniejsze były bezstresowe konwesacje pomagające przełamać barierę w mówieniu i rozwinięcie komunikatywności, co udało się osiągnąć dzięki wspólnej pracy. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.