Irakli lagvilava

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem native speakerem jezyka gruzińskiego. Skończyłem studia na kierunkach psychologia i zarządzania. Jestem również pilotem wycieczek turtstycznych w kierunkach Gruzja-Armenia, więc zawsze będę mógł opowiedzieć o kulturze, polityce i realiach społecznych tych krajów ;) Zajęcia od początku staram sie prowadzić w języku gruzińskim, dla tych którzy już troche mowja, a dla tych który dopiero zaczynaja to po polsku, indywidualnie dobierając interesujące zagadnienia, w pierwszym przypadku, co sprawia że lekcje przechodzą w formie zaangażowanej konwersacji ;) Nacisk robie przede wszystkim na przełamywaniu bariery językowej, rozszerzeniu słownictwa i korekcji wymowy. Z przyjemnością pomogę wszystkim chętnym opanować język gruziński. Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego: lokalizacja: centrum
Pozdrawiam serdecznie,
Irakli

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.