Irka Zapolska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gdańsk
Emisja głosu50 - 60 / 60 min

Irka Zapolska

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie specjalności - rytmika i Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na kierunku Jazz i muzyka estradowa - wokalistyka jazzowa.

Oferuję lekcje: ze śpiewu, emisji głosu, czytania nut głosem, kształcenia słuchu, teorii muzyki, podstaw gry na fortepianie, akompaniamentu.
Uczę również improwizacji jazzowej (wokal) i improwizacji fortepianowej (dla przyszłych nauczycieli rytmiki i umuzykalnienia).

Mam duże doświadczenie pedagogiczne zarówno jako nauczyciel dzieci i młodzieży w Państwowych Szkołach Muzycznych I-go stopnia jak i osób dorosłych (lekcje prywatne). 
Oferuję lekcje 45/60 min, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.

Przygotowuję kandydatów na studia na Akademię Muzyczną.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 06.2012
POSM II st. im. Fryderyka Chopina w Krakowie
Rytmika
10.2012 - 06.2015
Akademia Muzyczna w Krakowie
Licencjat
Rytmika
10.2016 - 06.2019
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Licencjat
Jazz i muzyka estradowa - wokalistyka jazzowa
10.2019 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Magister
Jazz i muzyka estradowa - wokalistyka jazzowa
Kursy i szkolenia
12.2012
Sesja naukowa na temat Kreatywności w kształceniu muzycznym prowadzona przez prof. Szabolsca Esztényiego, Akademia Muzyczna w Krakowie
05.2014
Warsztaty Metody Emila Jaques-Dalcroze’a Rytmika - Solfeż - Improwizacja, Akademia Muzyczna im. .Karola Szymanowskiego w Katowicach
11.2017
"Niezbędnik wokalisty: warsztat, charyzma, zarządzanie karierą" prowadzone przez Dorotę Miśkiewicz, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
12.2018
Warsztaty dla wokalistów jazzowych prowadzone przez Urszulę Dudziak, Akademia Muzyczna w Gdańsku
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.