Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów +1)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 - 90 / 60 min

In Viaggio

Opis ogłoszenia

Witajcie w naszej szkole ‘’In Viaggio’’

Przygotujcie się, wyruszamy razem w tę podróż!

Nauka języka obcego jest jak podróż: podróż po kulturze, tradycjach, historii i sztuce, kuchni i wyjątkowości danego narodu oraz jego języka. Właśnie dlatego nasza szkoła to “ In Viaggio ”, czyli „ W Podróży ”.

W naszej szkole panuje przyjazna i miła atmosfera – tak jak we Włoszech! Za każdym razem, gdy przekroczysz progi naszej szkoły, stres i wszystkie problemy zostaną daleko za Tobą. Lekcja języka włoskiego będzie dla Ciebie chwilą cotygodniowego relaksu i odpoczynku.

Metoda nauczania: - Czy chciałbyś wiedzieć, jakie znamy metody nauczania języka i które preferujemy? Te najlepsze i najbardziej skuteczne!
Pozwól, że wyjaśnimy Ci je w kilku słowach:
- Nauczanie z pasją : nauczyciel powinien przede wszystkim zarażać swoją pasją. Mamy wielkie szczęście, ponieważ kochamy język włoski i uwielbiamy naszą pracę.
Naszą misją jest dzielenie się tą pasją i fascynacją z naszymi uczniami.
- Nauczanie z empatią : empatia jest podstawą każdej skutecznej komunikacji, jest aktywnym słuchaniem bez wydawania osądu, jest postawą emocjonalną mająca na celu zrozumienie drugiej osoby. Nie można nauczać skutecznie języka bez słuchania i zrozumienia ucznia.
- Nauczanie z uśmiechem : uśmiech czyni wszystko prostszym, także naukę gramatyki :)
- Nauczanie poprzez zabawę : kiedy się bawisz, twój mózg przyswaja więcej i mniej się męczy. Oto dlaczego preferujemy naukę poprzez zabawę.
- Nauczanie poprzez uczenie się : na każdej lekcji uczymy się czegoś nowego o naszych uczniach, o Polsce, o Włoszech, o języku włoskim. Nasza wiedza poszerza się i w ten sposób mamy również więcej Wam do zaoferowania.
- Nauka z jasno określonymi celami : każda lekcja powinna być dla uczniów krokiem naprzód w podróży, w odkrywaniu języka włoskiego i Włoch.

Wybierz jedną z naszych siedzib. Przyjdź do nas. Napijemy się dobrej kawy i sam zdecydujesz, czy chcesz wyruszyć z nami w tę podróż.

- Online (Skype)
[*
- Ul. Długa 44/50 lokal 215*] (50 metrów od Metra Ratusz Arsenał)
Tel. 602-510-157

Zajęcia indywidualne:
60 min./90 zł  ---  90 min./135 zł

Grupa 2-osobowa:
60 min./50 zł  ---  90 min./75 zł

Grupa 3-4-osobowa:
60 min./40 zł  ---  90 min./60 zł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

In Viaggio
Al. Wilanowska 366a m.31ul. Długa 44/50 lokal 215
02-665, Warszawa
NIP: 5213641211

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.