Karolina Alvarez

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Radom
Konstancin-Jeziorna
Kraków
Zakopane

Karolina Alvarez

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Karolina Alvarez

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2016

Od kilku miesięcy uczę się języka angielskiego i hiszpańskiego z Karoliną przez Skypa, bardzo polecam!

Karolina Alvarez

Dziękuję bardzo, miło wiedziecz że moja metoda się sprawdza. Chętnie jest miecz ambitnych uczniów kturzy pokazują motiwację, odpowiedzialność i dobrze się uczą! Zwiedza kultura kraju i tradicja pomaga tesz zrozumienia historia języka. Bardzo mi miło poznacz nowych uczniów kturzy sprowadzają taką miłą atmosfere i od kturzych można tesz się nauczycz czegosz nowego za każdym razem. Życię powodzenia w nauki i dużo szczęscia w pracy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.