Interlinia 1,5

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Gdańsk (Brzeźno)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski60 - 90 / 60 min

Interlinia 1,5

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii

Opis ogłoszenia

Korepetycje są przeznaczone dla uczniów, którzy w maju 2022 roku przystępują do egzaminu ósmoklasisty lub do matury na poziomie podstawowym i / lub rozszerzonym.

Dziewięćdziesięciominutowe zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu online (przez Skype’a) lub w biurze w Gdańsku Brzeźnie – w stałym terminie wybranym przez rodziców i / lub uczniów.

Na zajęciach pracuję z uczniem, bazując na arkuszach egzaminacyjnych i materiałach edukacyjnych opracowywanych przez Centralną Komisję Edukacyjną oraz rzetelne wydawnictwa oświatowe. Realizujemy materiał zgodny z nowymi wymaganiami określonymi przez Ministra Edukacji w rozporządzeniu z dnia 21.12.2020.

Mój system pracy z uczniami opiera się na trzech filarach. Są to RZETELNOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ oraz PRZYJAZNA ATMOSFERA. Przede wszystkim uczę, bazując na aktualnych wymaganiach egzaminacyjnych. Ponadto przygotowuję dla ucznia spersonalizowane notatki, dbam o regularne powtarzanie materiału, zadaję zadania domowe i sprawdzam ich wykonanie - przy czym koncentruję się na mocnych stronach ucznia.

Wystawiam faktury.

Dostępne terminy:

– poniedziałek – od 9.30 do 11.00, od 13.00 do 14.30; – wtorek –  od 9.30 do 11.00, od 13.00 do 14.30;
– środa – od 13.00 do 14.30;
– czwartek – od 13.00 do 14.30;
– piątek – od 7.30 do 9.00, od 9.30 do 11.00, od 13.00 do 14.30.
Cennik:
 – zajęcia indywidualne – 135 zł (koszt 60 minut to 90 zł);
– zajęcia w parach – 90 zł od osoby (koszt 60 minut zajęć to 60 zł);

Podczas zajęć rozwijam u ucznia umiejętności niezbędne na egzaminach, czyli:

1) czytanie ze zrozumieniem;
2) pisanie poprawnych tekstów; 
3) funkcjonalne wykorzystanie wiedzy na temat lektur obowiązkowych; 
4) rozumienie kluczowych zagadnień związanych z gramatyką i teorią literatury; 
5) korzystanie z podstawowych technik skutecznego uczenia się. 

Co zajęcia przekazuję uczniowi materiał do nauki, z którego szczegółowo odpytuję podczas kolejnej lekcji. Poza tym co kilka miesięcy robię powtórki z tego, co przerobiliśmy wcześniej.

Jak zapewne się domyślasz… na zajęciach ze mną nie jest łatwo, ale jest skutecznie i motywująco, a do tego dbam o dobrą atmosferę podczas zajęć! Odezwij się i umów pierwsze zajęcia. Razem damy radę!

Aby skutecznie uczyć się przez Skype’a potrzebne są:

1) komputer/laptop z dobrym internetem kablowym, kamerką, mikrofonem oraz zainstalowanym programem Skype;
2) drukarka,
3) telefon z możliwością robienia i wysyłania zdjęć oraz z zainstalowaną aplikacją Skype.

Prowadząca:

Malwina Singer – jestem absolwentką dziennych studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim, pracowałam w Gdańskim Wydawnictwie Oświatowym jako redaktor. Obecnie w ramach własnej działalności poza nauczaniem zajmuję się copywritingiem oraz korektą i redakcją tekstów. Od lat z powodzeniem przygotowuję uczniów do egzaminów końcowych z języka polskiego. 

Masz pytania lub wątpliwości? Zadzwoń lub napisz!

Kontakt:

Malwina Singer
Interlinia 1,5
tel. 695 238 517

Sprawdź opinię o firmie Interlinia 1,5 na Facebooku i na Google!

Dostępność

Poniedziałek07:30 - 20:00
Wtorek07:30 - 20:00
Środa07:30 - 20:00
Czwartek07:30 - 20:00
Piątek07:30 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Interlinia 1,5
ul. Dunikowskiego 17 B 5
80-524 Gdańsk
NIP: 5911624682

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 09.2012
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia polska
Kursy i szkolenia
12.2013
Składnia wzorcowa i użytkowa w praktyce zawodowej redaktorów językowych i korektorów oraz inne dyskusyjne zagadnienia poprawności językowej
06.2014
Rozwój osobisty metodą MBTI (poziom podstawowy i zaawansowany)
01.2015
Autoprezentacja
Doświadczenie
02.2013 - 02.2015
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2022

Serdecznie polecam.
Na korepetycjach czuje się swobodnie i czuję, że z p.Malwiną poprawię swój wynik maturalny.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Zaledwie kilka lekcji pozwoliło mi poprawić wynik o 50%. Świetna atmosfera i poziom nauczania. Polecam :)

Interlinia 1,5

Cieszę się, że mogłam pomóc! :D

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Malwiną! Jest bardzo zaangażowana w to co robi i ma świetne podejście do ucznia. Pięknie wszystko tłumaczy. Takie zajęcia to sama przyjemność ;)

Interlinia 1,5

Najpiękniej dziękuję za opinię! :) Wszystkiego dobrego!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Serdecznie polecam!

Interlinia 1,5

Kubo, pięknie dziękuję za opinię i życzę wszystkiego dobrego :)

avatar
Antonina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Bardzo długo szukałam dobrego korepetytora z języka polskiego i muszę szczerze powiedzieć, że nie mogłam trafić lepiej. Pani Malwina to osoba pełna pasji, dobrej energii, która wykonuje swoją pracę bardzo profesjonalnie, ma cudowne podejście do ucznia oraz potrafi znakomicie przygotować do egzaminów. Ja osobiście bardzo polubiłam zajęcia z Panią Malwiną oraz atmosferę panującą podczas nich. Pani Malwina jest cudowna i bardzo miła. Dzięki Pani pomocy otrzymałam świetny wynik na maturze. Szkoda, że już zakończyłam swą edukacje w liceum, bo chętnie bym wróciła do Pani na korepetycje. Z całego serca polecam zajęcia z Panią Malwiną:)

Interlinia 1,5

Antonino, Twoja wiadomość wzruszyła mnie, a nie zdarza mi się to często w kontekście pracy! Dziękuję najpiękniej i życzę sukcesów. Jestem pewna, że zrealizujesz swoje marzenia! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Malwiną. Bardzo pomogła mojemu synowi w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty. Bardzo dziękujemy!

Interlinia 1,5

Ja również bardzo dziękuję za zaufanie i życzę wszystkiego dobrego :)

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Do Pani Malwiny uczęszczałam na zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, dzięki którym napisałam test z wynikiem bardzo dobrym. Pani Malwina jest osobą z niezwykłą pasją, widać, że zajęcia sprawiają jej dużą przyjemność, która przechodzi również na ucznia. Przekazała mi ogromną wiedzę, z której będę korzystała całe życie, a nie tylko w trakcie egzaminu. Zajęcia z Panią Malwiną mogę polecić każdemu.

Interlinia 1,5

Klaro, piękne dzięki za dobre słowo! Zajęcia z Tobą i Wiktorią były samą przyjemnością :) Powodzenia!!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Na korepetycje do pani Malwiny uczęszczałam wraz z moją koleżanką w roku szkolnym 2019/2020. Od pierwszych zajęć można zaobserwować, że pani Malwina jest osobą z pasją. Sposób wyrażania się oraz wykonywania swojej pracy jest także perfekcyjny. Pani przygotowywała nas do egzaminu ósmoklasisty, na każdych zajęciach wykazywała się ogromną wiedzą. Nie pracowałyśmy w szybkim tępie tylko wykonywałyśmy zadania w czasie jakiego potrzebowałyśmy, co oceniam na plus. Zawsze wyjaśniała nam każde niezrozumiałe dla nas pojęcia, dążyła do tego żebyśmy pisały oraz wykonywały każde zadania jak najlepiej. Dzięki pani Malwinie napisałyśmy egzamin rewelacyjnie, nie martwiłyśmy się, że czegoś możemy nie potrafić, ponieważ wiedza zdobyta na zajęciach zapewniła nam dobre wyniki. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia u pani Malwiny.

Interlinia 1,5

Wiktorio, dziękuję Ci przepięknie! Jak zwykle napisałaś rozbudowaną wypowiedź ;) Jesteś w tym bardzo dobra! Kto wie... Być może przed Tobą kariera pisarki? Wszystkiego dobrego!

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Dzięki zajęciom z pełną pasji Panią Malwiną udało mi się zdać egzamin z wynikiem, który ośmio krotnie przerósł moje oczekiwania. Serdecznie polecam

Interlinia 1,5

Dziękuję za opinię! Ido, od początku było widać, że jesteś wybitną uczennicą i myślę, że dobry wynik to przede wszystkim Twoje zdolności i zaangażowanie. Trzymam kciuki za Ciebie!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Pomimo, że miałam zajęcia tylko dwa razy to już mogę powiedzieć, że pani Malwina jest naprawdę dobrą korepetytorką, pełną pasji i energii. Z całego serducha polecam!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Syn bardzo stresował się maturą, dzięki regularnym zajęciom z panią Malwiną zdobył 77% na egzaminie ósmoklasistów.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Bardzo dziękuję Pani Malwinie za pomoc! Jestem uczennicą 2 klasy LO, z Panią Malwiną mam zajęcia raz w tygodniu online. Dzięki jej wiedzy i umiejętnościom nauczyłam się poprawnie pisać wypracowania i rozprawki. Pani Malwina jest bardzo wesoła i sympatyczna, zajęcia z nią to prawdziwa przyjemność. Serdecznie polecam!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Malwina jest charyzmatyczną osobą, która potrafi przekazać wiedzę. Do każdego z uczni dostosowuje plan zajęć indywidualnie. Słowa które trafnie opisują zajęcia: systematyczność, ciężka praca, zadania domowe przyjazna atmosfera i wyśmienite herbaty. Każde zajęcia są konkretną dawką wiedzy i trzeba poświęcić trochę czasu w domu, żeby pochwalić sie nią w szkole ;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Pani Malwina to profesjonalistka w swojej dziedzinie .Golym okiem widac ze ta praca to jej pasja .Doskonale przygotowuje ucznia do egzaminu maturalnego z jezyka polskiego np.(pomoc w napisaniu rozprawki,czy tez praca na arkuszach maturalnych). Lekcje z nia to byla dlamnie prawdziwa przyjemnosc. Na pierwszych zajeciach potrafi wychwytac bledy ktore uczen popelnia i natychmiast je koryguje.Goraco polecam Pania Malwine

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Bez tych korepetycji do dziś nie wiedziałabym jak się skutecznie uczyć i pisać rozprawki. Szczerze polecam.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Bardzo dobra pomoc w nauce i przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego. Miła i spokojna atmosfera. Polecam! :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2018

Gdyby nie te lekcje do dzisiaj nie umiałbym pisać rozprawki, o interpretacji wiersza nie wspominając. Teraz jest o niebo lepiej. Polecam te zajęcia!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2018

Bardzo profesjonalna pomoc w nauce. Miła atmosfera. Duże postępy są po korepetycje. Bardzo polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2018

Dzięki Pani Malwinie moja córka zaczęła płynnie czytać. Córka – o dziwo – chodziła na lekcje bez dąsania, bo nauczycielka ma dobry kontakt z dziećmi. Warta polecenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.