Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki100 / 60 min

Ewelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,

jestem nauczycielem języka niemieckiego, absolwentką Germanistyki UW. Z przyjemnością udzielę korepetycji z języka niemieckiego (przygotowanie do zajęć w szkole, kartkówek i sprawdzianów). Zajmuję się także przygotowaniem do matury podstawowej i rozszerzonej. Gwarantuję przyjazną atmosferę i indywidualne podejście. Kładę nacisk na sprawność mówienia. Dojazd i materiały gratis! Oferuję również lekcje przez Skype’a.
Zajmuję się także tłumaczeniem tekstów.

Kwalifikacje nauczyciela:

  • ukończenie studiów Filologii - nauczania języka niemieckiego na Uniwersytecie Warszawskim (studia ukończone z wyróżnieniem), Stypendium Rektora dla Najlepszych Studentów
  • ukończenie Germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim z oceną celującą (studia ukończone z wyróżnieniem)
  • międzynarodowy certyfikat potwierdzający znajomość języka niemieckiego Deutsch als Fremdsprache (poziom 5 w każdej z czterech sprawności)
  • 7 letnie doświadczenie w nauczaniu j. niemieckiego
  • praktyki w szkołach publicznych i prywatnych
  • doświadczenie w międzynarodowych firmach
  • autorka oraz lektorka ogólnopolskiego konkursu j. niemieckiego „Verstehen” dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich (4 edycje)
  • Lektorka w jednej z najlepszych szkół językowych w Warszawie
  • Lekror uniwersytecki
  • Autorka adaptacji opowiadań Franza Kafki (Wydawnictwo Edgard)

Posiadam własną stronę internetową, w wyszukiwarkę proszę wpisać moje nazwisko (Kinalska) oraz info

Cena: 100 zł za 60 min (również przez Skype)
140 zł za 90 min,
180 zł za 120 min,

Serdecznie zapraszam!
Ewelina

 

 

 

 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet Warszawski
Magister
Germanistyka, specjalizacja glottodydaktyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2017 - aktualnie
Katarina Katiusza
Katarina Katiusza Lektor języka niemieckiego Zadania: - prowadzenie kursów dla grup oraz dla osób indywidualnych - praca z osobami dorosłymi - rozwój czterech sprawności: rozumienia tekstu słuchanego, rozumienia tekstu czytanego, rozwijanie sprawności mówienia i pisania - rozwój umiejętności odpowiedniego reagowania w różnych sytuacjach życiowych i kontekstach społecznych - uwzględnianie zainteresowań i potrzeb uczniów - dostosowanie tempa pracy do poziomu grup - praca z podręcznikami oraz wybór odpowiednich materiałów dodatkowych - przygotowywanie testów
10.2018 - aktualnie
Samsung
- rozwój nowoczesnych metod przetwarzania języka naturalnego - przygotowywanie zasobów językowych - tworzenie transkrypcji i anotacji - tłumaczenia DE>ENG, ENG>DE - wsparcie teamu technicznego w kwestiach językowych
02.2019 - aktualnie
Akademia Leona Koźmińskiego
Lektorat z języka niemieckiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Zajęcia prowadzone przez panią Ewelinę są zawsze pełne treści merytorycznej. Wprowadza przy tym miłą i bezstresową atmosferę.
Jest punktualna i zaangażowana, zawsze chętnie wszystko wyjaśnia, posiada przy tym bardzo dużą wiedzę.
Śmiało mogę polecić ją jako Lektorkę języka niemieckiego.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2016

Pani Ewelina jest bardzo punktualna, zajęcia organizuje z ogromną ilością materiałów (stawiając nacisk na to z czym mam najwięcej problemów), zajęcia prowadzone są także z wykorzystaniem nagrań audio. Bardzo cenie sobie również to że Pani Ewelina chętnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, które czasem pojawiają się po zajęciach. Zajęcia są zawsze prowadzone w bardzo wciągający i interesujący sposób od początku do końca- zajęcia czasem są przedłużane tak, aby dokończyć rozpoczęty materiał. Pani Ewelina posiada także dar do motywowania. Jeśli planują Państwo naukę u Pani Eweliny dobrze jest zadzwonić z dużym wyprzedzeniem w celu rezerwację dobrego terminu.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2014

Pani Ewelina jest bardzo dobrym i kompetentnym nauczycielem języka niemieckiego. Uczy mojego syna już trzeci rok, jesteśmy bardzo zadowoleni gdyż syn osiaga w szkole dobre wyniki, czego nie udałoby sie zrobić bez pomocy pani Eweliny. Jest punktualna, kontaktowa, rzeczowa , cierpliwa i ma dużą wiedzę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.