Agnieszka Znajomska

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Lublin
Gdańsk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Pani Agnieszka to bardzo zaangażowana korepetytorka. Zawsze przygotowana do zajęć. W gimnazjum z 4 poprawiłem z pomocą pani Agnieszki ocenę na 6 a na korepetycje chodziłem bardzo chętnie.
Polecam z czystym sumieniem

avatar
Angelo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Excellent lesson structure and a lot of patience with me

I am speaking very good German now

Einfach Klasse!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Pani Agnieszka jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Jest osobą bardzo pracowitą i ambitną jednocześnie pogodną, nie budzącą lęku w młodych uczniach. Córka chętnie uczestniczy w zajęciach i ma efekty pracy z p. Agnieszką. Już 2 lata korzystamy z umiejętności p. Agnieszki i nie zamierzamy szukać innego nauczyciela.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Pani Agnieszka jest osobą bardzo pomysłową. Uczy w sposób kreatywny co bardzo zachęca do języka. Przygotowuje ciekawe materiały, które ułatwiają naukę.
Widać, iż pasjonuje ją to co robi.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Fantastyczna osoba z profesjonalnym podejściem do ucznia. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć, potrafi w bardzo dobry sposób przekazać swoją wiedzę. Dzięki jej dydaktycznym umiejętnościom potrafi nauczyć języka każdego, kto sobie z nim nie radzi. Lekcje z nią to czysta przyjemność, a efekty widoczne są bardzo szybko.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2017

Mogę bez żadnych wątpliwości powiedzieć, że Pani Agnieszka jest profesjonalistką w nauczaniu języków. Całkowicie skupia się na uczniu, jasno tłumaczy wszystkie zagadnienia, jest cierpliwa i przede wszystkim bardzo zależy jej na tym, żeby uczeń opanował dobrze język. Udało jej się to w moim przypadku, bo nigdy jeszcze nie zrobiłam takich postępów podczas nauki języka. Do tego Pani Agnieszka jest bardzo kulturalna, zawsze uśmiechnięta i z pasją traktuje swoją pracę. Polecam gorąco!

avatar
KAROLINA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Lekcje to czysta przyjemność, zero stresu, wymagająca osoba. Pani Agnieszka gwarantuje dużo materiałów do nauki, wszystko tłumaczy dokładnie i powoli, nie denerwuje się, jeśli czegoś od razu się nie załapie, tylko powtarza spokojnie. Co najważniejsze pasjonatka swojej pracy co czuć już przy pierwszym spotkaniu. Polecam z czystym sumieniem! :)

avatar
paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2016

O Pani Agnieszce mogę powiedzieć jedynie dobre rzeczy. Dzięki niej polubiłam naukę znienawidzonego języka. Jest przemiłą, kulturalną osobą, dba by zajęcia odbywały się w bezstresowych warunkach, co znacznie zwiększa efektywność. Doskonale wie, że popełniając błędy najwięcej się uczymy, nie karci za nie. Jest bardzo cierpliwa. Już od pierwszych lekcji zaraża optymizmem i pasją! Co więcej Pani Agnieszka nie tylko świetnie dogaduje się z dorosłymi ale także nastolatkami, czego fantastycznym przykładem jest moja córka, której oceny już po kilku spotkaniach poszybowały w górę! Serdecznie polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Pani Agnieszka śpiewająco przygotowała mnie do egzaminu językowego na poziomie B2. Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak kompetentną, ale przede wszystkim miłą, uprzejmą i cierpliwą osobę! Z każdej trudnej sytuacji znajduje wyjście, a dopasowanie terminów to sama przyjemność.
Polecam, widać, że Pani Agnieszka robi w życiu to, co kocha.

avatar
monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Świetny lektor, z dużą umiejętnością zainteresowania przedmiotem. Zawsze sumiennie przygotowane zajęcia, stosowanych wiele pomocy dydaktycznych ułatwia naukę języka. Zaczynałam naukę od poziomu podstawowego, a obecnie mówię swobodnie w tym języku. Pani Agnieszka jest wyjątkowo cierpliwa, ale i konsekwentna, umiejętnie mobilizuje, a wszystko w miłej atmosferze. Bardzo polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Nauczyciel o o wspaniałym podejściu pedagogicznym. Zajęcia prowadzi ciekawie , wyjaśnia zrozumiale gramatykę, wprowadza dużo ćwiczeń by rozmawiać po niemiecku. Pani Agnieszka jest zawsze uśmiechnięta, często wyraża pochwały, wyczuwa się , że lubi ludzi, język i swoją pracę. Dawno nie czułam się tak dobrze podczas nauki. Bardzo polubiłam język niemiecki. Odczuwam satysfakcję z nauki. Nie sposób pominąć wysokiej kultury osobistej młodej nauczycielki i szacunku do słuchacza. Po każdej lekcji wiem , że umiem więcej. Nauczyciel zasługujący na wyróżnienie.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Dzięki Pani Agnieszce płynnie mówię po niemiecku. Zajęcia są w miłej, bezstresowej atmosferze. Mnóstwo materiałów dodatkowych i komunikatywny nauczyciel zapewniają znakomitą możliwość nauki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.