Agnieszka Znajomska

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Lublin
Gdańsk

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Kontakt do Pani Agnieszki dostałam z polecenia. Córka w połowie szkoly podstawowej ma zajęcia zarówno z języka niemieckiego jak i angielskiego. Uczy się chętnie. Niestandardowe podejście do nauki to duży atut. Jeśli zależy Ci na rozbudzenie zainteresowania nauka języka Twojego dziecka to Pani Agnieszka zdecydowanie jest nauczycielem, który powoła tej misji.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Pani Agnieszka to bardzo zaangażowana korepetytorka. Zawsze przygotowana do zajęć. W gimnazjum z 4 poprawiłem z pomocą pani Agnieszki ocenę na 6 a na korepetycje chodziłem bardzo chętnie.
Polecam z czystym sumieniem

avatar
Angelo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Excellent lesson structure and a lot of patience with me

I am speaking very good German now

Einfach Klasse!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Pani Agnieszka jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć. Jest osobą bardzo pracowitą i ambitną jednocześnie pogodną, nie budzącą lęku w młodych uczniach. Córka chętnie uczestniczy w zajęciach i ma efekty pracy z p. Agnieszką. Już 2 lata korzystamy z umiejętności p. Agnieszki i nie zamierzamy szukać innego nauczyciela.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2019

Pani Agnieszka jest osobą bardzo pomysłową. Uczy w sposób kreatywny co bardzo zachęca do języka. Przygotowuje ciekawe materiały, które ułatwiają naukę.
Widać, iż pasjonuje ją to co robi.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Fantastyczna osoba z profesjonalnym podejściem do ucznia. Zawsze świetnie przygotowana do zajęć, potrafi w bardzo dobry sposób przekazać swoją wiedzę. Dzięki jej dydaktycznym umiejętnościom potrafi nauczyć języka każdego, kto sobie z nim nie radzi. Lekcje z nią to czysta przyjemność, a efekty widoczne są bardzo szybko.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2017

Mogę bez żadnych wątpliwości powiedzieć, że Pani Agnieszka jest profesjonalistką w nauczaniu języków. Całkowicie skupia się na uczniu, jasno tłumaczy wszystkie zagadnienia, jest cierpliwa i przede wszystkim bardzo zależy jej na tym, żeby uczeń opanował dobrze język. Udało jej się to w moim przypadku, bo nigdy jeszcze nie zrobiłam takich postępów podczas nauki języka. Do tego Pani Agnieszka jest bardzo kulturalna, zawsze uśmiechnięta i z pasją traktuje swoją pracę. Polecam gorąco!

avatar
KAROLINA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Lekcje to czysta przyjemność, zero stresu, wymagająca osoba. Pani Agnieszka gwarantuje dużo materiałów do nauki, wszystko tłumaczy dokładnie i powoli, nie denerwuje się, jeśli czegoś od razu się nie załapie, tylko powtarza spokojnie. Co najważniejsze pasjonatka swojej pracy co czuć już przy pierwszym spotkaniu. Polecam z czystym sumieniem! :)

avatar
paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2016

O Pani Agnieszce mogę powiedzieć jedynie dobre rzeczy. Dzięki niej polubiłam naukę znienawidzonego języka. Jest przemiłą, kulturalną osobą, dba by zajęcia odbywały się w bezstresowych warunkach, co znacznie zwiększa efektywność. Doskonale wie, że popełniając błędy najwięcej się uczymy, nie karci za nie. Jest bardzo cierpliwa. Już od pierwszych lekcji zaraża optymizmem i pasją! Co więcej Pani Agnieszka nie tylko świetnie dogaduje się z dorosłymi ale także nastolatkami, czego fantastycznym przykładem jest moja córka, której oceny już po kilku spotkaniach poszybowały w górę! Serdecznie polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2016

Pani Agnieszka śpiewająco przygotowała mnie do egzaminu językowego na poziomie B2. Nigdy wcześniej nie trafiłam na tak kompetentną, ale przede wszystkim miłą, uprzejmą i cierpliwą osobę! Z każdej trudnej sytuacji znajduje wyjście, a dopasowanie terminów to sama przyjemność.
Polecam, widać, że Pani Agnieszka robi w życiu to, co kocha.

avatar
monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Świetny lektor, z dużą umiejętnością zainteresowania przedmiotem. Zawsze sumiennie przygotowane zajęcia, stosowanych wiele pomocy dydaktycznych ułatwia naukę języka. Zaczynałam naukę od poziomu podstawowego, a obecnie mówię swobodnie w tym języku. Pani Agnieszka jest wyjątkowo cierpliwa, ale i konsekwentna, umiejętnie mobilizuje, a wszystko w miłej atmosferze. Bardzo polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Nauczyciel o o wspaniałym podejściu pedagogicznym. Zajęcia prowadzi ciekawie , wyjaśnia zrozumiale gramatykę, wprowadza dużo ćwiczeń by rozmawiać po niemiecku. Pani Agnieszka jest zawsze uśmiechnięta, często wyraża pochwały, wyczuwa się , że lubi ludzi, język i swoją pracę. Dawno nie czułam się tak dobrze podczas nauki. Bardzo polubiłam język niemiecki. Odczuwam satysfakcję z nauki. Nie sposób pominąć wysokiej kultury osobistej młodej nauczycielki i szacunku do słuchacza. Po każdej lekcji wiem , że umiem więcej. Nauczyciel zasługujący na wyróżnienie.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Dzięki Pani Agnieszce płynnie mówię po niemiecku. Zajęcia są w miłej, bezstresowej atmosferze. Mnóstwo materiałów dodatkowych i komunikatywny nauczyciel zapewniają znakomitą możliwość nauki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.