Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Tarnów
Radom
Siedlce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka200 / 60 min

Andrzej

Opis ogłoszenia

Lekcje on-line, za pomocą programów Skype, Anydesk albo Zoom.

Zapraszam na zajęcia z matematyki na różnych poziomach. Jako czynny nauczyciel szkolny i akademicki mam  wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć indywidualnych oraz grupowych z uczniami, studentami i doktorantami.

Korepetycje i kursy: semestralne, ale i przyśpieszone z matematyki w zakresie: szkoła (podstawowa, liceum, matura) i studia (analiza matematyczna – ciągi i szeregi liczbowe, rachunek różniczkowy funkcji jednej i wielu zmiennych, całki, całki podwójne, całki potrójne, liczby zespolone, macierze i wyznaczniki, układy równań liniowych, równania różniczkowe zwyczajne, matematyka dyskretna, funkcje analityczne, rachunek prawdopodobieństwa, wstęp do statystyki).

Miła i bezstresowa atmosfera! Atrakcyjne ceny!

Aktualnie prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe z zakresu:
-matematyka wyższa: analiza matematyczna, algebra liniowa z geometrią i algebra ogólna, topologia, równania różniczkowe i układy dynamiczne, optymalizacja i teoria sterowania, rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna, wstęp do matematyki i logika, zastosowania matematyki, dydaktyka matematyki, przygotowanie do prowadzenia lekcji, konspektu, przygotowanie do prowadzenia zajęć na uczelni wyższej,
-konsultacje z matematyki:  dla uczniów, dla studentów i dla dorosłych w zadaniach w ich pracy,
-zastosowania matematyki w ekonomii i zarządzaniu:  badania operacyjne, ekonometria, ekonomia matematyczna, matematyka finansowa.

Masz zaległości w szkole? Dołożę starań by je nadrobić! Twój nauczyciel nie ma dla Ciebie czasu? Odpowiem na to, czego potrzebujesz! Nudzisz się w szkole, chciałbyś się rozwinąć, ukierunkować na naukę albo na zastosowanie matematyki? Mam na to program! Sesja coraz bliżej, a czujesz, że nie zdasz egzaminu? Ja Ci pomogę! Zazwyczaj niemal każdy przypadek jest do uratowania, wystarczy przynajmniej parę dni czasu ;) Chcesz się nauczyć jakiegoś działu matematyki? Masz problem w pracy, który zahacza o matematykę? To jest to, co lubię!. Prowadzę konsultacje w zakresie pracy dyplomowej z matematyki i jej zastosowań. Nie piszę prac za studenta, ale zapewniam ciągłą pomoc w jej ukończeniu. Doradze kierunek, dobiorę źródła, zapobiegnę przestojom, sprawdze, skoryguję błędy…

Uwaga: Praca nie jest stricte z matematyki, ale jest z nią jakoś związana? Zadzwoń lub napisz, wykonywałem takie projekty wiele razy, pomogę!

Zajęcia możliwe w języku angielskim , płynnie operuję tym językiem!

Courses, lectures and help in mathematics and its applications. School and university. Analysis, algebra, probability, statistics, optimization, topology, logics. Financial mathematics and its applications in economy and management. Helping (tutoring) in writing diploma works.

Note that all the courses can be given in English!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Andrzej
Osiedle Akademickie 9/4
31-866 Kraków
NIP: 7532168838

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 05.2014
Uniwersytet Jagielloński
Doktor
Kursy i szkolenia
.
Pracownik PAN
01.2010
Egzaminator CKE
05.2013
Sabre Academy
Doświadczenie
09.1999 - aktualnie
Nauczyciel
05.2010 - aktualnie
4D Group
03.2011 - 01.2016
IF PAN
02.2016 - 01.2018
Alpha Polska
10.2016 - 11.2017
Maspex Wadowice
Kompleksowe analizy danych (w tym tzw. big data), predykcja, wizualizacja, klasyfikacja.
01.2017 - aktualnie
Korki
Nauczyciel przedmiotów: matematyka, matematyka wyższa, statystyka, programowanie, informatyka, j. angielski, biologia, pedagogika.
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.