Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski70 / 60 min

Marcel

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii

Opis ogłoszenia

nauka - kursy wakacyjne - Erasmus - італійська мова для українців

Jestem pasjonatem nie tylko języka włoskiego, ale również kultury włoskiej i wszystkiego, co jest z Italią związane. Uczę w Łodzi oraz przez skype .
Moim celem jest, byście tak, jak i ja, pozytywnie zwariowali na punkcie języka włoskiego. Uczę od wielu lat w szkołach językowych oraz prywatnie i miło mi, że grono moich uczniów stale się powiększa. Zajęcia prowadzę w oparciu o własne materiały, które bardzo przypadły Uczniom do gustu i które wciąż z pasją rozwijam i udoskonalam, co sprawia, że nauka odbywa się w żywym tempie, a także pomaga w pełni wykorzystać poznane zagadnienia w praktyce. Jeśli zainteresowałem cię choć trochę, to zapraszam do wspólnej nauki ;)

*proszę o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego (napisz do korepetytora) znajdującego się po lewej stronie

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2024

Polecam lekcje z Marcelem, bardzo cierpliwy nauczyciel, o wysokiej kulturze osobistej, dokładnie i z wielkim spokojem tłumaczy trudne zagadnienia..

avatar
Elena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2023

Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Polecam serdecznie

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2022

Nauka z Marcelem była przyjemnością z wielu względów: przede wszystkim jest bardzo kontaktową Osobą i dzięki temu lekcje nie były stresujące. Zawsze przygotowany do zajęć, prowadzi je merytorycznie i z pasją. Nigdy nie zabrakło pozytywnej energii :) Nauczyciel godny polecenia:)

avatar
Olga i Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2022

Marcel od pierwszej lekcji był bardzo dobrze przygotowany i miał pomysł, jak poprowadzić zajęcia. Na każdą lekcję posiada autorskie materiały, które pozwalają na stopniowanie trudości zajęć. Wszystkiego jest w sam raz, czytania, mówienia i gramatyki. Poza tym jest bardzo sympatyczny, elokwentny, zna wiele ciekawostek związanych z Włochami i nie tylko :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Świetny nauczyciel, wspaniały człowiek. Pełen pasji i dobrej energii. Niezwykle zaangażowany w nauczanie, cierpliwy, zdolny przekazać wiedzę nawet najbardziej opornym osobom. Sam przygotowuje materiały na zajęcia - według zainteresowań słuchacza. Nauka odbywa się w przyjacielskiej atmosferze, nie mogę się doczekać kolejnego spotkania. Dzięki Marcelowi bardzo szybko osiągnęłam poziom od zera do bezproblemowej komunikacji w każdym temacie. Szczerze polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Rewelacja! Najlepszy lektor, z jakim do tej pory miałam zajęcia. Lekcje są bardzo ciekawe, a Marcel bardzo miły, cierpliwy i zawsze świetnie przygotowany do zajęć. Nasze 90 minutowe spotkanie mija zdecydowanie za szybko ;) Polecam wszystkim!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2014

Jeśli ktoś jeszcze się waha z wyborem nauczyciela to z czystym sumieniem mogę polecić Pana Marcela. Lekcje prowadzone są bardzo ciekawie, korzystamy z przeróżnych materiałów, ale co najważniejsze, p.Marcel prawie cały czas rozmawia w języku włoskim (na początku i po włosku i po polsku - zaczynałam od zera) dzięki czemu można dobrze osłuchać się z językiem, zwraca uwagę na wymowę i gramatykę co jest bardzo istotne. Dużo konwersacji, luźnej rozmowy sprawia, że lekcje nie są tylko suchą teorią. Ogrom wiedzy i bardzo zdrowe podejście do nauki, lekcje prowadzone z pasją do języka. Za nic w świecie nie zamieniłabym Pana na innego :) Pozdrawiam i do zobaczenia znowu :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2014

Polecam! Korzystam z zajęć na Skype, jest to bardzo dogodna i elastyczna forma. Marcel uczy bardzo dobrze, zwraca uwagę na wymowę i poprawność gramatyczną, co jest dla mnie bardzo istotne. Zajęcia są prowadzone w sympatycznej atmosferze. Jeśli myślisz o nauce włoskiego, naprawdę polecam Indue. Nieważne gdzie mieszkasz, włoskiego możesz uczyć się wszędzie :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2014

Bardzo polecam. Owocne zajęcia w przyjemnej atmosferze. Obok języka wplecione elementy kultury włoskiej. Dostosowane do wymagań i potrzeb ucznia. Mam zamiar jeszcze długo kontynuować naukę włoskiego w INDUE

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2014

Świetna szkoła,Marcel uczy na prawdę bardzo dobrze,Ja jestem zadowolona bardzo...Polecam Wszystkim..którzy mają zamiar uczyć włoskiego.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2013

Witam wszystkich czytających, zgadzam się zupełnie z tym co napisano powyżej. Dwoje niezwykle sympatycznych ludzi, nauczających z pasją. Osobiście miałam zajęcia tylko z Marcelem i muszę przyznać że poświecił mi wiele uwagi, był niezwykle cierpliwy, zawsze przygotowany, elastyczny jeśli chodzi o program i godziny zajęć. Obecnie cieszę się słońcem północnych Włoch i nie mam problemu z porozumiewaniem się z "tubylcami". Zarówno Marcel jak i ja włożyliśmy dużo pracy w naukę i dzięki temu po prawie 11 miesiącach jestem w stanie rozpocząć studia w Politecnico di Milano. Tanio, miło, efektywnie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.