Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Konstancin-Jeziorna
Piaseczno
Pruszków
Radom
Płock
Łódź
Łowicz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia40 - 90 / 45 min

Małgosia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/516 opinii

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do MATURY z DOŚWIADCZONYM NAUCZYCIELEM, WKRÓTCE LICENCJONOWANYM EGZAMINATOREM, dobór strategii działania i metody nauczania dostosowane do maturzysty.

Dlaczego nauka ze mną?

  • przygotowuję do matury (od wielu lat z dobrymi wynikami);
  • posiadam wykształcenie kierunkowe (mgr geografii), jestem medalistką rektora UŁ;
  • na bieżąco śledzę wymagania egzaminacyjne, wymieniam się wiedzą z innymi egzaminatorami;
  • oferuję wyselekcjonowane, dostosowane do potrzeb słuchacza materiały i realizuję własny program autorski ;
  • Uczę logicznego myślenia, spojrzenia na problemy z perspektywy 360 stopni, poszukiwania w zadaniach pułapek, by poprawnie rozwiązywać zadania;
  • Rozwijam samodzielne myślenie (by wszystkie elementy wiedzy układały się w jedną całość) oraz myślenie kreatywne, cenione w świecie akademickim, a zwłaszcza w życiu zawodowym;
  • stosuję program lojalnościowy przy stałej, długotrwałej współpracy;
  • kocham uczyć, uwielbiam pracę z ludźmi. Spotkania prowadzę przede wszystkim dla satysfakcji, wsparcie w realizacji celów i marzeń moich kursantów napędza mnie jeszcze bardziej :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2001
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Filologia germańska
10.2001 - 10.2006
Uniwersytet Łódzki
Magister
Geografia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Bardzo polecam! Spotykałem się na zajęciach online, atmosfera była rewelacyjna, sposób prowadzenia zajęć i metody wdrażania nowych materiałów były świetne. W krótkim czasie zdobyłem potrzebna wiedzę do uzyskania bardzo dobrego wyniku na maturze. Jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Pani zapewniła wiele różnorodnych materiałów, a wiedza była przekazywana w bardzo zrozumiały sposób. Nauczyłam się odpowiednio podchodzić do poleceń maturalnych oraz planować swoją pracę. Po całym kursie widzę naprawdę duży postęp, a zajęcia były dla mnie przyjemnością.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2022

Bardzo Polecam !! Pani jest zawsze świetnie przygotowana do zajeć, ma mnóstwo materiałów typowo maturalnych, każde zadanie potrafi dokładnie, klarownie wytłumaczyć, świetnie przygotowuje do matury. Zajecia odbywają sie bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu maturzyście, bo po kursie ma sie gwarancje zdania matury na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Od początku zajęć nawiązałam z Panią Małgosią bardzo dobry kontakt, a przecież jest to jeden z ważniejszych elementów, które mają wpływ na efektywną naukę. Każde zajęcia są bardzo przemyślane i ciekawe. Dzięki lekcjom z Panią Małgosią mam jeszcze większą motywację do nauki niemieckiego i jeszcze bardziej polubiłam ten język. Pani Małgosia jest bardzo wymagająca, zaangażowana w każde zajęcia, solidna, w sposób bardzo dokładny omawia każdy dział, dzięki czemu mam większy zasób słownictwa, które jest kluczowe. Miła atmosfera, spokój sprawiają, że na każdą lekcję czekam radością. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą przygotować się do egzaminu maturalnego! Jestem przekonana, że dzięki Pani Małgosi egzamin ten nie sprawi mi większych trudności :)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2022

Pani Małgosia to ostoja cierpliwości i wyrozumiałości, choć jednocześnie wymagający nauczyciel. Tworzy przyjazną atmosferę, w której w przystępny sposób wyjaśnia zadania maturalne. Dzięki temu córka po krótkim czasie nauki zaskakująco dobrze poradziła sobie na egzaminie próbnym z geografii. Bez korepetycji z Panią Małgosią nie byłoby to możliwe. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Małgorzatą! Mój poziom wiedzy znacznie sie poprawił dzięki różnym zadaniom, przerabianym podczas korepetycji. Co najważniejsze zajęcia są dostosowane do potrzeb ucznia i profesjonalnie przeprowadzone! Wiedza przekazywana jest w przystępny i ciekawy sposób, w przyjaznej atmosferze, ktora mobilizuje do pracy. Dzięki korepetycjom z Panią Małgorzatą nauczyłam się również jak rozplanować naukę materiału do egzaminu i nie zwariować w międzyczasie!
Szczerze polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim zajęcia z Panią Małgorzatą. Ogromna wiedza, dokładne przygotowanie do zajęć, cierpliwość i profesjonalne podejście sprawiają że mam motywacje do nauki. Pani potrafi zainteresować i w jasny sposób wyjaśnić nawet najtrudniejsze tematy. Dzięki korepetycjom nie tylko zdobyłam szeroką wiedzę geograficzną ale również nauczyłam się logicznie myśleć i konstruować trafne wypowiedzi co jest niezbędne do egzaminu maturalnego. Polecam z całego serca!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Bardzo polecam! Profesjonalne podejście i rzetelna, zorganizowana praca. Dużo wynoszę ze spotkań i widzę rezultaty w nauce. Pani mobilizuje i motywuje, co przekłada się na utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Bardzo polecam! Pani zapewnia profesjonalne materiały, przygotowujące do matury z geografii. Mimo że, zaczęłyśmy nasze lekcje niedawno, już udało nam się przerobić obszerną partię materiału. Przyjemna atmosfera, w jakiej prowadzone są zajęcia umila naukę i ułatwia przyswajanie wiedzy. Pani regularnie organizuje testy, podsumowujące przerabiane zagadnienia, a na wszelkie pytania i wątpliwości zapewnia wyczerpujące i pomocne odpowiedzi i rady.

avatar
Bianka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Korepetycje z niemieckiego z Panią Małgorzatą były pomocne i łatwe do zrozumienia! Prowadzone były w bardzo przyjemnej atmosferze. W ciągu krótkiego czasu byłam w stanie zrozumieć dużą ilość materału, a na każde moje pytanie dostawałam szczegółową i zrozumiałą odpowieź. Bardzo polecam!!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Serdecznie polecam, gdyż udało mi się poprawić maturę w tym roku z 52% na 90%.
Mimo niedługiego kilkumiesięcznego okresu przygotowań Pani Małgosia przepracowała ze mną praktycznie cały materiał potrzebny do matury, rozsądnie i logicznie go rozplanowując. Podczas zajęć mogłam poznać schematy rozwiązywania zadań maturalnych i rozwinąć umiejętność kształtowania odpowiedzi we właściwy sposób, z czym miałam wcześniej duży problem. Poznałam też wiele ciekawostek geograficznych i nauczyłam się logicznego i kreatywnego myślenia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Zajęcia były prowadzone z pasją, profesjonalnie, z użyciem różnorodnych materiałów. Małgosia jest cierpliwą, ale jednocześnie wymagającą nauczycielką, potrafiącą strategicznie podejść do zadań i ucznia. Dzięki temu po względnie krótkim okresie nauki zdałem egzamin językowy z bardzo dobrym wynikiem i przezwyciężyłem barierę językową.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Bardzo polecam! Maturę z geografii zdałam bardzo dobrze, co otworzyło mi pewną ścieżkę na studia :D na lekcjach Pani zapewnia mnóóstwo zróżnicowanych materiałów, miłą atmosferę i przede wszystkim bardzo dobrze przekazuje wiedzę.

avatar
Domi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2015

Po prostu super! Bardzo polecam bo jest czego! Nikt inny tak szczerze nie pomoże! Naprawdę świetnie efekty i genialna współpraca :)

avatar
marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2015

Pani jest bardzo przystępna i pomocna pełen profesjonalizm polecam serdecznie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2014

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie. Bardzo dobre i ciekawe materiały przygotowujące do egzaminów i testów, praktyczne podejście - nauka technik ich rozwiązywania, czego efektem jest mniejszy stres na egzaminach oraz bardzo dobry wynik.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.