Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografiacena do ustalenia

Małgosia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do MATURY z DOŚWIADCZONYM NAUCZYCIELEM, EGZAMINATOREM.

Preparation for high school graduation in POLISH, ENGLISH or GERMAN language. Vorbereitung auf die Abiturprüfung in der polischen, englischen oder deutschen Sprache.

Dlaczego nauka ze mną? 

  • jestem jedynym prowadzącym zajęcia, od samego początku do końca będąc Twoim jedynym mentorem, który poznając Cię w trakcie nauki najlepiej wie, co zrobić, abyś osiągnęła/osiągnął jak najlepszy wynik na egzaminie maturalnym;
  • przygotowuję do matury skutecznie - w formie warsztatów prowadzonych w oparciu o ustrukturyzowane tematycznie zadania maturalne (od wielu lat z bardzo dobrymi wynikami - opinie poniżej; dokładniejsze rekomendacje moich byłych uczniów - studentów SGH, kierunków ekonomicznych, studiów prawniczych czy psychologii biznesu na życzenie);
  • przed rozpoczęciem właściwej nauki masz możliwość przejścia testów diagnostycznych gratis (na życzenie), a plan nauki dostosowany będzie do Twoich potrzeb;
  • posiadam wykształcenie kierunkowe (m.in. mgr geografii), jestem medalistką rektora UŁ;
  • oferuję wyselekcjonowane, dostosowane do potrzeb słuchacza materiały i realizuję własny program autorski;
  • uczę logicznego myślenia, spojrzenia na problemy z perspektywy 360 stopni, poszukiwania w zadaniach pułapek, by poprawnie rozwiązywać zadania i spełnić oczekiwania egzaminatora;
  • rozwijam samodzielne myślenie (by wszystkie elementy wiedzy układały się w jedną całość) oraz myślenie kreatywne, cenione w świecie akademickim, a zwłaszcza w życiu zawodowym;
  • na bieżąco śledzę wymagania egzaminacyjne, wymieniam się wiedzą z innymi egzaminatorami, by poznać ich oczekiwania, które ustrzegą Cię przed błędami i pozwolą spełnić ich oczekiwania;
  • stosuję program lojalnościowy przy stałej, długotrwałej współpracy;
  • kocham uczyć, uwielbiam pracę z ludźmi. Spotkania prowadzę przede wszystkim dla satysfakcji, wsparcie w realizacji celów i marzeń moich kursantów napędza mnie jeszcze bardziej :)

Cena uzależniona jest od wymiaru zajęć realnie realizowanych w danym tygodniu, łączenia ich w dłuższe cykle/sloty, okresu/lat współpracy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2001
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Filologia germańska
10.2001 - 10.2006
Uniwersytet Łódzki
Magister
Geografia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2023

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie.Kompetencje,umiejętność prowadzenia lekcji i przekazanie wiedzy na najwyższym poziomie. Przygotowanie do matury pozwala osiągnąć bardzo wysoki wynik.Polecam z całym przekonaniem.

avatar
Ana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2023

Pani Małgosia przygotowywała przez cały rok mojego syna do matury. Zajęcia były prowadzone merytorycznie i rzetelnie. Pod kierunkiem Pani Małgosi znacznie powiększył, powtórzył i usystematyzował swoją wiedzę. Pani Małgosia kontaktowała się również ze mną w celu omówienia postępów syna i zaplanowania dalszej nauki. Pani Małgosia to otwarta i przesympatyczna osoba. Syn bardzo lubił zajęcia z Panią Małgosią, wręcz nie mógł się doczekać kolejnych. Matura zdana wspaniale, na 83% - tylko 7% zdających miało lepszy wynik. Z takim rezultatem syn bez problemów został zakwalifikowany na studia w pierwszej turze na wszystkie uczelnie, na które składał podania. Mogliśmy przebierać w ofertach :D. Z całego serca polecamy Panią Małgosię i życzymy satysfakcji i samych sukcesów w pracy zawodowej. Pozdrawiamy, Gabryś z mamą.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Małgorzatą. Jest najlepszym nauczycielem geografii.
Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, a także pasję i zaangażowanie.
Rzetelnie i skutecznie przygotowała mojego Syna do matury. Dzięki zajęciom Syn zdał geografię na 88% (wynik taki sam lub niższy uzyskało 99% zdających).
Pani Małgosia dokładnie i przystępnie tłumaczy każde zagadnienie, zajęcia prowadzi w sposób bardzo ciekawy, różnorodny i usystematyzowany. Zachęca do spojrzenia na dane zagadnienie z różnych perspektyw, pokazuje wzajemne zależności i wpływy. Wplata terminologię wykraczającą poza podręcznik, co podnosi wartość odpowiedzi.
Na koniec każdego działu są testy podsumowujące oceniane wg kryteriów szkolnych oraz oddzielnie maturalnych. Takie podejście pozwala zarówno śledzić postępy w nauce jak również rozwijać umiejętności formułowania odpowiedzi w sposób zgodny z wymaganiami egzaminacyjnymi.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2023

Z całego serca polecam każdemu zajęcia z Panią Małgorzata. Zajęcia prowadzone jasno i w bardzo ciekawy sposób. Pani Gosia jest niebywale cierpliwą i spokojną osobą, z którą żadne zagadnienie nie jest straszne. Bardzo dużą zaletą jest możliwość umownie się na zajęcia o każdej porze. Po zaledwie 3 miesiącach samopoczucie z materiałem maturalnym nieporównywalnie wyższe. Życzę kazdej osobie aby trafiła na takiego korepetytora

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2023

Serdecznie polecam! Zajęcia są rewelacyjne, prowadzone z pełnym zaangażowaniem i miłej atmosferze.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2023

Bardzo polecam. Pani Małgorzata jest osobą bardzo cierpliwą i bardzo dobrze tłumaczy, przez co zajęcia są efektywne i można się na nich bardzo dużo nauczyć.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2023

Świetne zajęcia! W ciągu każdej godziny pracy uczeń wyciąga maksimum swoich możliwości. Zajęcia są skupione na pracy z zadaniami jednak w przypadku niewiedzy ucznia w danym temacie Pani szybko i skutecznie tłumaczy zagadnienie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2023

Bardzo polecam! Bardzo duży zakres przydatnych zadań do ćwiczeń. Super jest też to, że zajęcia opierają się w dużej ilości na pracy własnej, nikt nie robi za nas zadań. Sami próbujemy dojść do wielu rozwiązań, a w przypadku jakichkolwiek problemów pani wszystko świetnie wytłumaczy. Testy podsumowywujące każdy dział super podsumowywują wiedzę i motywują do nauki.
Wiele zagadnień, które kiedyś wydawały mi się niemożliwe do nauczenia teraz rozumiem bez problemu.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2023

Bardzo polecam zajęcia. Pani jest bardzo cierpliwa i sympatyczna. Zawsze rzetelnie i profesjonalnie przygotowana do lekcji. Dobrze potrafi wytłumaczyć bardziej skomplikowane zagadnienia. Dużo różnorodnych materiałów do nauki ( np.: zbiory zadań, filmiki i grafiki). Przerabia tematy, które szkoła omawia w stopniu niewystarczającym. Czuję się dobrze przygotowana do matury.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2023

Bardzo polecam! Świetna atmosfera na zajęciach. Pani zawsze jest świetnie przygotowana, zachęca do zadawania i oferuje dużo poza-książkowych materiałów, które bardzo pomagają zrozumieć trudniejsze tematy. Zajęcia są bardzo profesjonalne. Pani bardzo zwraca uwagę na komfort pracy ucznia. Zajęcia są czystą przyjemnością.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2023

Pani bardzo dobrze tłumaczy i ma wiele cierpliwości. Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie. Serdecznie polecam

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2023

Bardzo dobra atmosfera, Pani zawsze spokojnie tłumaczy i jest bardzo miła. Duży zakres świetnych materiałów pomocniczych ( przykładowo prezentacji) oraz zadań. Zajęcia bardzo dobrze przygotowują do matury, a także trafnie przybliżają aktualnie przerabiane tematy. Wszystkim bardzo polecam :))

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Bardzo polecam! Spotykałem się na zajęciach online, atmosfera była rewelacyjna, sposób prowadzenia zajęć i metody wdrażania nowych materiałów były świetne. W krótkim czasie zdobyłem potrzebna wiedzę do uzyskania bardzo dobrego wyniku na maturze. Jestem bardzo zadowolony i serdecznie polecam

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Pani zapewniła wiele różnorodnych materiałów, a wiedza była przekazywana w bardzo zrozumiały sposób. Nauczyłam się odpowiednio podchodzić do poleceń maturalnych oraz planować swoją pracę. Po całym kursie widzę naprawdę duży postęp, a zajęcia były dla mnie przyjemnością.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2022

Bardzo Polecam !! Pani jest zawsze świetnie przygotowana do zajeć, ma mnóstwo materiałów typowo maturalnych, każde zadanie potrafi dokładnie, klarownie wytłumaczyć, świetnie przygotowuje do matury. Zajecia odbywają sie bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu maturzyście, bo po kursie ma sie gwarancje zdania matury na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Pati
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2022

Od początku zajęć nawiązałam z Panią Małgosią bardzo dobry kontakt, a przecież jest to jeden z ważniejszych elementów, które mają wpływ na efektywną naukę. Każde zajęcia są bardzo przemyślane i ciekawe. Dzięki lekcjom z Panią Małgosią mam jeszcze większą motywację do nauki niemieckiego i jeszcze bardziej polubiłam ten język. Pani Małgosia jest bardzo wymagająca, zaangażowana w każde zajęcia, solidna, w sposób bardzo dokładny omawia każdy dział, dzięki czemu mam większy zasób słownictwa, które jest kluczowe. Miła atmosfera, spokój sprawiają, że na każdą lekcję czekam radością. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą przygotować się do egzaminu maturalnego! Jestem przekonana, że dzięki Pani Małgosi egzamin ten nie sprawi mi większych trudności :)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2022

Pani Małgosia to ostoja cierpliwości i wyrozumiałości, choć jednocześnie wymagający nauczyciel. Tworzy przyjazną atmosferę, w której w przystępny sposób wyjaśnia zadania maturalne. Dzięki temu córka po krótkim czasie nauki zaskakująco dobrze poradziła sobie na egzaminie próbnym z geografii. Bez korepetycji z Panią Małgosią nie byłoby to możliwe. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Małgorzatą! Mój poziom wiedzy znacznie sie poprawił dzięki różnym zadaniom, przerabianym podczas korepetycji. Co najważniejsze zajęcia są dostosowane do potrzeb ucznia i profesjonalnie przeprowadzone! Wiedza przekazywana jest w przystępny i ciekawy sposób, w przyjaznej atmosferze, ktora mobilizuje do pracy. Dzięki korepetycjom z Panią Małgorzatą nauczyłam się również jak rozplanować naukę materiału do egzaminu i nie zwariować w międzyczasie!
Szczerze polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Serdecznie polecam wszystkim zajęcia z Panią Małgorzatą. Ogromna wiedza, dokładne przygotowanie do zajęć, cierpliwość i profesjonalne podejście sprawiają że mam motywacje do nauki. Pani potrafi zainteresować i w jasny sposób wyjaśnić nawet najtrudniejsze tematy. Dzięki korepetycjom nie tylko zdobyłam szeroką wiedzę geograficzną ale również nauczyłam się logicznie myśleć i konstruować trafne wypowiedzi co jest niezbędne do egzaminu maturalnego. Polecam z całego serca!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Bardzo polecam! Profesjonalne podejście i rzetelna, zorganizowana praca. Dużo wynoszę ze spotkań i widzę rezultaty w nauce. Pani mobilizuje i motywuje, co przekłada się na utrwalenie i usystematyzowanie wiedzy.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Bardzo polecam! Pani zapewnia profesjonalne materiały, przygotowujące do matury z geografii. Mimo że, zaczęłyśmy nasze lekcje niedawno, już udało nam się przerobić obszerną partię materiału. Przyjemna atmosfera, w jakiej prowadzone są zajęcia umila naukę i ułatwia przyswajanie wiedzy. Pani regularnie organizuje testy, podsumowujące przerabiane zagadnienia, a na wszelkie pytania i wątpliwości zapewnia wyczerpujące i pomocne odpowiedzi i rady.

avatar
Bianka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Korepetycje z niemieckiego z Panią Małgorzatą były pomocne i łatwe do zrozumienia! Prowadzone były w bardzo przyjemnej atmosferze. W ciągu krótkiego czasu byłam w stanie zrozumieć dużą ilość materału, a na każde moje pytanie dostawałam szczegółową i zrozumiałą odpowieź. Bardzo polecam!!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Serdecznie polecam, gdyż udało mi się poprawić maturę w tym roku z 52% na 90%.
Mimo niedługiego kilkumiesięcznego okresu przygotowań Pani Małgosia przepracowała ze mną praktycznie cały materiał potrzebny do matury, rozsądnie i logicznie go rozplanowując. Podczas zajęć mogłam poznać schematy rozwiązywania zadań maturalnych i rozwinąć umiejętność kształtowania odpowiedzi we właściwy sposób, z czym miałam wcześniej duży problem. Poznałam też wiele ciekawostek geograficznych i nauczyłam się logicznego i kreatywnego myślenia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Zajęcia były prowadzone z pasją, profesjonalnie, z użyciem różnorodnych materiałów. Małgosia jest cierpliwą, ale jednocześnie wymagającą nauczycielką, potrafiącą strategicznie podejść do zadań i ucznia. Dzięki temu po względnie krótkim okresie nauki zdałem egzamin językowy z bardzo dobrym wynikiem i przezwyciężyłem barierę językową.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Bardzo polecam! Maturę z geografii zdałam bardzo dobrze, co otworzyło mi pewną ścieżkę na studia :D na lekcjach Pani zapewnia mnóóstwo zróżnicowanych materiałów, miłą atmosferę i przede wszystkim bardzo dobrze przekazuje wiedzę.

avatar
Domi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2015

Po prostu super! Bardzo polecam bo jest czego! Nikt inny tak szczerze nie pomoże! Naprawdę świetnie efekty i genialna współpraca :)

avatar
marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2015

Pani jest bardzo przystępna i pomocna pełen profesjonalizm polecam serdecznie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2014

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie. Bardzo dobre i ciekawe materiały przygotowujące do egzaminów i testów, praktyczne podejście - nauka technik ich rozwiązywania, czego efektem jest mniejszy stres na egzaminach oraz bardzo dobry wynik.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.