Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Łódź
Józefów
Konstancin-Jeziorna
Piaseczno
Pruszków
Ożarów Mazowiecki
Łowicz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Geografia60 - 90 / 45 min

Małgosia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do MATURY, korepetytor z DOŚWIADCZENIEM, dobór strategii działania i metody nauczania dostosowany do maturzysty.

Dlaczego nauka ze mną?

  • przygotowuję do matury (z geografii od kilkunastu lat z dobrymi wynikami);
  • posiadam wykształcenie kierunkowe (mgr geografii), jestem medalistką rektora UŁ;
  • na bieżąco śledzę wymagania egzaminacyjne, wymieniam się wiedzą z egzaminatorami;
  • oferuję wyselekcjonowane, dostosowane do potrzeb słuchacza materiały do pracy podczas zajęć i realzuję własny autorski program;
  • Uczę logicznego myślenia, spojrzenia na problemy z perspektywy 360 stopni, poszukiwania w zadaniach pułapek, słów kluczy, by poprawnie rozwiązywać zadania;
  • Rozwijam samodzielne myślenie (by wszystkie elementy wiedzy układały się w jedną całość) oraz myślenie kreatywne, by wykorzystać je później na studiach i w życiu zawodowym, gdyż ta umiejętność jest dziś wysoko ceniona;
  • stosuję programy lojalnościowe, m.in. w przypadku stałej współpracy zapewniam podręczniki, lekcje gratis za zaangażowanie, 100-procentową frekwencję;
  • kocham uczyć, uwielbiam pracę z ludźmi. Spotkania prowadzę przede wszystkim dla satysfakcji, wsparcie w realizacji celów i marzeń moich kursantów napędza mnie jeszcze bardziej :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1998 - 06.2001
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Filologia germańska
10.2001 - 10.2006
Uniwersytet Łódzki
Magister
Geografia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Bianka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Korepetycje z niemieckiego z Panią Małgorzatą były pomocne i łatwe do zrozumienia! Prowadzone były w bardzo przyjemnej atmosferze. W ciągu krótkiego czasu byłam w stanie zrozumieć dużą ilość materału, a na każde moje pytanie dostawałam szczegółową i zrozumiałą odpowieź. Bardzo polecam!!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2021

Serdecznie polecam, gdyż udało mi się poprawić maturę w tym roku z 52% na 90%.
Mimo niedługiego kilkumiesięcznego okresu przygotowań Pani Małgosia przepracowała ze mną praktycznie cały materiał potrzebny do matury, rozsądnie i logicznie go rozplanowując. Podczas zajęć mogłam poznać schematy rozwiązywania zadań maturalnych i rozwinąć umiejętność kształtowania odpowiedzi we właściwy sposób, z czym miałam wcześniej duży problem. Poznałam też wiele ciekawostek geograficznych i nauczyłam się logicznego i kreatywnego myślenia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Zajęcia były prowadzone z pasją, profesjonalnie, z użyciem różnorodnych materiałów. Małgosia jest cierpliwą, ale jednocześnie wymagającą nauczycielką, potrafiącą strategicznie podejść do zadań i ucznia. Dzięki temu po względnie krótkim okresie nauki zdałem egzamin językowy z bardzo dobrym wynikiem i przezwyciężyłem barierę językową.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Bardzo polecam! Maturę z geografii zdałam bardzo dobrze, co otworzyło mi pewną ścieżkę na studia :D na lekcjach Pani zapewnia mnóóstwo zróżnicowanych materiałów, miłą atmosferę i przede wszystkim bardzo dobrze przekazuje wiedzę.

avatar
Domi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2015

Po prostu super! Bardzo polecam bo jest czego! Nikt inny tak szczerze nie pomoże! Naprawdę świetnie efekty i genialna współpraca :)

avatar
marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2015

Pani jest bardzo przystępna i pomocna pełen profesjonalizm polecam serdecznie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2014

Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie. Bardzo dobre i ciekawe materiały przygotowujące do egzaminów i testów, praktyczne podejście - nauka technik ich rozwiązywania, czego efektem jest mniejszy stres na egzaminach oraz bardzo dobry wynik.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.