Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Jestem studentką filologii rosyjskiej oraz ukraińskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Oferuję zajęcia z języka ukraińskiego dla osób rozpoczynających naukę lub z podstawową znajomością języka. Dla zainteresowanych prowadzę również zajęcia z j. rosyjskiego.
Możliwe zajęcia stacjonarne w Poznaniu lub zdalne.

Studentom pierwszego roku mogę pomóc w konkretnych tematach po wcześniejszym ustaleniu.

Zajęcia możemy przedłużyć lub skrócić - wedle potrzeby.

Wszystko do ustalenia. Możemy ukierunkować zajęcia na przykład na podstawowe konwersacje, słownictwo tematyczne (np. związane z Twoją pracą), gramatykę itp. (ta ostatnia raczej dla osób z podstawową znajomością języka).

Na zajęciach na pewno pojawią się ćwiczenia z wymowy i czytania - zarówno pisma drukowanego, jak i pisanego, oraz gramatyka. Ilość ćwiczeń z danego zakresu będzie zależeć od tego, czego oczekujesz po nauce rosyjskiego. Wszystko dostosujemy! :)

Niestety w nauce, jak to w nauce, są tematy mniej i bardziej przyjemne, a czasem nie da uniknąć się tych mniej przyjemnych.

Pierwsze zajęcia bezpłatne. Zapraszam do kontaktu telefonicznego/sms 608 250 207

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Filologia rosyjska z ukraińską
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.