Bielskie Studio Piosenki

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Bielsko-Biała
Żywiec
Czechowice-Dziedzice
Kozy
Kęty
Pszczyna
Andrychów
Faktura VAT

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nasza szkoła została założona przez Małgorzatę Stasiaczek. Małgosia prowadziła zajęcia ze śpiewu i emisji głosu od 9 lat. Przez ten czas opracowała własną metodę nauki śpiewu dla fałszujących i nieśmiałych oraz naukę śpiewu osób z problemami psychicznymi bez ograniczenia wiekowego. Łączenie muzyki z psychologią dało niesamowite efekty w postępach w nauce.

Liczba uczniów wynosi obecnie około 140! Zajęcia prowadzone są indywidualnie i grupowo. Kadra nauczycielska została przeszkolona wg metody Małgorzaty oraz posiada własne cenne doświadczenie. Dzięki temu uczniowie szkoły osiągają sukcesy wokalne instrumentalne oraz aktorskie.

Szkoła ma do zaoferowania lekcje z:
Podstawy gry aktorskiej – zrób pierwszy krok do wymarzonej kariery, naucz się pracy zarówno przed kamerą jak i przed publicznością. Po tych zajęciach żadna rola nie będzie Ci straszna!

Autoprezentacja – pokaż się z najlepszej strony, dowiedz się jak radzić sobie z emocjami i stresem, wyraź swoje poglądy jasno i zrozumiale – niech inni dowiedzą się, kim jesteś!

Jak zostać YouTuberem – jeśli fascynuje Cię działalność Twoich ulubionych twórców i również marzysz o karierze na YouTube, te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Naucz się jak zaciekawić widza i tworzyć filmy, które zapewnią Ci rzeszę fanów, a także pomogą wyrazić samego siebie przed kamerą.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Bielskie Studio Piosenki
ul. Wzgórze 19
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 5472211178

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2015

Zajęcia u Małgosi są świetne! Zawsze miła, przyjacielska atmosfera i dużo śmiechu :) Po paru miesiącach pracy z Małgosia uwierzyłam w siebie i oczywiście poprawiłam swój głos. Wszystkich zachęcam do współpracy z przemiła Małgorzata :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.