Impeccable English

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Łódź (Polesie)
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

Nauka języka prz użyciu komórki, tableta czy laptopa? Oczywiście! Zapraszam na zajęcia w sympatycznej atmosferze, ciekawe i nowoczesne, zarówno na terenie Państwa firmy jak i w domu. Jako nauczyciel z kilikunastoletnim doświadczeniem oraz uprawnieniami egzaminatora egzaminu gimnazjalnego i maturalnego specjalizuję się w przygotowaniu słuchaczy to tych egzaminów oraz wszystkich typów egzaminów British Council (FCE, CAE,etc.) Zajęcia businessowe to też moja pasja! Pomogę nadrobić zaległości lub rozwinąć zainteresowania. Lubię uczyć i nie wyobrażam sobie robić niczego innego.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Impeccable English
Retkińska
94-004 Łódź
NIP: 7281613317

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 05.2001
Nauczyciel mianowany
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Od wielu lat uczę się angielskiego i dzięki udzielamy lekcjom byłem w stanie osiągnąć postawione sobie cele. Wszystkie egzaminy, w których brałem udział zostały przeze mnie zaliczone bez problemu. To co wyróżnia przeprowadzane lekcje jest bardzo indywidualne oraz dostosowane podejście do ucznia. Dzięki temu w łatwiejszy sposób można nabywać wiedzę. Lekcje mijają w przyjaznej oraz sprzyjające nauce atmosferze.

avatar
Aurelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Przez lata szukałam nauczyciela idealnego, który bez zbędnych komplikacji, czysto i klarownie wytłumaczy mi wszystko. Do Pani Magdaleny trafiłam dość późno (w klasie maturalnej), a mimo to była w stanie rzetelnie przygotować mnie do egzaminu. Reprezentuje ona sobą najwyższy poziom nauczania i wiedzy, z jakim się kiedykolwiek spotkałam. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej i przyjacielskiej atmosferze. Jak zwykłam mówić jest ona dla mnie "jedynym słusznym nauczycielem angielskiego". Zajęcia z nią polecam każdemu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.