Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Szczecin
Matematyka40 - 50 / 45 min

Patryk

Opis ogłoszenia

Witam! Nadszedł czas poprawek. Ktoś chce zdać? Daj znać!

Udzielę korepetycji z matematyki na każdym poziomie zaawansowania (podstawówka, liceum/technikum, studia).

Mam na imię Patryk. Jestem absolwentem zastosowań matematyki oraz matematyki nauczycielskiej. Już od ponad 9 lat udzielam korepetycji, a przez ten czas udało mi się zebrać ogromne doświadczenie.

Cechuje mnie cierpliwość, kreatywność, do każdego podchodzę indywidualnie, staram się znaleźć wspólny język. Potrafię wytłumaczyć każde zagadnienie oraz odpowiednio zmotywować!

100% skuteczności.

Zapraszam!

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.