Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Ursynów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wystąpienia publiczne85 - 100 / 45 min

IMAGETON

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Czy uważasz, że aby być dobrym mówcą, trzeba mieć wyjątkowe predyspozycje i dlatego jak ognia unikasz wystąpień publicznych? A dobrym mówcą może zostać każdy – Ty również. Wszystko zależy od tego, czy znasz zasady i chcesz spróbować. Zapraszam na zajęcia, które polegają na treningu wystąpień w celu nabycia umiejętności tworzenia prezentacji, sprawnego przemawiania oraz radzenia sobie z publicznością, z tremą i nieprzewidzianymi sytuacjami. Elementem zajęć są wystąpienia przed kamerą.

Katarzyna Marciniak - nauczyciel emisji głosu, trener wystąpień publicznych, socjolog, specjalista ds. marketingu, komunikacji oraz kreowania wizerunku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Retorycznego, pełni funkcję sekretarza Koła Żywego Słowa przy Oddziale Warszawskim Towarzystwa Miłośników Języka Polskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu oraz koordynowaniu kampanii marketingowych i wizerunkowych. Jest osobistym doradcą polityków i biznesmenów w zakresie budowania wizerunku i wystąpień publicznych. Organizuje zajęcia z emisji głosu i autoprezentacji dla uczniów, studentów i nauczycieli. Założyła i prowadzi Akademię głosu i wizerunku IMAGETON.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

IMAGETON
Rakowiecka 33 lok.25
02-519 Warszawa
NIP: 6852099676

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2017

Umiejętności i wiedzę Pani Katarzyny z zakresu emisji głosu oceniam bardzo dobrze. Zajęcie prowadzone w miłej atmosferze i co najważniejsze wyniosłem z ćwiczeń cenną wiedzę odnośnie zasad prawidłowego oddechu, dykcji, co z kolei pozwoliło mi na uruchomienie zdrowego, dźwięcznego głosu. Polecam.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2016

Kasia przeprowadziła dla mojego zespołu krótkie, intensywne szkolenie z autoprezentacji. Co tu dużo mówić - Panie były zachwycone i tak zafascynowane tematyką, że zamiast planowanej 1,5h musieliśmy przedłużać. Polecam na 5+ : szybkie efekty, pełny profesjonalizm a przy tym wszystkim cudowna osobowość prowadzącej

IMAGETON

Cieszę się, że zajęcia się podobały :) Bardzo dziękuję za opinię :)
Pozdrawiam serdecznie
Kasia Marciniak

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.