Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Warszawa
Język łotewski40 / 60 min

Ilze

Opis ogłoszenia

Cześć, nazywam się Ilze.

Chętnie pomogę Ci w nauce języka łotewskiego w trakcie wakacji. Jestem studentką lingwistyki (angielski- łotewski- niemiecki). Łotewski to mój ojczysty język.
Mam już doświadczenie w udzielaniu korepetycji z bardzo dobrymi efektami.

Mam wielki zapał to tego co robię. Podchodzę do nauki z uśmiechem na twarzy, więc nauka będzie bezstresowa, lecz efektywna. Zapraszam na najlepsze korepetycje :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.