Katarzyna Chełchowska

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Rumia
Reda
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mgr sztuki, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, studiów podyplomowych na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy (4 semestry), muzyk dyplomowany (i koncertujący) z ukończonym Państwowym Liceum Muzycznym i kwalifikacjami pedagogicznymi, nauczyciel mianowany (w trakcie awansu na nauczyciela dyplomowanego), pedagog specjalny - nauczyciel dzieci w spektrum Autyzmu udzieli w Gdyni lekcji gry na:

  • pianinie/fortepianie /keyboardzie
  • ukulele
  • gitarze klasycznej/akustycznej
  • flecie/flażolecie

Oprócz tego:

– kształcenie słuchu, czytanie nut głosem, teoria muzyki
– śpiew (emisja głosu)
– zasady muzyki
– audycje muzyczne
– historia muzyki z literaturą muzyczną

Przygotuję do:
- koncertów, wystąpień publicznych
- festiwali, konkursów muzycznych
- egzaminów do Szkoły Muzycznej

Uczę gry na pianinie, śpiewu, gitarze, ukulele, kształcenia słuchu i teorii muzyki w Virtuo Centrum Muzycznym oraz pracuję przy produkcjach musicalowych jako instruktor wokalny, nauczyciel emisji głosu; prowadzę warsztaty ukulele i wokalne, koncertuję. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami w każdym wieku. Prowadziłam rytmikę i zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku od 1.5 roku, plastykę, muzykę, zajęcia techniczne i artystyczne muz. i plast., kilkukrotnie warsztaty ukulele w American Corner w Gdańsku, Virtuo Centrum Muzycznym, Stacji Kultura w Rumi,  organizowalam warsztaty w Muzostacji w Gdańsku. Koncertowałam z Gdyńską Orkiestrą Symfoniczną  i współpracowałam z Redzką Orkiestrą Dętą. Jeszcze w trakcie studiów prowadziłam lekcje gry na instrumentach klawiszowych w prywatnej szkole muzycznej w Gdańsku i wygłaszałam referat na I Ogólnopolskiej Konferencji Kół Naukowych Edukacji Muzycznej na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Otrzymałam I nagrodę w kategorii Osobowość Roku na szczeblu całego województwa pomorskiego w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego za szeroką działalność artystyczną oraz I nagrodę w tej samej kategorii w Gdyni. Występowałam w Trójmieście w ramach festiwalu pianistycznego 3CITY PIANO DAYS, czego finałem był występ w sali koncertowej na antenie Radio Gdańsk (wybrani artyści z całego Trójmiasta). Miałam również solowe wystepy na ukulele,  regularne występy fortepianowe w restauracji Panorama w Gdyni i L’Entre Villes w Sopocie. Moi uczniowie aktualnie występują na scenach, mają indywidualne wystawy prac plastycznych.

Na czas lekcji udostępiam wszystkie instrumenty, posiadam m.in. pianino klasyczne i elektroniczne, gitary, ukulele, handpan (hang drum), wiele instrumentów perkusyjnych dla dzieci do zajęć umuzykalniających.

45 minut lekcji u nauczyciela – 80 zł
60 minut lekcji u nauczyciela – 90 zł

Miejsce zajęć: Gdynia Cisowa/Pustki Cisowskie

Prowadzę również zajęcia plastyczne (ogłoszenie w dziale malarstwo i rysunek), kaligraficzne oraz warsztaty rysunku i kaligrafii (Gdynia- Kompas Edukacyjny, Wejherowo - cykl warsztatów pisarsko-kaligraficznych w Wejherowskim Centrum Kultury połączony z wystawą prac warsztatowiczów w Filharmonii Kaszubskiej). Posiadam swoje porfolio prac, nauczam plastyki , muzyki i techniki w szkole podstawowej (ukończone dodatkowe studia z kwalifikacjami do nauczania przedmiotów), tworzę prace na zamówienie, miałam własne indywidualne wystawy prac, byłam wykładowcą rysunku i liternictwa. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2021

Polecam! Pani Kasia ma świetne podejście do dzieci. Córka nie może doczekać się kolejnej lekcji i robi szybkie postępy w grze na gitarze.

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2021

Polecam najmocniej, pani Kasia udziela mi lekcji już od kilku miesięcy i szczerze nie mogłabym sobie wyobrazić lepszej nauczycielki, świetnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwą osobą i potrafi stworzyć miłą atmosferę, nauka u niej to sama przyjemność :))

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Jeśli ktoś szuka profesjonalnego, kompetentnego i jednocześnie sympatycznego nauczyciela gry na pianinie, to trafił na właściwe ogłoszenie! Zajęcia prowadzone są z pasją i przebiegają w miłej atmosferze. Pani Kasia przekazuje wiedzę w przystępny sposób i tym samym motywuje do dalszej pracy. Pod okiem tak dobrej nauczycielki w szybkim czasie można poczynić ogromne postępy. Z całego serca polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Hej! Chodzę do Pani Kasi już od kilku lat i z uśmiechem na twarzy mogę powiedzieć, że nie ma lepszej nauczycielki. :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Nie mam co prawda porównania do innych nauczycieli, ale nauka u pani Kasi to przyjemność - dobór repertuaru i atmosfera lekcji bardzo na plus, pozytywna motywacja pomaga mi się rozwijać :) a jestem osobą, która zaczęła naukę gry na pianinie już jako dorosła i wiele było po mojej stronie związanych z tym wątpliwości, ale przemy razem naprzód i to się liczy :) polecam

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2018

Bardzo doceniam pracę włożoną w przygotowanie mojej córki do szkoły muzycznej, dostała się bez problemu pozdrawiam serdecznie

avatar
Kasia B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2017

Szczerze polecam zajęcia u Pani Kasi!! Cieszę się, że trafiłam pod jej skrzydła. Świetna atmosfera zajęć, można wypisać wiele pozytywów :) Pani Kasia jest wymagająca, rzetelnie podchodzi do zajęć, przez co robię coraz większe postępy. Polecam najmocniej!!

avatar
Karo i Adam P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2017

Kompleksowa nauka muzyki. Jestem bardzo zadowolony.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Bardzo kompetentna nauczycielka, świetnie przekazuje swoją wiedzę, w sposób zrozumiały. Z całym przekonaniem polecam panią Kasię jako fachowcę, profesjonalną nauczycielkę z ogromną pasją i miłością do muzyki.Ja jestem zachwycona, polecam, polecam, polecam :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2017

Chodzenie na zajęcia to czysta przyjemność. Polecam wszystkim osobom, które zawsze chciały grać na pianinie, ale z różnych powodów nie zrobiły tego to tej pory. W moim przypadku potrzebowałam nauki od podstaw, gdyż wcześniej nie miałam styczności z instrumentami. Myślałam, że może to jednak za późno na naukę, ale moje wątpliwości zostały rozwiane. Z każdymi kolejnymi zajęciami czułam, że to był bardzo dobry wybór :) Pani Kasia jest cierpliwą i przesympatyczną osobą, a zajęcia są prowadzone w przyjaznej i niestresującej atmosferze. Do tego doskonale potrafi przekazywać wiedzę i umiejętności oraz motywować do dalszego działania. Po każdych zajęciach czuję niedosyt i nie mogę się doczekać kolejnych :) Takie podejście do nauczania czynią z Niej fantastycznego nauczyciela, który potrafi uczyć osoby w każdym wieku. Serdecznie polecam!

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2016

Jestem bardzo zadowolona z lekcji gry na instrumentach i teorii muzyki, polecam szczególnie ze względu na wszechstronność artystyczną, umiejętność tłumaczenia zawiłych muzycznych teorii, zdolności muzyczne prowadzącej.

avatar
Asia W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2015

Rewelacja :) Wspaniały nauczyciel!!!, po zajęciach mam jeszcze większy zapał do ćwiczenia techniki gry i śpiewu. Wiem jak ćwiczyć, wiele się nauczyłam, mam motywację do zdobywania kolejnych muzycznych szczytów :) Z czystym sumieniem polecam :) Pełen profesjonalizm i lekcje prowadzone z pasją :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2015

Pełne zrozumienia i empatii podejście do ucznia, umiejętność skutecznego zachęcenia do nauki i motywowania oraz niesamowita lekkość i naturalność w uczeniu muzyki to najważniejsze cechy, które charakteryzują Panią Kasię. Moja córka uczęszcza od ponad roku na pianino i gitarę i cały czas czyni imponujące, bardzo wyraźnie zauważalne postępy. Bardzo serdecznie polecam wszystkim!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2015

Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, w miłej atmosferze, a czas mija zdecydowanie za szybko :) Nauczycielka przesympatyczna, bardzo dobrze tłumaczy i daje cenne wskazówki. Lekcje to czysta przyjemność! Serdecznie polecam

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2015

Wiele mozna sie nauczyc, zajecia prowadzone profesjonalnie i z pasja :) Kazda minuta zajec super zagospodarowana :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2015

Bardzo ciepła, inspirująca, zawsze przygotowana nauczycielka :) Teraz śmigam na ukulele jak prawdziwy hawajczyk!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Mam możliwość wydania opinii o zajęciach dla mnie bardzo ważnych i trudnych. Trudnych dlatego, gdyż jako laik przedmiotu potrzebuję pomocy kompleksowej, od podstaw. Takiej pomocy doświadczam na każdych zajęciach i poza nimi. Kontakt z Panią, która prowadzi lekcje jest stały i zawsze mogę liczyć na wskazówki i dodatkowe materiały potrzebne do ćwiczeń. Zajęcia przebiegają płynnie i są rzeczowe, dzięki czemu wiadomo jakie ćwiczenia wykonywać, aby osiągnąć zamierzony cel. Pani potrafi odpowiedzieć na każde pytanie i wyjaśnić, zademonstrować to o czym mowa. Dla mnie zajęcia są bardzo rozwojowe, inspirujące. Polecam je każdemu, kto chce obcować z muzyką, a zwłaszcza tym, którzy nie wierzą we własne siły, bo prowadząca zajęcia jest wyjątkowo życzliwą i empatyczną osobą !

avatar
Mike
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2015

Dzięki zajęciom z pianina i kształcenia słuchu mój syn dostał się do szkoły muzycznej II stopnia, z przyjemnością uczęszczał na zajęcia. Bardzo polecamy!!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2015

Wymarzona nauczycielka muzyki....radosna, ciepla, wszechstronnie utalentowana. Corka po kazdej lekcji wraca szczesliwa jak po cudnej przygodzie. Polecamy bardzo.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.