Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 68
avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Bardzo polecam lekcje włoskiego z Ewą z Il Sole. Bezpośredni kontakt, elastyczność i wyrozumiałość - to tylko kilka z superlatywów, które przychodzą mi do głowy na początek, ale jest ich znacznie więcej. Ważne, że żadna lekcja nigdy nie była nudna, a uczyliśmy się 2 lata z Ewą - także jak najbardziej polecam.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2019

Z Ewą uczyłam się podstaw języka włoskiego przez roku czasu na skype. Ewa potrafiła dobierać tematy odpowiadające moim zainteresowaniom i słuchała moich sugestii odnośnie materiału. Wydaje mi się, że dzięki Ewie po roku odblokowałam się i potrafiłam mówić po włosku. Jedna osoba może powiedzieć, że to długi czas, ale ja uważam, że lepiej późno niż wcale. Ewa opowiada ciekawie o różnicach kulturowych czy anegdotach dotyczących życia włoskiego, co uważam za istotne w poznawaniu języka obcego.

Polecam miłośnikom języka włoskiego.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2019

Jeżeli szukasz, naprawdę dobrego nauczyciela języka włoskiego to idealnie trafiłeś. Ewa to profesjonalistka w całym znaczeniu tego słowa. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć, które opracowuje indywidualnie z lekcji na lekcje. Jak mało kto, potrafi w przejrzysty sposób wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia gramatyczne. Ucząc się z Ewą, po prostu zdobywasz wiedzę. Lekcje mijają w bardzo szybkim tempie, a wiedza pozostaje w głowie. Materiały są dobierane w taki sposób, aby zajęcia były interesujące, a poziom odpowiedni. Na tych zajęciach czujesz się tak, jakbyś był we Włoszech. Jeżeli chcesz przełamać barierę mówienia, chcesz mówić pewniej, podszkolić gramatykę, przejść na wyższy poziom to wybór Il Sole będzie idealnym rozwiązaniem.
Szczerze polecam.

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2018

Uczę się z Ewą od ponad pół roku i jak najbardziej polecam jako najlepszy sposób nauki języka włoskiego. Poza oczywistym aspektem, czyli elastycznością grafika, sama nauka sprawia dużą przyjemność. Nie narzuca jedynego, słusznego planu zajęć, dopasowuje do umiejętności ucznia.Uczy, ale przede wszystkim słucha i czyta "radosną" twórczość ucznia. Dzięki niej udało się przetrwać ponad dwa miesiące, gdzie bez znajomości języka włoskiego nie byłoby łatwo.
Zdecydowanie polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Ewa uczy języka włoskiego z pasją! Jest bardzo kompetentnym i cierpliwym nauczycielem oraz bardzo ciepłą i przyjazną osobą. Motywuje do nauki, a lekcje z nią to prawdziwa przyjemność. Polecam każdemu, kto jest zainteresowany nauką języka włoskiego, niezależnie od poziomu.

Uczę się włoskiego z Ewą od ponad roku. Przez ten czas zauważyłam ogromne postępy. Ewa zawsze potrafi poprowadzić lekcję w kreatywny sposób, nawet wtedy kiedy kursant nie jest przygotowany ;)

Kiedyś nie byłam przekonana do lekcji online przez Skype, zajęcia z Ewą zmieniły moje zdanie na ten temat. Muszę też przyznać, że to najlepszy nauczyciel jakiego miałam, a miałam ich trochę ;)

avatar
MAŁGORZATA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Włoskiego z Ewą zaczęłam się uczyć kilka lat temu - był mi potrzebny do komunikacji codziennej (jeżdżę okazyjnie do Włoch jako pilot). Od samego początku lekcje były prowadzone bardzo profesjonalnie a zarazem ciekawie i zróżnicowanie. Po latach przerwy wróciłam do IL SOLE by przygotować się do zdania egzaminu państwowego. Kiedyś nauka stacjonarna, dziś lekcje przez SKYPE'a - super rozwiązanie, zawsze mam coś do przygotowania samodzielnie, później jest to weryfikowane w trakcie lekcji. Nowe tematy są rzetelnie tłumaczone. Ewa jest wspaniałym nauczycielem - z pełną odpowiedzialnością mogę polecić jej lekcje innym, chcącym poznać tajniki tego barwnego języka.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Włoskiego uczę się już kilka lat i miałem do czynienia z wieloma nauczycielami.
Znacie sytuację gdy lektor mówi wam: "Będziemy uczyć się według podręcznika X. Tam jest wszystko usystematyzowane i po kolei. Nie da się, żebym przygotowywał się do każdego ucznia indywidualnie. Kto miałby na to czas".
Albo tę podczas konwersacji gdy składasz nieporadnie zdanie by przekazać swoją myśl i usłyszysz na koniec: "No, no, no. Non hai ragione." Po czym następuje kilku (lub kilkunastu) minutowy wywód lektora co on sądzi na zadany temat.
Eh...
Na szczęście Ewa jest zupełnie inna. Ta lektorka to skarb dla każdego ucznia.
Cierpliwa, ciepła, nie narzucająca swojego zdania, ani trybu pracy. Zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć i gotowa w momencie zmienić przerabiany temat (nie zawsze ma się ochotę na gramatykę, czasami człowiek chce po prostu pogadać). W stu procentach dostosowuje się do oczekiwań ucznia. Razem z nim szuka najlepszej drogi do osiągnięcia celów językowych.
Uzbrojona w bogaty zasób materiałów, którymi fantastycznie urozmaica "nudne lekcje".
Jeśli szukasz osoby, która swoją radą i wsparciem pomoże ci w nauce języka (a nie w przerobieniu podręcznika) to lepiej trafić nie mogłeś.
Szkoda, że skala ocen jest tylko pięciostopniowa bo Ewa zdecydowanie zasługuje na celujący i to z dużym plusem.

avatar
Sławomir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2017

Uczę się z Ewą od roku. Od początku spodobał mi się jej kompetentny sposób nauczania, profesjonalne podejście do pracy przejrzyste zasady współpracy i elastyczność, jeżeli chodzi o układanie grafiku zajęć- czego potwierdzeniem jest obowiązujący regulamin. Ewa nie jest korepetytorem a nauczycielem. Dysponuje ogromną bazą leksykalną i bez problemu dostosowuje ją do poziomu języka i oczekiwań słuchaczy. Stosuje się do sugestii kursantów kładąc nacisk na gramatykę, fonetykę lub słownictwo. Duża ilość ćwiczeń pozwala na permanentne obcowanie z żywym językiem. Jest wymagająca i kwestionuje współpracę doraźną, nieodpowiedzialną.
Poza ogromną wiedzą teoretyczną imponuje zorientowaniem na praktyczną stronę języka włoskiego. Prywatnie jako miłośniczka Włoch i eksploratorka ukochanej Umbrii, zaraża ciekawością do wszystkiego co włoskie i lokalne. To sympatyczna osoba, która kiedy tylko odwiedza Polskę, spotyka się z kursantami i zaprasza ich na praktyczne kursy do Włoch.
Szczerze polecam naukę włoskiego z Ewą!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Lekcje z Pania Ewa to czysta przyjemność, potrafi zarazic pasja do nauki jezyka wloskiego. Lekcje prowadzone sa w bardzo ciekawy i przystepny sposob. Pani Ewa jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do lekcji, tematyka zajec jest dostosowana do kazdego indywidualnie, roznorodnosc materialow sprawia, ze nie mozna sie nudzic. Jest to lektor motywujacy do nauki, ale jednoczesnie wymagajacy od swoich uczniow systematycznosci, co tak naprawde moim zdaniem jest kluczem do sukcesu. Mozliwosc odbycia lekcji przez skype skraca czas jaki potrzebujemy na dojazdy i korki w przypadku standardowych zajec. Z czystym sumieniem polecam lekcje u Pani Ewy!

avatar
patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Wspaniały sposób na naukę języka!. Pani Ewa zawsze sie dostosowuje do godzin które mi odpowiadaja , a czasem sie zmieniają z uwagi na prace

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Początkowo zdecydowałam się na zajęcia z panią Ewą z powodu moich częstych podróży i braku możliwości uczestniczenia w tradycyjnych zajęciach grupowych.
W tej chwili nie zmieniłabym nauki poprzez Skype na zajęcia odbywające się w jakiejkolwiek szkole językowej.
Nauka z panią Ewą ma dla mnie same plusy począwszy od faktu że nie muszę dojeżdżać na zajęcia ( więc nie marnuję czasu na dojazdy) poprzez ciekawą formę lekcji ( zajęcia są zróżnicowane, używamy różnych metod nauczania - tłumaczenie tekstów ze stron internetowych,rozmowa o aktualnych wydarzeniach, korzystamy z wielu książek, oraz różnych quizów i fiszek). Ponieważ podczas zajęć korzystamy z dokumentów tworzonych w Gmail, nie trzeba się martwić o góry kserówek zalegających na półce, wszystko jest tworzone na bieżąco i można wrócić do notatek w dowolnej chwili. Dodatkową dla mnie zaletą zajęć z Panią Ewą była elastyczność. Obecnie mieszkam w USA wiec pomiędzy naszymi krajami istnieje duża różnica czasowa, jednak ten fakt nie stanowi żadnych trudności jak się początkowo obawiałam. W przypadku jakiś wypadków losowych, kiedy jesteśmy zmuszeni przełożyć lekcję też nie istnieją żadne problemy.
Uważam, że nauka z Panią Ewą to nie tylko wygodny ale przede wszystkim efektowny sposób na poznanie języka włoskiego!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Goraco polecam lekcje z Ewa! Poczatkowo bylam sceptycznie nastawiona do lekcji przez internet, nie majac wczesniejszego doswiadczenia w tej kwestji. Obecnie nie zamienilabym tej formy nauki na standrdowe korepetycje czy nauke w grupie. Po pierwsze jest to niesamowita oszczednosc czasu (brak dojazdow), mozliwosc dostosowania lekcji do potrzeb indywidualnych, wystarczy laptop/tablet, mail, ewentualnie drukarka i to wszystko! Ewa dostosowuje poziom nauki indywidualnie, lekcje prowadzi w interesujacy sposob korzystajac z rozmaitych materialow. Jednym slowem nudy brak:-). Jest swietna nauczycielka, pelna pomyslow i entuzjazmu, a co wiecej, wystarcza tylko checi i wspolpraca, zeby cieszyc sie z postepow w nauce! Goraco polecam!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2017

Z pełnym przekonaniem rekomenduję lekcje włoskiego z p. Ewą, doświadczoną nauczycielką, świadomą metod i narzędzi w nauce języka obcego przez obcokrajowców. Skype to wygodne narzędzie także dla tego, iż trudno znaleźć grupę w której można się uczyć włoskiego na poziomie B1, C etc. Zazwyczaj szkoły językowe oferują naukę na poziomie podstawowym i średniozaawansowanym.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2017

Uczę się z Panią Ewą włoskiego prawie 4 lata. Początkowo stacjonarnie, ale obecnie przez Skype. Ta forma lekcji ma same zalety. M. in.:
1) można mieć lekcję wszędzie - brak konieczności dojazdów,
2) doskonale słychać ucznia i lektora - żadne przejęzyczenie nie przejdzie nie zauważone,
3) lekcja jest bardzo intensywna,
4) w systemie google doc. powstaje gotowy zapis lekcji - wszystkie notatki tworzone są na bieżąco i korygowane przez lektora
5) możliwość wspólnego korzystania z materiałów multimedialnych (youtube, strony www itp) co urozmaica lekcję i pozwala na kontakt z żywym językiem.

Lekcje z Panią Ewą są BARDZO skuteczne. Uczy i wymaga!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2017

Uczę się z Panią Ewą już prawie rok i jestem bardzo zadowolona. Uczę się przez Skypa, na odległy dystans z dużą zmianą czasową, jednak to nie przeszkadza w swobodnym ustalaniu terminów lekcji. Pani Ewa ma genialne podejście do ucznia, zna efektowne i różnorodne metody nauczania, zapewnia przesympatyczną bezstresową atomsfere, jest zaznajomiona z włoską kulturą i mową potoczną. Czuć że kocha to co robi:) Serdecznie polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2017

Szczerze polecam nauke u Pani Ewy. Pani Ewa jest świetną nauczycielką. Zna nie tylko język włoski, ale i włoskie tradycje i obyczaje. Lekcje przez skype są naprawde ciekawe. Nigdy wczesniej nie myslałam, że mozna się uczyć w taki sposób, na odległość - teraz wiem że lekcje przez skype są nie tylko możliwe, ale i fajne! :) Polecam!!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2016

Polecam naukę języka włoskiego przez Skype. Początkowo sceptycznie podchodziłam do tej formy nauki, ale ze względu na fakt, iż chciałam uczyć się tego języka, a jednocześnie dysponuję bardzo małą ilością wolnego czasu, zaryzykowałam. I nie żałuję. Pani Ewa jest wspaniałym nauczycielem. Polecam

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2016

Szczerze polecam naukę u Pani Ewy Moskal, bardzo kompetentna nauczycielka, znająca bardzo dobrze język włoski, potrafiąca przekazać swoją wiedzę w sposób ciekawy i efektywny. Idealnym rozwiązaniem są lekcje online które prowadzi Pani Ewa, swoją efektywnością nie różnią się od typowych face to face a nauka we własnym domu jest o wiele wygodniejszą i mniej czasochłonną opcją (zwłaszcza gdy w grę wchodzą dojazdy jest to ogromne ułatwienie). Pobierałam lekcje przez skypa u Pani Ewy przez około 2 lata i z czystym sumieniem mogę stwierdzić że są bardzo dobrze zorganizowane.

avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2016

Bardzo polecam szkołę j. włoskiego 'Il sole' - po roku nauki jestem ​bardzo zadowolona z rezultatów.
Uczyła mnie p. Karolina - uważam, że jest świetną nauczycielką z ogromną wiedzą nie tylko na temat samego języka, ale też kultury i historii a do tego ma niesamowite poczucie humoru.
Zaczynałam w grupie 2-os, ale po odejściu jednej kursantki zaproponowano mi lekcje indywidualne - bardzo polecam. Można ustalić sobie wygodne godziny zajęć i nie ma możliwości, żeby się do zajęć nie przygotować :) Na początku każdej lekcji jest powtórka z kilku poprzednich.
Jestem bardzo zadowolona!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Szczerze polecam naukę w szkole IL SOLE. Uczyłam się tam jak na razie rok i mogę szczerze przyznać, że dzięki kompetentnej kadrze i ciekawym zajęciom udało mi się z łatwością opanować podstawy języka. Praca w małych grupach sprzyja szybkiemu przyswajaniu wiedzy, a atmosfera pracy jest przyjemna. Na pewno wrócę na kolejne zajęcia.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2015

Bardzo polecam naukę w IL SOLE. Nauka w małych grupach, co sprzyja szybszemu przysfajaniu wiedzy. Fachowa i kompetentną kadra. Ciekawe metody nauczania, dostosowane odpowiednio do danej grupy. A także nauka i powtarzanie opanowanego materiału przez różne gry. Podczas kursu wykorzystywane są metody angażujące wszystkie zmysły, więc wiedza jest szybciej przysfajana. Gorąca polecam jeśli nie tylko chcesz nauczyć się języka, ale też dowiedzieć się wiele o kulturze Włoch.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2015

Witam Wszystkich Miłośników języka włoskiego
(obecnych i przyszłych)!
Jeśli Ktoś z Państwa, nie podjął jeszcze decyzji co do wyboru szkoły, w której pragnie zgłębiać ten niesamowity język, bardzo gorąco chciałabym polecić szkołę Pani Ewy Moskal "IL SOLE " w Rzeszowie.
Miałam ogromną przyjemność być uczestniczką kursu, prowadzonego przez Panią Ewę. Pani Ewa bardzo kocha to co robi, nigdy się nie zniechęca, nawet jak kursant nie pamięta jakiegoś słowa, stara się wykorzystać wszelkie dostępne środki wyrazu, aby wydobyć wiedzę z "delikwenta". Wiele słów zapamiętałam tylko dlatego, ponieważ Pani Ewa znalazła dla mnie skojarzenie, które pozostało już na zawsze. Na każdych zajęciach korzystaliśmy z materiałów przygotowanych własnoręcznie przez Panią Ewę. Piękne ilustracje, ciekawe gry, precyzyjnie wykonane fiszki, sprawiły, że nigdy nie zauważyłam, kiedy minęły 2 godziny. Pisać mogłabym dużo, myślę jednak, że Państwo nie mają czasu, aby długo czytać. Gdyby jednak Ktoś chciał o coś zapytać, chętnie odpowiem drogą mailową kotanna@onet.eu
Zachęcam Wszystkich Państwa, podejmijcie wyzwanie i zróbcie coś dla siebie, naprawdę warto!
Anka

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2015

Serdecznie polecam naukę języka włoskiego w szkole IL SOLE. Pani Ewa przygotowuje ciekawe, urozmaicone lekcje, wykorzystuje podczas zajęć wszystkie zmysły kursanta. W trakcie zajęć wykorzystywane są róźne pomoce dydaktyczne (obrazki, gry, ; fiszki). Pani EWA potrafi zainteresować kursanta zarowno samym językiem jaki i elementami kultury włoskiej. Dodatkowym atutem kursów w IL SOLE jest stawianie kursantom wysokich wymagań, odpytywanie, które początkowo wydaje się być śmieszne ( dla dorosłego czlowieka, który juz dawno zakończył edukację) daje dobre efekty i po pewnym czasie obserwuje się, że slownictwo staje się bogatsze i nie brakuje juz tylu słów w trakcie rozmowy jak na pierwszych lekcjach. Serdecznie polecam szkołę IL SOLE - nowoczesne, innowacyjne , ciekawe metody nauczania, które dają dobre efekty.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2015

Z całego serca polecam szkołę IL SOLE! Nie tylko zapewnia naukę języka na najwyższym poziomie, nieustannie motywując do pracy, ale także panuje tam miła, swojska atmosfera, okraszona "włoskością" w szerokim tego słowa znaczeniu! Lekcje są bardzo intensywne i urozmaicone, a dzięki małym grupom nie sposób "wyłączyć się" nawet na chwilę - dlatego szybko można zauważyć u siebie postępy. Generalnie ciężko mi wyobrazić sobie lepszą szkołę językową, pani Ewa to prawdziwy nauczyciel z powołania. Ogromnie się cieszę, że tam trafiłam, grazie di tutto!:)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2015

Gorąco polecam naukę języka włoskiego w IL SOLE. Zajęcia z Panią Karoliną są samą przyjemnością - swoim podejściem i organizacją pracy motywuje do nauki i uczęszczania na kurs. Miła atmosfera i ciekawie prowadzone lekcje gwarantują szybki postęp w nauce. Materiał językowy dopasowany jest indywidualnie dla kursanta, także można zacząć naukę na każdym poziomie. Ponadto godziny spotkań można zaplanować tak, aby nie kolidowały z naszymi codziennymi pracami.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Zdecydowanie polecam każdemu! Pani Ewa - nauczyciel, jakich mało na tym świecie, sumienna, z zasadami, pyta na każdych zajęciach, wymaga, by odrabiać zadania i pracować w domu - choć godzinę tygodniowo, ale jednak nie ma wyproś. Na szczęście Pani Ewa uczy nas szybko, że ta sumienność i praca się opłaca. Grupy są małe, zgrane poziomem, tak, że nikt nie czuje, że coś jest dla niego zbyt trudne i nie nadąża. Pani Ewa zawsze chętnie odpowiada na pytania i nasze wątpliwości. Zajęcia z włoskiego szybko stają się przyjemnością - wypełnione różnymi metodami nauczania, czasem śmiesznymi skojarzeniami, historyjkami, dzięki którym zapamiętujemy przydatne zdania, grami, ale też i klasycznymi metodami - czytaniem, zadaniami z gramatyki, pisaniem, mówieniem i słuchaniem. Podoba mi się, że nie da się nie mówić, a przynajmniej nie starać mówić na zajęciach po włosku. Pani Ewa zmusi nawet największego lenia lub "wstydnisia" do podjęcia próby mówienia po włosku. Nie ma szans, żeby się w końcu nie przełamać. Jest dyscyplina, ale są świetne efekty. Aż każdemu chce się uczyć jeszcze więcej! Miła atmosfera na zajęciach sprawia, że nie jest to stresujące przeżycie, jak wspomnienia ze szkolnej ławki. Sama przyjemność być uczniem w Takiej szkole i pod okiem Takiego Nauczyciela! Polecam.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2015

Serdecznie polecam szkołę "il Sole". Duże zaangażowanie w prowadzenie zajęć, indywidualne podejście do kursantów, nastawienie na naukę i doskonalenie wszystkich umiejętności (czytanie, pisanie, mówienie, słuchanie, poprawność gramatyczna), ciekawe urozmaicenia w postaci dodatkowych materiałów dydaktycznych oraz przyjazna atmosfera to główne zalety kursów prowadzonych przez Panią Ewę. Naprawdę gorąco polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2015

Jestem zadowolona z zajec w szkolce jezykowej "Il sole" u pani Ewy. Daly mi one dobra baze do jezyka medycznego, na ktorym mi zalezy. Ponadto Pani Ewa pokazala mi wiele fajnych sposobow na samodzielna nauke jezyka rowniez po zajeciach. Zajecia sa staranie przygotowane i ukierunkowane na indywidualne potrzeby studenta:) Polacam

avatar
Luca
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2015

Devo dire che sono molto soddisfatto dei risultati ottenuti dalla mia Ale! In poco più di 3 anni, grazie ad Ewa e alla sua competenza e professionalità, la mia ragazza è riuscita a raggiungere un ottimo livello in Italiano... E' anche grazie ad Il Sole che oggi posso convivere e fare progetti insieme ad Ale in Italia. Davvero grazie! Ho anche avuto il piacere di conoscere Ewa di persona e di incontrarla più volte; è una persona molto simpatica e intelligente. Più che una insegnante, è un'amica per Ale.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2015

Polecam szkole jezyka wloskiego il Sole. Uczylam sie przez prawie rok w szkole, pozniej kontynuowalam nauke przez komunikator skype, poniewaz wyjechalam do Wloch. Pani Ewa jest wymagajaca, ale i bardzo sympatyczna osoba. Atmosfera na lekcjach jest bardzo mila. Goraco polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2014

Uczyłam się włoskiego u Pani Ewy od podstaw przez 4 lata. Na początku byłam przerażona wysokimi wymaganiami i dyscypliną na lekcjach. Ale szybko przekonałam się o skuteczności metod Pani Ewy. Ciężka praca u podstaw zaowocowała dobrą znajomością języka już po roku nauki. Jednocześnie dzięki pasji, jaką dla Pani Ewy jest przekazywanie wiedzy swoim kursantom uczyłam się z przyjemnością przez następne lata. Miłość do Włoch i języka włoskiego Pani Ewy zaraża. Nie spotkałam jeszcze tak profesjonalnego, sumiennego, rzetelnego i skutecznego NAUCZYCIELA, który potrafi zmotywować do nauki nawet największego lenia. Dla mnie każda lekcja u Pani Ewy to była sama przyjemność i bardzo żałowałam każdej opuszczonej godziny! Potwierdzam: wszystko, co zostało napisane przez innych uczestników kursów to prawda. SERDECZNIE POLECAM :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Polecam i zachęcam do nauki języka włoskiego w Il sole z P. Ewą. Uczęszczałam na kurs przez 3 lata i jestem bardzo zadowolona z zajęć i osiągniętych efektów. Lekcje w małych grupach, świetna atmosfera, wspaniali ludzie, a przede wszystkim ciekawe zajęcia, na które z przyjemnością się przychodzi. Sporo można się nauczyć, bo od kursanta się wymaga i dba o jego systematyczną naukę ;-) Bardzo podobało mi się to, że P. Ewa zawsze indywidualnie podchodziła do każdej osoby i starała się, żeby każdy wszystko zrozumiał, zanim przechodziło się do kolejnego zagadnienia. Zajęcia były dopasowywane do każdej grupy i tylko od nas zależało czy chcemy i staramy się iść szybciej z materiałem do przodu czy bardziej preferujemy wolniejsze tempo.
Myślę, że mogę tu napisać, że Il sole jest najlepszą szkołą języka włoskiego w okolicy, a P. Ewa perfekcyjną nauczycielką, która wie co robi, bo po prostu szczerze to kocha i zaraża wszystkich wokół swoją miłością do Włoch ;-)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Gorąco polecam kurs języka włoskiego w Il Sole, Pani Ewa- profesjonalistka z ogromną wiedzą, dobrze uczy i wymaga, odpytuje co zajęcia-ale własnie to motywuje do nauki. Oprócz standardowej wiedzy książkowej opowiada o zwyczajach, kulturze i zwrotach potocznych. Polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2014

Rok nauki języka włoskiego w szkole Il Sole pozwolił mi na w miarę swobodne posługiwanie się językiem w hotelu, sklepie, restauracji, na targu czy stacji benzynowej... podczas tegorocznych wakacji. Szkoła doskonale przygotowuje m.in. do konwersacji właśnie w takich sytuacjach. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, z lekcji na lekcję sprawdzana jest wiedza, dużo dialogów, dużo samodzielnych wypowiedzi - czyli generalnie to, o co chodzi w nauce języka. Podkreślić także należy, że w przypadku problemów ze zrozumieniem materiału nie ma kłopotu z dodatkowymi konsultacjami. Zarówno Pani Ewa jak i Pani Karolina chętnie starają się ponownie wytłumaczyć zagadnienie. Fajne jest to, że prowadzące angażują się w nauczanie przez co lekcje są bardzo ciekawe. Jeśli szukasz dobrej szkoły - spróbuj z Il Sole - na pewno nie będziesz żałować. Ci vediamo a scuola!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2014

Bardzo dobra szkoła, świetna atmosfera i widoczne gołym okiem efekty. W Il Sole uczę się włoskiego od czterech lat i jestem bardzo zadowolony. Pani Ewa, prowadząca zajęcia, wykazuje się ogromnym zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2014

Z panią Ewą Moskal miałam okazję współpracować klika lat. Szczerze polecam, bo zajęcia zawsze prowadzone były profesjonalnie i skutecznie. Rekomenduję panią Ewę jako nauczyciela w pełni sumiennego i obowiązkowego, gwarantując jednocześnie wspaniały kontakt z przesympatyczną osobą. Jej osobowość i rzetelne przygotowanie do lekcji sprawia, że z przyjemnością jeździ się do Il Sole :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2014

Gorąco polecam zajęcia z Panią Ewą. Jest najlepszą nauczycielką języka włoskiego, a z kilkoma miałam już styczność. Osobom które nie mieszkają w Rzeszowie polecam zajęcia przez skype'a które są prowadzone w bardzo fajny sposób i nie odbiegają od tych normalnych odbywających się w szkole. Pani Ewa jest wymagająca, ale atmosfera za zajęciach jest miła i bezstresowa.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2014

Polecam gorąco Il Sole i przesympatyczną Panią Ewę. Pod pięknym uśmiechem skrywa się bardzo wymagająca Pani Profesor. Nie myślcie sobie, że jest łatwo. Zapewniam, łatwo nie jest, po prostu trzeba wkuwać słówka, odmiany, na okrągło, ale potem jaka jest satysfakcja i zaskoczenie, kiedy już jesteś w cudnej Italii i nie machasz rekami, tylko po prostu mówisz po włosku:-) polecam, sprawdziłam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2014

Bardzo polecam kursy u Pani Ewy, wymagająca, kompetentna,a przy tym cierpliwa i wyrozumiała nawet dla najbardziej opornych kursantów. Jednym słowem jak kurs włoskiego to tylko w Il Sole u Pani Ewy!

avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2014

Profesjonalizm w każdym calu,uczestnictwo w kursach języka włoskiego prowadzonych przez Panią Ewę to czysta przyjemność.Jeżeli ktoś dąży do opanowania języka włoskiego to polecam szkołę il sole gorąco, wszystkim przyszłym kursantom.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2014

Gorąco polecam szkołę Il Sole. Jeśli ktoś chce nauczyć się włoskiego dobrze, szybko i w miłej atmosferze nie znajdzie lepszego miejsca. Profesjonalnie prowadzone zajęcia z wykorzystaniem zróżnicowanych pomocy, ćwiczenia na wszystkie sprawności językowe (mówienie, czytanie, słuchanie), jasno wytlumaczona gramatyka, ćwiczona aż "wejdzie w krew". Pani Ewa dba o systematyczną naukę swoich kursantów więc nie sposób nie nauczyć się jężyka. Ponadto, małe grupy dają mozliwość kontroli postępów oraz wprowadzają kameralną, sympatyczną atmosferę.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2014

Gorąco polecam szkołę "Il sole". Zajęcia są bardzo interesujące, ćwiczenia zróżnicowane, więc nie ma czasu na nudę. 1.5 godz. lekcji mija zdecydowanie za szybko. Atmosfera na zajęciach jest bardzo sympatyczna. Nauka włoskiego w "Il sole" to prawdziwa przyjemność!

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2014

Pełen profesjonalizm i miła atmosfera oraz życzliwe podejście do "studenta" to cechy charakterystyczne dla nauki w "IL SOLE". Polecam każdemu zainteresowanemu nauką języka włoskiego.

avatar
Fabio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2014

La mia ragazza frequenta la scuola "il sole" da circa un anno ed i risultati sono per me molto soddisfacenti. Ho incontrato Ewa diverse volte nel suo studio, la trovo molto professionale sul lavoro. Ho avuto il piacere di assistere alle sue lezioni, niente è lasciato al caso anzi è tutto preparato nei minimi dettagli. Oltre ad essere competente nel suo ruolo di insegnante è una persona molto simpatica ed affabile. Sono molto soddisfatto del livello che ha raggiunto la mia ragazza grazie agli insegnamenti di Ewa.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2014

Moja przygoda z Pania Ewa zaczela sie rok temu, jako ze od 3 lat mam chlopaka, ktory jest wlochem zdecydowalam sie na nauke jezyka. Pani Ewa jest profesjonalna w kazdym calu, zawsze przygotowana do zajec, motywujaca do nauki a co najwazniejsze stwarza ona sympatyczna atmosfere, przy ktorej nie sposob sie nudzic. Zajecia sa zawsze urozmaicone, wprowadzane sa roznorodne zadania pozwalajace cwiczyc wszystkie umiejetnosci (poczawszy od mowienia po sluchanie oraz pisanie). Coz tu duzo mowic nie znajdziecie Panstwo lepszej korepetytorki z jezyka wloskiego. POLECAM SERDECZNIE! (przepraszam za brak polskich znakow ale wlasnie teraz jestem w Italii i pisze z "wloskiego" komputera :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2014

Bardzo cieszę się, że zdecydowałam się na wybór zajęć z języka włoskiego w szkole „Il Sole”.
Pani Ewa jest nauczycielem wymagającym i ciągle motywującym do wysiłku i systematycznej pracy. Zajęcia są bardzo urozmaicone i pozwalają rozwijać przede wszystkim umiejętność mówienia. Duży nacisk kładziony jest także na leksykę oraz zagadnienia gramatyczne. Ponadto uczniowie mają możliwość korzystania z wielu dodatkowych materiałów i dokumentów autentycznych, poznając dzięki temu nie tylko język ale i zagadnienia cywilizacyjne dot. Włoch. Sympatyczna atmosfera panująca na lekcjach sprzyja nauce. Wg mnie sukcesem Pani Ewy jest fakt, że potrafi pogodzić swoje wymagania z oczekiwaniami ucznia, co przynosi bardzo dobre rezultaty. Zadowolone będą osoby zarówno przygotowujące się do egzaminów jak i te, które pragną uczyć się tego języka, aby posługiwać się nim podczas pobytu we Włoszech.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2014

Polecam serdecznie naukę języka włoskiego w Il Sole. W szkole panuje bardzo serdeczna atmosfera, o którą dba Pani Ewa. Grupy są bardzo małe, przez co nauka staje się jeszcze bardziej efektywna. Pani Ewa zatrudnia też bardzo profesjonalną kadrę. Zajęcia z Panią Karoliną na poziomie podstawowym, były prowadzone bardzo rzetelnie i w bardzo miłej atmosferze. Dały mi solidny fundament do dalszej nauki języka włoskiego.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2014

Szkołe il Sole polecam bardzo gorąco. Zapisując się na kurs oczekiwałem zbudowania solidnych podstaw i zajęcia te umożliwiły mi to w 100%. Zdobyte w ten sposób umięjętności z powodzeniem dało sie wykorzystywać podczas wizyt we Włoszech i mam postanowienie kontunuować naukę, oczywiście w il Sole.

avatar
Iwona K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2014

Szkołę "Il sole" i zajęcia prowadzone przez Ewę Moskal polecam wszystkim.Po 2,5 latach nauki z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że "mówię po włosku"(nie mając wcześniej nic wspólnego z tym językiem). Zajęcia były prowadzone w sposób profesjonalny i rzetelny, nie można też nie wspomniec o cudownej atmosferze panującej podczas zajęć.Uważam, że prowadząca Ewa M. jest perfekcjonistka w każdym calu.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2013

z całego serca polecam zajęcia z Panią Ewą Moskal. znakomita, serdeczna atmosfera połączona z ogromną rzetelnością, zaangażowaniem i skupieniem owocuje błyskawicznymi postępami.
Marcin Grzesiuk,
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej.

avatar
Justyna Niedziałek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2013

Bardzo serdecznie polecam naukę u Ewy, naprawdę rzetelna i bardzo sympatyczna osoba. Ucząc od podstaw stwarza solidny fundament do dalszego kształcenia. Zajęcia przybierają ciekawy charakter, a luźna atmosfera na nich panująca sprawia, że uczęszczanie na nie to czysta przyjemność.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2013

Z czystym sumieniem mogę polecić naukę języka włoskiego w IL SOLE. Lektorka uczy języka na wysokim poziomie i z dużym zaangażowaniem, a lekcje z Panią Ewą to sama przyjemność.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2013

Gorąco polecam naukę włoskiego u Pani Ewy. Rzetelna i oddana nauczycielka, świetnie uczy i poza tym fajna babka. Nauka w Il Sole to na pewno dobra inwestytcja.

avatar
dr Bronisław Bartusiak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2012

Polecam szkołę językową Il SOLE. Uczestniczyłem w zajęciach z j. włoskiego i z j. francuskiego. Lektorki gwarantują wysoki poziom nauczania, dobrą dydaktykę, elastyczny rozkład zajęć i możliwość pracy z uwzględnieniem specjalistycznego słownictwa. A atmosfera jest wspaniała.

avatar
D. Kołodziej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2012

Zapisując sie na kurs wloskiego w Il Sole oczekiwałam poduczenia się języka włoskiego, gdyż podstawy już miałam. Dzięki zajęciom prowadzonym przez p. Ewę poprostu przychodzilam tam z przyjemnością. Dużo podniosłam swoją wiedzę, którą praktycznie wykorzystywałam podczas wyjazdów do Włoch. Siłą tej szkoly jest to, iż Pani Ewie zależy na każdym uczniu indywidualnie i dobiera metody nauki tak żeby przyniosly najlepszy efekt.
Uwaga: jest wymagającym nauczycielem.. ale to tylko jeden z plusów:):) Resztę poznajcie sami:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2012

Najlepsza nauczycielka jaką spotkalam, poza tym bardzo sympatyczna osoba, podchodzi do każdego ucznia idywidualnie i z zaangażowaniem. Lekcje są ciekawe, panuje na nich bardzo miła atmosfera. Serdecznie polecam!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2012

Z czystym sumieniem polecam naukę języka włoskiego w szkole Il Sole. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, w małych grupach i miłej atmosferze, a lektorka, Pani Ewa Moskal, podchodzi do swojej pracy z prawdziwą pasją.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2011

Gorąco polecam Panią Ewę. Jest niezwykle profesjonalna i bardzo sumienna. Lekcje są nietuzinkowe - zawsze ciekawe, pozostają na długo w pamięci. Dla mnie niespełna rok nauki był nie tylko przyjemny ale równiez bardzo efektywny. Z czystym sumieniem POLECAM!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2011

Z czystym sumieniem mogę polecić IL SOLE każdemu, kto chce się dobrze nauczyć włoskiego - sumienna i rzetelna wykładowczyni, zawsze przygotowana do lekcji, dzięki czemu nie są one ani nudne ani stresujące. Ja po roku zajęć z panią Ewą byłam już w stanie porozumieć się we Wloszech. Poza tym oprócz informacji o języku dowiedzialam się wiele o kulturze Wloch, ich mieszkańcach, kuchni a także atrakcjach tego kraju. To było dla mnie bardzo ważne.

avatar
Aska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2011

Gorąco polecam IL SOLE wszystkim tym, którzy naprawdę chcą się nauczyć włoskiego!!Na IL SOLE trafiłam rok temu przez przypadek i to był zdecydowanie strzał w dziesiątkę!!To co charakteryzuje tą szkołę to pełen profesjonalizm i naprawdę wysoka jakość.Rzadko spotyka się tak oddanego swojej pracy nauczyciela jak Pani Ewa. Pomimo zajęć w grupach - które notabene są małe, co jest wielką zaletą IL SOLE - każdy z kursantów jest traktowany niejako indywidualnie. Pani Ewa kładzie nacisk na gramatykę i co chyba najważniejsze przy nauce języka obcego - na mówienie!!!!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2011

Uczę się u Pani Ewy od 2 lat i wszystkim zainteresowanym nauką języka włoskiego bardzo polecam. Wcześniej chodziłam na lekcje włoskiego do innej szkoły językowej, więc mam porównanie. Pani Ewa jest zawsze solidnie przygotowana do zajęć, są one prowadzone w sposób dostosowany do potrzeb i oczekiwań słuchacza, nie można się na nich nudzić (gramatyka, słownictwo, konwersatoria, elementy historii i sztuki włoskiej). Skuteczność nauki (po roku wspólnych zajęć wyjechałam do Włoch i mogłam się tam porozumieć bez większych problemów) związana jest nie tylko z rzetelnym przygotowaniem Pani Ewy do zajęć ale także z wykonywaniem zadań domowych i pisaniem sprawdzianów, zwłaszcza ze słownictwa.

avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2011

Uczę się w szkole językowej Ewy Moskal od dwóch lat. Jestem bardzo zadowolona z jakości zajęć - nauczyciel jest zawsze solidnie przygotowany do lekcji, tego samego oczekuje od ucznia (dzięki czemu w chwilach słabszej motywacji mogę liczyć na tzw. mobilizację zewnętrzną). Lekcje są atrakcyjne, ciekawe i rzeczywiście przekładają się na stopień znajomości języka włoskiego.

avatar
MAŁGORZATA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2011

Uczę się u Pani Ewy od 1,5 roku, dojeżdżam 85 km ale jej profesjonalizm i zaangażowanie nie mają sobie równych. Lekcje prowadzi w taki sposób, że nie sposób się nudzić. Dla mnie jest tym czego szukałam

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2011

Ewa Moskal to nauczyciel i przyjaciel, świetny przewodnik po włoskim, bardzo wymagający człowiek, ale umiejący podpowiedzieć sposób na siebie (czytaj: swojego lenia;-))) podczas nauki. Atmosfera na zajęciach jest zawsze fantastyczna, czas poważnej pracy umiejętnie dzielony z bardziej rozrywkowymi częściami lekcji. Skuteczne metody nauczania sprawiają, że większość materiału zostaje od razu w głowie, wystarczy później troszkę powtórzyć i jest utrwalony na stałe. Uczyłam się u Ewy dwa lata i strasznie żałuję, że sytuacja rodzinna zmusiła mnie do przerwania lekcji. Rzadko spotyka się tak dobrego i miłego zarazem nauczyciela... Kontakt do Ewy Moskal: Rzeszów, Rejtana 10, tel. 781-633-909.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2011

Polecam wszystkim zajęcia u Pani EWY MOSKAL, która jest osobą cierpliwą, konsekwentną i wymagającą, co świetnie motywuje do nauki. Plus świetna atmosfera na zajęciach. Jeśli ktoś chce się szybko nauczyć poprawnie mówić po włosku, to tylko w IL SOLE u Pani Ewy Moskal.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2011

Uczyłam się u Pani Ewy przez 1,5 roku. Zaczynając od podstaw, po tym czasie zdałam bez problemu egzamin CILS na poziomie B1. Zajęcia w tej szkole są przygotowane profesjonalnie i co najważniejsze ciekawie, obejmują gramatykę,słownictwo, konwersacje i wiele innych. Lokalizacja przy ulicy Rejtana 10 i duży parking, jak też konkurencyjne ceny lekcji również są atutem. Szczerze polecam!!

avatar
kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2011

Goraco polecam szkole 'il sole' w Rzeszowie przy ulicy Rejtana 10. Kurs prowadzi Pani EWA MOSKAL. Po roku nauki pod jej okiem bylem w stanie komunikowac sie we wloszech bez wiekszych zarzutow. Kobieta ktora inspiruje i oddaje cale serce w to co robi. Wspaniala postac, sumienna praca i swietna atmosfera. Jeszcze raz goraco polecam :)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2011

Witam! Polecam szkołę "il Sole".Uczęszczałem tam na kurs włoskiego przez dwa lata i jestem z niego bardzo zadowolony. Lekcje były prowadzone bardzo ciekawie. Kładziono nacisk zarówno na gramatykę jak i swobodne wypowiedzi. I muszę dodać, że atmosfera była przyjazna i luźna co sprzyjało bezstresowej nauce ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.