Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Online
Kraków
Warszawa

Ilona Js

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Ilona Js

O mnie

Jestem absolwentką filologii angielskiej KUL (tytuł magistra) ze specjalizacją pedagogiczną oraz tłumaczeniową, oraz filologii romańskiej KUL (tytuł licencjata, język francuski oraz włoski) ze spoecjalizacją pedagogiczną. Ineresuję się językoznawstwem oraz socjolingwistyką. Podczas praktyk studenckich miałam okazję pracować z młodzieżą gimnazjalną i licealną. Moje umiejętności pedagogiczne rozwijałam także w trakcie studiów udzielając korepetycji. Łatwo nawiązuję kontakt i lubię pracować z dziećmi i młodzieżą. Jestem osobą ambitną, szukam nowych wyzwań. Podczas moich doświadczeń zawodowych nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności, a także cierpliwości.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 09.2014
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
Magister
filologia angielska oraz filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Od 4 lat Pani Ilona udziela mi korepetycji z j.angielskiego. Jest zawsze świetnie przygotowana do prowadzenia zajec.Lekcje są dostosowane do moich potrzeb jezykowych. Dzięki Pani Ilonie wkoncu przełamałam barierę językowa, za co jestem niezwykle jej wdzięczna! Ogromnie polecam Pania Ilone jest bardzo kontaktowym, wymagającym, sumiennym, cierpliwym i niezwykle ambitnym nauczycielem.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Francuski to dość trudny język, a Ilona zawsze stara się wszystko wytłumaczyć w przejrzysty sposób. Ma dużo cierpliwości, nawet jeśli trzeba coś po 10 razy tłumaczyć. Jest zawsze punktualna i przygotowana do zajęć. Uśmiechnięta i sympatyczna osoba, dlatego szybko można z nią nawiązać kontakt. Pracuje także nad wymową francuską, która też nie jest najprostsza. Dodatkowo ma dużą praktyczną znajomość języka francuskiego, więc wyjaśnia jakim francuskim mówi się we Francji, przytacza potoczne zwroty.
Do francuskiego byłam na początku zrażona z racji trudnej gramatyki i wymowy i ponieważ sama jestem nauczycielką innego języka obcego, bardzo długo szukałam odpowiedniego nauczyciela i tylko u Ilony zostałam na dłużej. Dzięki jej nastawieniu polubiłam francuski i mogę każdemu z czystego serca polecić taką nauczycielkę :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2016

Już od dawna korzystam z korepetycji z języka angielskiego. Jestem bardzo zadowolona. Ilona jest cierpliwa, kreatywna i zawsze przygotowana. Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2016

Od ponad roku Ilona udziela mi korepetycji online. Zajęcia z nią są bardzo ciekawe, konkretne, dostosowane do potrzeb ucznia. Polecam! :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2014

Pani Ilona udziela mi korepetycji z języka francuskiego od ponad miesiąca. Jest zawsze dobrze przygotowana. Na zajęcia ze słowinctwa często przygotowuje prezentacje w power poincie, co pomaga w zapoznaniu się ze słownictwem w kontekście. Widać, że dobrze zna nie tylko język francuski ale i kulturę tego kraju. Bardzo dobrze tłumaczy gramatykę, jest miła i cierpliwa. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.