Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin
Język norweski50 / 60 min

Ilona

Opis ogłoszenia

Brak miejsc
Posiadam "Bergenstesten" i jestem studentką trzeciego roku Skandynawistyki (studia norweskie) na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego. Przez siedem lat mieszkałam w Norwegii i tam też nauczyłam się języka oraz ukończyłam kilka kursów językowych na Folkeuniversitetet. Zapraszam na korepetycje.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.