Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki35 / 60 min

Ilona

Opis ogłoszenia

Chętnie pomogę w nauce języka od podstaw, w zadaniach domowych, nadrobieniu zaległości, przygotowaniu do sprawdzianów, egzaminów gimnazjalnych oraz egzaminów maturalnych. Oferuję indywidualne podejście do ucznia, pomoc w zrozumieniu gramatyki oraz poprawnej wymowie.Dla najmłodszych uczniów przygotowuję ciekawe zajęcia oparte na zasadzie nauka przez zabawę, gry czy nawet piosenki. Na lekcji stosuję wiele innowacyjnych zadań takich jak gry edukacyjne. Dzięki metodom nauczania jakie stosuję w trakcie lekcji można rozwinąć nie tylko kompetencje językowe ale również kompetencje komunikacyjne. Posiadam własne materiały dydaktyczne.Jestem absolwentką studiów I stopnia lingwistyki stosowanej. Obecnie kończę filologię germańską. Od 4 lat udzielam korepetycji od podstaw do poziomu B2 z języków obcych, posiadam uprawnienia do nauczania w szkole. Staram się aby nauka języków była ciekawa i radosna. Zapraszam serdecznie do kontaktu ;)

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 15:00
Wtorek18:30 - 20:00
Środa17:30 - 20:00
Czwartek11:30 - 15:30
Piątek09:00 - 14:30
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.