Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język węgierski50 / 60 min

gizi

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!

Jestem nauczyciel węgierskiego. Nie mówię po polsku, ale chciałbym uczyć węgierskiego. Od ciebie zależy, czy nauczymy się słownictwa, porozmawiamy o gramatyce, poćwiczymy pisanie, porozmawiamy, czy po prostu nauczymy się języka. Za 60 minut wziąłbym 50 zł. Czekam na miłych uczniów.

Pozdrawiam!

Hello,

As a Hungarian native I have been teaching my mother tongue for a couple of years. Hence I would like to teach it to you as well. It is up to you whether we talk about grammar, learn vocabulary, practice writing, talk or simply learn the language. For 60 minutes I would charge 50 zł. I look forward to nice learners.

Best wishes!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.