O mnie
Nazywam się Iga, jestem uczennicą 3 klasy liceum oraz absolwentką Szkoły Muzycznej Ist. im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie. Chciałabym dzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi, inspirować młodych do podjęcia nowej pasji. Oferuję lekcje gry na gitarze, dostosowane do wieku i poziomu ucznia.
Udzielam korepetycji
- 60 zł / 45 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Wyślij wiadomość