Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii angielskiej ze specjalnością nauczycielską. Angielski i nauczanie to moja pasja, dzięki której znalazłam swój sposób na życie. Od ponad 5 lat prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe we wszystkich grupach wiekowych - od maluchów (najmłodszy mój Uczeń miał 2,5 roku :)), przez dzieci i młodzież, po osoby dorosłe i bardzo dorosłe (najstarszy Uczeń był grubo po 60). Natomiast od 3 lat prowadzę firmę, w ramach której organizuję kursy językowe prowadzone indywidualnie lub w grupach. Siedziba mojej szkoły znajduje się w Gliwicach przy ul. Czapli 11 (os. Sikornik). W nauce języka obcego kładziemy nacisk na porozumiewanie się. Stąd też na lekcjach mówimy dużo. Opracowaliśmy swój unikalny program kursu Realia Based Learning czyli zajęcia oparte na użyciu materiałów autentycznych takich jak gazety, ulotki, filmy, piosenki i inne w języku obcym. Dzięki temu nasi Kursanci szybko opanowują komunikację w danym języku, a przy okazji świetnie się bawią. W naszej ofercie znajdują się także standardowe kursy, których celem jest przygotowanie się do egzaminu czy nauka języka od podstaw. Podczas lekcji indywidualnych Lektor przeprowadza rozmowę z Uczniem, dzięki której poznaje jego historię uczenia się oraz oczekiwania wobec kursu i postawione sobie cele. To wszystko sprawia, że lekcje w uSpeak są jedyne w swoim rodzaju :) Zapraszamy dzieci od 3. roku życia, młodzież i dorosłych. Górnej granicy wieku Ucznia brak ;)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Iga Mroczek
Żwirki i Wigury 89/11
44-100 Gliwice
NIP: 6312579119

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.