Krzysztof Dolata

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

WYKORZYSTAJ OKAZJĘ I UCZ SIĘ U NAJLEPSZEGO GERMANISTY W MIEŚCIE!!!

NIE SZUKAM PRACY NA ETAT, NIE PISZĘ ZA KOGOŚ EGZAMINÓW ANI PRAC, NIE OFERUJĘ POMOCY ZDALNEJ W TRAKCIE EGZAMINÓW! PROSZĘ NIE DZWONIĆ Z TAKIMI PROPOZYCJAMI.

Szkoły językowe szukające do współpracy - TAK, ale proszę dokładnie zapoznać się z ogłoszeniem, dyspozycyjnością na dole oraz moimi stawkami. Za niższe niż w ogłoszeniu nie podejmę się współpracy. Nie podpisuję też umów z karami umownymi i/lub lojalnościowych. Pracuję na własnej DG i cenię sobie swobodę.

Poradzę sobie z niemal każdym trudnym przypadkiem. Zajęcia ciekawe i w miłej atmosferze.

Nauczanie jest moją pasją  i sposobem na życie - uczę, bo lubię . Robię to na cały etat, a nie dorabiam sobie do wypłaty. Posiadam własną firmę - wystawiam faktury , wszystko jest legalne , a zasady współpracy jasne i konkretne. Do tej pory miałem już setki zadowolonych klientów, o czym świadczą liczne polecenia kolejnym osobom oraz wiele pozytywnych recenzji tutaj oraz na Facebooku - wystarczy wpisać Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da".

Jestem absolwentem filologii germańskiej UAM w Poznaniu (obrona pracy mgr w maju 2011 w zakresie dydaktyki i metodyki). Posiadam uprawnienia pedagogiczne, ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu indywidualnym, 3 lata doświadczenia w firmie transportowej, 5 lat w obsłudze klienta w różnych branżach  (m.in. sprzedaż, call center, HR/biuro). .

Oferuję:
1. KLIENTOM INDYWIDUALNYM:
- ogólną kompleksową naukę języka niemieckiego z uwzględnieniem 4 sprawności językowych (rozumienia ze słuchu, mówienia, czytania ze zrozumieniem, pisania) oraz wszystkich podsystemów języka (słownictwa, gramatyki, fonetyki i ortografii)
- konwersacje dla zaawansowanych
- naukę gramatyki i fonetyki niemieckiej
- naukę pod kątem pracy zawodowej (spedycja, call center, obsługa klienta, biuro, opieka nad osobami starszymi w Niemczech itp.) lub wyjazdu na wakacje
- przygotowanie do certyfikatów Goethe 
- przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych w języku niemieckim.

2. KLIENTOM BIZNESOWYM:
- kursy indywidualne i grupowe dla pracowników (szczególnie branża transportowa, dla pracowników biurowych i w zakresie obsługi klienta niemieckojęzycznego).

CENNIK:
- zajęcia indywidualne online lub u mnie: od 80 zł/60 min 
- zajęcia w parach online lub u mnie: od 100 zł/60 min
- zajęcia z moim dojazdem: cena zależna od lokalizacji, do ustalenia
- zajęcia w grupie 3-osobowej online lub u mnie: od 50 zł/60 min od osoby
- zajęcia w grupie 4-osobowej online lub u mnie: od 40 zł/60 min od osoby
- zajęcia in company : od 100 zł/60 min online, z dojazdem cena wyższa.

JAK UC ZĘ?

Na zajęciach przykładam wagę do rozwoju wszystkich 4 sprawności językowych (rozumienia ze słuchu, mówienia, czytania ze zrozumieniem i pisania) oraz wszystkich podsystemów języka (słownictwa, gramatyki, fonetyki i ortografii). Na życzenie klienta możemy oczywiście ćwiczyć tylko jedną rzecz (np. same konwersacje lub pisanie). Stosuję różnorodne materiały - od tradycyjnych (podręczniki, teksty, nagrania) do bardziej nowoczesnych (gry językowe, piosenki). Jestem wymagający i regularnie sprawdzam poziom wiedzy poprzez kartkówki, testy lub ustne odpytywanie np. ze słówek. Dużą wagę przykładam do rozwoju mówienia, przełamania bariery językowej, ale także do gramatyki. 

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA?
- Na pierwszych zajęciach wspólnie ustalamy oczekiwania i cele , a także przeprowadzam test diagnostyczny w formie pisemnej i ustnej (z wyjątkiem nauki od zera).

- Wymagam podpisania regulaminu zajęć. Jeśli to dla kogoś problem, nie nawiązuję współpracy. Regulamin jest wysyłany przed pierwszym spotkaniem do zapoznania się. Najważniejsze punkty to odwoływanie zajęć poniżej 24 h jest płatne , wymagam systematycznej pracy własnej poza zajęciami.

- Z nauki można zrezygnować w dowolnym momencie, nie ma okresu wypowiedzenia jak w szkole językowej.

- Za zajęcia stacjonarne nie wymagam płatności za cały semestr czy określony pakiet lekcji, choć na życzenie klienta jest oczywiście taka możliwość. Można też płacić na bieżąco gotówką po każdej lekcji.

- Za zajęcia online wymagam płatności za miesiąc z góry (ilość spotkań ustalamy wcześniej).

- Za każde zajęcia wystawiam paragon z numerem NIP albo fakturę na firmę (do ustalenia).

- 90% uczniów jest zadowolonych z moich lekcji. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem w stanie spełnć wszystkich oczekiwań i nie każdemu odpowiadają moje metody i charakter. Wśród tych niezadowolonych klientów większą część stanowiły osoby tzw. "trudne", które miały problem z odwoływaniem zajęć, płatnościami i pracą własną.

JAK WYGLĄDAJĄ LEKCJE STACJONARNE?
Prowadzę je we własnym mieszkaniu, w osobnym pokoju wyposażonym w potrzebne pomoce (tablica, laptop, regał z książkami i słownikami). W trakcie zajęć nie wchodzą tam inni domownicy, nie ma też zwierząt. Przy dużym stole zmieszczą się 4 osoby. Zawsze można liczyć na kawę, herbatę, wodę, czasem i coś słodkiego. Można też oczywiście skorzystać z toalety :) 
Lokalizacja: Osiedle Rusa (Rataje), dzielnica peryferyjna, ale dobrze skomunikowana. Przed blokiem jest bezpłatny parking (raczej nie ma problemu z miejscem). Jest też dogodny dojazd MPK - tramwajem do przystanku Osiedle Lecha (aktualnie linie 3,5,9,16,17) i około 500 m pieszo przez park, autobusem linie 166 do przystanku Kurlandzka oraz 184 i 181 do przystanku Os. Tysiąclecia I. W pobliżu bloku jest bankomat, bank, stacja benzynowa i liczne sklepy.

JAK WYGLĄDAJĄ LEKCJE ZDALNE?
Zajęcia online prowadzę tylko i wyłącznie na skype z włączoną kamerką (zarówno uczeń jak i ja).  Inna forma nie wchodzi w grę. Moje zajęcia są mocno interaktywne i musimy się widzieć, bo komunikacja niewerbalna stanowi 70% ogólnej komunikacji. Skype dokładnie odmierza czas lekcji, więc nie ma wątpliwości ile zajęć było w danym miesiącu i ile one trwały. Nic nie znika także z czatu, więc wszystkie słówka są cały czas dostępne. Jedynie pliki do pobrania znikają po około 2 tygodniach od wysłania, więc trzeba je sobie pobierać na dysk na bieżąco. Jeśli nie mieliście nigdy do czynienia ze skype, chętnie pomogę i nauczę :)

DLA KOGO NIE SĄ MOJE ZAJĘCIA?

- Dla osób, które są nierzetelne i niezorganizowane (częste odwołania zajęć, zmiany terminów na ostatnią chwilę, niepojawianie się na umówionych lekcjach).
- Dla tych, którzy oczekują cudów (np. dojście z A2 do B2 w 3 miesiące).
- Dla chcących nauczyć się niemieckiego bez gramatyki. Niestety jest to niemożliwe - niemiecki jest językiem, gdzie mnóstwo rzeczy trzeba opanować na pamięć i liczy się systematyczność. W niemieckim zdaniu obowiązuje określony porządek i trzeba budować zdania stosując reguły gramatyczne, same słówka nie wystarczą.
- Dla osób, które poza lekcjami nie chcą robić niczego samodzielnie. Sukces w dużej mierze zależy od kursanta i nawet najlepszy lektor nie pomoże, jeśli osoba ucząca się nie daje nic od siebie (nie czyta w języku obcym, nie robi zadań domowych, nie uczy się na bieżąco z zajęć na zajęcia).

Zapraszam do wspólnej nauki wszystkich, których nie przeraził powyższy opis :)

 

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 19:30
Wtorek12:30 - 16:00
Środa
Czwartek09:00 - 18:00
Piątek11:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Krzysztof Dolata
Osiedle Rusa 11/98
61-245 Poznań
NIP: 782-239-45-89

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 05.2011
UAM
Magister
filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
SJO Omnibus, Centrum Językowe IDEA, Profi-Lingua
Kursy grupowe i indywidualne dla firm

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 55
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Serdecznie polecam zajęcia u Pana Krzysztofa. Do zajęć podchodzi z profesjonalizmem, ale również z poczuciem humoru co sprawia, że zajęcia są ciekawsze. Polecam wszystkim! :)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Polecam p.Krzysztofa serdecznie-atmosfera na zajęciach bardzo przyjemna,duże poczucie humoru i dobre podejście do ucznia,rzetelność,profesjonalizm i pasja do nauczania! Zaczęłam zajęcia,żeby "odświeżyć " swój niemiecki i szybko widzę postępy mimo niewielkiej ilości czasu włożonej z mojej strony w naukę.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

To teraz trzeba poświęcić troszkę więcej czasu, to postęp będzie jeszcze większy :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Przyszedłem do Krzysztofa z zadaniem prawie niemożliwym do wykonania. W ciągu zaledwie 6 miesięcy chciałem przygotować sie do matury rozszerzonej z niemieckiego, posiadając wiedzę, która nie pozwoliłaby mi zdać matury na poziomie podstawowym. Jednak energia, humor i sam sposób nauczania jaki towarzyszył nam na lekcjach sprawił, ze nie dość, że osiągnąłem mój cel, ale postanowiłem nie przerywać nauki języka niemieckiego. Gorąco polecam

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję bardzo za miłe słowa ;)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Polecam serdecznie korepetycje u Pana Krzysztofa. Zajęcia są prowadzone w miłej i swobodnej atmosferze, już po 3 miesiącach zajęć zauważyłem w swoich umiejętnościach językowych znaczący postęp.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za pozytywną recenzję i również zauważam postęp w mówieniu. Oby tak dalej!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Polecam każdemu zajęcia u Krzysztofa! Nie jest łatwo znaleźć takiego nauczyciela jak on. Sprawia, ze kazde zajecia sa ciekawe i efektywne, a jego profesjonalne podejście zachęca do systematycznej nauki. Potrafi dostosować materiał do indywidualnych potrzeb. Nauka języka niemieckiego stała się prosta i przyjemna. Polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za bardzo miłe słowa i cieszę się, że zajęcia się podobają. Ze swojej strony dodam, że trudno znaleźć tak zmotywowaną do nauki osobę, która we własnym zakresie "dokształca się" językowo i tworzy samodzielnie własne materiały. To godne zauważenia i przede wszystkim naśladowania. Zawsze uparcie powtarzam, że bez własnej pracy kursanta nie będzie efektu, choćby lektor był najlepszy na świecie :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Bardzo polecam zajęcia u Krzysztofa (Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"). Zajęcia mogą odbywać się w formie zdalnej. Zwracanie uwagi na każdy szczegół sprawiają, że postęp jest zauważalny z lekcji na lekcję. Wysoki profesjonalizm i ciekawa konwersacja gwarantowana :)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2021

Krzysztof to jeden z najlepszych nauczycieli jakich miałam. Dzięki niemu w znacznym stopniu ograniczyłam moje błędy przy mówieniu, których wcześniej nie zauważałam i przełamałam" blokadę " w swobodnej rozmowie. Skupia się na dobrym opanowaniu podstaw oraz zrozumieniu języka, aby na dalszym poziomie nie robić podstawowych błędów . Każdemu polecam tego nauczyciela:)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Bardzo dziękuję za miłe słowa i cieszę się, że widać efekty.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2021

Krzysztof to wymagający, ale również bardzo wyrozumiały nauczyciel, który program swoich zajęć dopasowuje do zdolności i potrzeb swoich uczniów. Widać, że swoją pracę wykonuje z pasją.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Świetny nauczyciel z pasji! Wymagający, rzetelny i profesjonalny. Ogromne zaangażowanie w nauczanie. Serdecznie polecam osobom, które naprawdę chcą się nauczyć poprawnego języka niemieckiego :)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Bernadeta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2021

Lekcje z Krzysztofem są prowadzone w miłej i luźnej atmosferze (co jest dla mnie bardzo ważne!) a przy tym bardzo profesjonalnie. Są zadania domowe, które zawsze są dokładnie sprawdzone, tematy do dyskusji w bloku konwersacji są dostosowane do współczesnych realiów, moich zainteresowań oraz potrzeb. Krzysztof ma szczegółowo zaplanowane zajęcia, jest jednak elastycznym lektorem co czyni każdą lekcję interesującym wydarzeniem, z którego zawsze wyciągam dużo wiedzę i praktykę w mówieniu. Fajne jest też to że gramatyka nie jest drogą przez ciernie, a zawsze podaje życiowe przykłady, które pomagają zapamiętywać znienawidzone (przeze mnie) reguły. Dodatkowo jest otwartym na świat człowiekiem, bardzo dobrze "umie w komunikację" co dodatkowo potwierdza że jest świetnym lektorem języka obcego. Polecam każdemu, zwłaszcza tym, którzy nie przepadają za niemieckim, ale muszą. ;)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2021

Ogromnie polecam zajęcia z Krzysztofem! Do zajęć podchodzi z pełnym profesjonalizmem, ale i też z odpowiednią dozą humoru, co sprawia, że zajęcia są ciekawe i niemiecki już nie taki straszny :). Przy tym Krzysztof jest wymagający, a zajęcia są ustrukturyzowane, co jest dla mnie bardzo ważne. 5/5!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

O zajęciach z języka niemieckiego u Pana Krzysztofa mogę mówić w samych superlatywach. Punktualność, ciekawe materiały, zgrabne i wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania skutkują tym ze nauka jest bardzo efektywna. Na zajęciach się nie nudzę i polecam wszystkim.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Stylowy Brodacz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 listopada 2020

Krótka będzie ta recenzja :
Profesjonalizm, wysokie kompetencje i jakość to charakteryzuje tego zawodnika :)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za super opinię. Szkoda, że "aż 1 gwiazdka" ;)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2020

Zajęcia z Panem Krzysztofem angażują kursanta od pierwszej minuty - począwszy od ciekawych, aktualnych tematów do rozmów, a skończywszy na praktycznych i angażujących ćwiczeniach gramatycznych. Można dowiedzieć się nie tylko o tym jak poprawnie się wypowiadać, lecz również o istotnych kwestiach kulturowych, które znacznie ułatwiają kontakt z rodzimymi użytkownikami języka. To i więcej w sympatycznej, pełnej zrozumienia atmosferze, polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań i cieszę się, że zajęcia się podobają :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2020

Polecam zajęcia z Panem Krzysztofem. Jeśli poszukujesz motywacji ten człowiek zapewne pomoże Ci ją znaleźć i rozwinąć. Przystępnie wytłumaczona gramatyka, dużo wkładu własnego i indywidualne podejście do problemów każdego kursanta. Duży plus!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Uczę się u Krzysztofa od dwóch lat. Lekcje są ciekawe i dobrze prowadzone. Prowadzimy też ciekawe dyskusje podczas zajęć na tematy bieżące. Krzysztof jest świetnym dydaktykiem, poprawia moje błędy w mówieniu co powoduje że uczę się poprawnego j. niemieckiego. Świetnie tłumaczy gramatykę i idiomy. Ogólnie polecam lekcje u Krzysztofa jeżeli ktoś się chce nauczyć dobrze niemieckiego.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań i cieszę się, że zajęcia się podobają :)

avatar
Sofiya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Zajęci super, bardzo mi się podobały! Pan Dolata zawsze przygotowywał ciekawy materiał! Polecam ^^

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2020

Zaczęłam naukę u Pana Krzysztofa w zeszłym roku. Na podkreślenie zasługuje jego rzetelność i punktualność (!). Lekcje są ciekawe, poruszają wiele tematów. Zadania są jasne. Wyjaśnienie gramatyki zrozumiałe. Cenię Pana Krzysztofa za cierpliwość (position 2 :)) oraz profesjonalizm w podejściu do kursanta oraz zrozumienia jego potrzeb (proszę sobie wyobrazić, że jestem mamą 9-latka i 8 miesięcznego bobasa i mam lekcje on-line). Myślę, że mój niemiecki staje się coraz bardziej "żywy". Byle tak dalej !

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań. Cierpliwość to konieczna cecha dobrego lektora :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Polecam i zachęcam do skorzystania z zajęć u Pana Krzysztofa. Profesjonalne podejście do ucznia, bardzo dobrze i proste metody tłumaczenia. Wymagający nauczyciel, który dobrze dopilnuje, czy się uczeń nauczył. Indywidualne podejście z programem i poziomem nauczania do każdego. Warto!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Pan Krzysztof jest doświadczonym i pełnym pasji nauczycielem. Prowadzi niezwykle motywujące zajęcia dostosowane do wymagań ucznia. Dodatkowo, atmosfera podczas lekcji jest super! Szczerze polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Wspaniały nauczyciel z ogromną wiedzą i niezliczoną ilością materiałów do nauki. Rzetelny, dokładny i cierpliwy. W ciągu kilku miesięcy zauważyłem ogromne postępy w mówieniu. Dzięki tym zajęciom miałem realne szanse napisania certyfikatu Goethe C1. Naprawdę polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Zajęcia z Panem Krzysztofem pomogły mi oswoić się z gramatyką niemiecką. Wszystko było wyjaśniane w przystępny sposób dla ucznia, zadania ciekawe i wymagające samodzielnej pracy. Zdecydowanie polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Lekcje u Pana Krzysztofa są zdecydowanie godne polecenia. Tryb zajęć dostosowywany jest w znakomity sposób pod oczekiwania, efekty widoczne już po kilku godzinach pracy a co najważniejsze, wzrasta motywacja do nauki języka.
Polecam serdecznie!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2020

Rekomenduję zajęcia z języka niemieckiego u Krzysztofa, który podchodzi do nauczania języka z pasją i zaangażowaniem; zapewnia różnorodny zakres materiału, tematyki czym powoduje, że zajęcia nie sa nudne a elastyczność w podejściu do ucznia co do jego możliwości, predyspozycji i oczekiwań w nauce przy zachowaniu swojego uroku osobistego wyróżniają Krzysztofa spośród innych nauczycieli natomiast same zajęcia czynią bardziej przystępnymi dla ucznia przypominając chwilami bardziej towarzyskie spotkanie niż szkolną lekcję...

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Osoba z pasją nauczania.
Profesjonalne podejscie do zajęć.
100 %. zaangażowania w wykonywaną pracę.
Z czystym sumieniem polecam.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań:)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Zdecydowanie polecam :) Zajęcia są przeprowadzane w sposób dopasowany do potrzeb ucznia, odbywają się w przyjaznej atmosferze i jednocześnie są skuteczne.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za docenienie starań:)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Bardzo gorąco polecam naukę języka niemieckiego u Krzysztofa Dolata. W zrozumiały sposób przekazuję swoją wiedzę. Każde zajęcia są prowadzone z dużym zaangażowaniem nauczyciela. Zajęcia są dostosowywane do potrzeb klienta

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję :)

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2020

Jak najbardziej polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję :)

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2020

Jak najbardziej polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię;)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Serdecznie polecam zajęcia z języka niemieckiego z Panem Krzysztofem. Jest to wspaniały, kompetenty i dokładny nauczyciel z dużym doświadczeniem i wiedzą! :)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię;)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Zajęcia z Panem Krzysztofem są super - z przyjemnością i szybkim efektem przypominam sobie (mój mocno zakurzony) niemiecki. Spokojnie można porozmawiać na każdy temat, poznając nowe słownictwo , szlifując mówienie, słuchanie, wymowę i gramatykę - wszystko w jednym. Zajęcia są zawsze profesjonalnie przygotowane i bardzo ciekawe. Szczerze polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię;)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

Pan Krzysztof przygotowuje mnie pod test z lektoratu. Startując praktycznie z zerowego poziomu radzę sobie już teraz całkiem nieźle.
Niezwykle spokojny i profesjonalny korepetytor.
Polecam jak najbardziej!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię;)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2020

Świetny nauczyciel z dużym doświadczeniem, super atmosfera na zajęciach, a do tego pomocne materiały. Już po pierwszych zajęciach odczułam, że był to bardzo produktywnie wykorzystany czas. Gorąco polecam.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Valeria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2019

Serdecznie polecam! Rewelacyjny, profesjonalny lektor, ale przede wszystkim pasjonat języka niemieckiego. Zajęcia zawsze są bardzo ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze!
Indywidualne podejście sprawia iż lekcje z Krzysztofem można traktować jako przyjemność, a nie obowiązek i nieprzyjemną konieczność.
Próbowałam kiedyś nauczyć się niemieckiego sama oraz chodząc na zajęcia, jednak dopiero na lekcjach z Krzysztofem widzę postępy oraz zaczęłam lubić język niemiecki! Szczerze polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Super nauczyciel i pasjonat języka niemieckiego. Zajecia są ciekawe, urozmaicone oraz dostosowane do wymagań i oczekiwań ucznia. Każde zajęcia są robione z pomysłem i planem mającym na celu poprawienie poziomu naszego języka. Osobiście doceniam również b. duże zaanagażowanie na dosłownie każdych zajęciach. Szczerze polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Gorąco polecam tego nauczyciela. Dzięki jego pomocy nauczyłam się mówić po niemiecku, a zawsze wydawało mi się to zupełnie nierealne. Zajęcia w miłej atmosferze, dobrze przygotowane i świetnie zrównoważone - odpowiednia ilość czasu poświęcona jest zarówno na naukę gramatyki jak i na ćwiczenia mówienia. Uczę się niemieckiego od zera i gdybym miała drugi raz wybierać nauczyciela- wybrałbym Krzysztofa.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo dobry i skrupulatny nauczyciel. Zajęcia są prowadzone w ciekawy i różnorodny sposób więc nie sposób się nudzić. Do tego zawsze wesoło i na luzie. Polecam

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Szczerze polecam. Uczę się u Krzysztofa już 2 lata dlatego, że bardzo dobrze prowadzi zajęcia. Idealna równowaga między gramatyką a konwersacją.
Zajęcia są ciekawe i zbudowane pod klienta. Idealna opcja dla zapracowanych. Wielki plus za możliwość nauki w domu bez dojazdów.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Iwo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Bardzo dobrze przygotowane zajęcia, na których rozwija się wszystkie aspekty językowe (słuchanie, gramatyka, mówienie itp.), luźna atmosfera
serdecznie polecam :)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Zajęcia super, mogę szczerze polecić! Krzysztof jest zawsze dobrze przygotowany i punktualny. Dziękuję za cierpliwość, moje początki z językiem niemieckim nie należały do najłatwiejszych.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2019

Polecam zajęcia w Ich Bin Da. Dużym atutem są wartościowa selekcja materiałów (nie trzeba korzystać z podręcznika), umiejętność prowadzenia konwersacji oraz weryfikacja wiedzy krótkimi kartkówkami.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Polecam! Profesjonalne podejście do nauki języka niemieckiego.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Bardzo polecam! Krzysztof podchodzi bardzo profesjonalnie do tematu - najbardziej podoba mi się to, że nie uczę się suchych reguł tylko wprowadzaną wiedzę od razu stosuję w praktyce do momentu aż jej nie opanuję!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 czerwca 2019

Jesli zalezy Wam na praktycznej nauce niemieckiego, konwersacjach i uzupelnieniu swoich brakow, polecam! Krzysztof jest konkretny, rzetelny i dowcipny. Super nauczyciel! Takze na odleglosc przez Skype'a :-)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Świetne lekcje i przyjemna atmosfera. Materiały są dostosowywane indywidualnie do ucznia. Szczerze polecam każdemu kto chce się szybko rozwijać i ambitnie podchodzi do nauki języka.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Polecam zajęcia z Krzysztofem, zwłaszcza dla osób chcących podszkolić swój niemiecki w logistyce i spedycji. Krzysztof dzięki swojemu doświadczeniu w tej branży, doskonale wie, na co zwrócić uwagę i jakie słownictwo jest użyteczne w codziennej pracy z niemieckim klientem. Materiały ćwiczone na zajęciach są potem przydatne w pracy w biurze. Polecam każdemu!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Lekcje niemieckiego są ciekawe i profesjonalnie przygotowane. Podczas zajęć nie nudzę się ani chwili. Krzysztof jest wymagającym nauczycielem dlatego efekty nauki są tak dobre. Gorąco polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Świetne lekcje i przyjemna atmosfera. Materiały są dostosowywane indywidualnie do ucznia. Szczerze polecam każdemu kto chce się szybko rozwijać i ambitnie podchodzi do nauki języka.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Lekcje języka niemieckiego na najwyższym poziomie! Krzysztof ma indywidualne podejście do każdego ucznia ;) i naprawdę potrafi nauczyć, jest to bardzo dobrze zainwestowany czas, a efekty są widoczne. Polecam wszystkim, którzy chcą sie nauczyć języka. Krzysztof to rzeczowy, konkretny, wymagający nauczyciel a przy tym naprawdę sympatyczny i miły człowiek ;)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

polecam każdemu kto boryka się z problemami z niemieckiego. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie i są doskonale przygotowane:)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Polecam zajęcia wszystkim, którzy chcą dobrze nauczyć się języka niemieckiego.

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Pan Krzysztof jest nauczycielem niemieckiego z powołania, podczas lekcji widać, że niemiecki to jego pasja i hobby. To nauczyciel rzetelny, solidny i godny polecenia!
Zajęcia przez niego prowadzone są ciekawe nie da się na nich nudzić, są przygotowane profesjonalnie i starannie zaplanowane. Pan Krzysztof jest zawsze punktualny, nigdy się nie spóźnia to osoba bardzo skrupulatna. swoich uczniów traktuje bardzo indywidualnie, jest zawsze pomocny i z cierpliwością tłumaczy zawiłości języka niemieckiego. Skupia się zarówno na gramatyce jak i na praktycznym używaniu języka. Polecam wszystkim!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Kontakt wspaniały i przede wszystkim bezproblemowy, krótki czas oczekiwania. Praca sprawdzona została naprawdę rzetelnie i szybko. Pan Krzysztof jest bardzo cierpliwy, rzeczowy i sumienny. Mogę tylko dalej polecić!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Pan Krzysztof Dolata jest bardzo komunikatywny,solidny i rzeczowy. Uczy konkretnie przez co szybko nabywam wiedzę. Na każde zadane pytanie w jasny sposób udziela odpowiedzi. Polecam :)

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2018

Krzysztof jest nauczycielem bardzo cierpliwym, potrafi wytłumaczyć i zmotywować do pracy. Rozpoczęłam naukę języka niemieckiego od zupełnych podstaw, a Krzysztof okazał się świetnym lektorem. Lekcje z Krzystofem to czysta przyjemność, gorąco polecam!

Pogotowie Języka Niemieckiego "Ich bin da"

Dziękuję za opinię:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.