Maciej Wlazły

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello!

Z tej strony Maciej, absolwent filologii indonezyjsko-malajskiej oraz koreańskiej z wydziału neofilologii na Uczelni im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.Zamiłowanie do języków zaczęło się już u mnie bardzo dawno oczywiście od języka angielskiego.

Naukę zawsze lubiłem łączyć z praktyką, z tego powodu bardzo wcześnie zacząłem pracować z j. angielskim. Pracowałem w Anglii, dzięki czemu nauczyłem się płynnie komunikować w piśmie i mowie, dodatkowo zajęcia na studiach na poziomie j. angielskiego C2 doszlifowały moją wiedzę.

Poprzez naukę wielu języków, na najróżniejsze sposoby, poznałem bardzo zróżnicowane metody nauki, które wykorzystuję podczas swoich zajęć tak, aby każdy z moich uczniów odnalazł odpowiednią metodę dla siebie. Nauczam dzieci, młodzież oraz dorosłych na poziomach A0 - C1.

Obecnie mieszkam na jednej z wysp archipelagu Indonezji, z tego powodu zajęcia przeprowadzam tylko w sposób zdalny, korzystając z takich aplikacji jak Skype, Zoom, Microsoft Teams, Google Meet.

Podczas zajęć wykorzystuję wiele przeróżnych materiałów, tak aby zajęcia nie nudziły, tylko zainteresowały i sprawiały przyjemność z poszerzanej wiedzy w zakresie językowym.

Zajęcia pojedyncze trwają 50 minut:

Koszt zajęć z j. angielskiego wynosi: 
80 zł - 50 min
Możliwość zakupu pakietu: 4 zajęcia 280 zł

Przy podjęciu nauki, każdy z moich uczniów otrzymuje prywatną tablicę w aplikacji Notion z dostępem do materiałów językowych oraz klasę w aplikacji Quizlet z dostępem do dedykowanych fiszek.

Każdą lekcję przygotowuję indywidualnie pod ucznia, dzieląc się najlepszymi, uniwersyteckimi materiałami, jak i również zagraniczną literaturą, która często trudno jest dostępna w Polsce.

Każdego zainteresowanego zapraszam do kontaktu oraz na 10-minutową bezpłatną rozmowę wstępną :)

W celu umówienia lekcji oraz zadania pytań dotyczących zajęć proszę o kontakt mailowo, oraz poprzez WhatsApp, Telegram, Skype i portal e-korepetycje:

WhatsApp: +62 821-1113-5604 (jest to numer indonezyjski; jak wspomniałem wcześniej, mieszkam poza Polską, dlatego preferuję taką formę kontaktu)
Telegram: +62 821-1113-5604 / iamaciej
Skype: live:.cid.dd0d61d0f1e213e0

Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 07.2021
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Filologia Koreańska
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Filologia Indonezyjsko-Malajska
10.2021 - aktualnie
Universitas Pasundan
Hukum
Kursy i szkolenia
03.2018
"How to speak English fluently"
05.2021
English - General Communication
07.2021
Bahasa Indonesia
Doświadczenie
03.2021 - 10.2021
King Sejong Institute
03.2022 - aktualnie
Ambasada Republiki Indonezji w Warszawie
08.2022 - aktualnie
Skuteczna nauka przez Internet

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.